Balık yağı

Bu konuyu okuyanlar

doktorunuz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
SİZCE BALIK YAĞINI ÇOCUKLARINA KULLANDIRMAYAN;
KENDİ ÖZ EVLATLARINA İHANET İÇİNDE MİDİR, DEĞİL MİDİR ?

Bir ailenin 2 çocuğu olsa, çocuklarına günde birer tane balık yağı yutturursa, ayda 1 kutu balık yağı gider. Aylık Maliyet 50 TL

PEKİ BALIK YAĞINI PARAM YOK DİYEREK ALMAYAN EN FAKİR AİLEDEN BİR BİREYİ BİLE SİGARA İÇİYORSA; BUNUN 5 KAT FAZLASINI SİGARAYA VERDİĞİ, DOĞRU MUDUR O AİLENİN DEĞİL MİDİR?

Şimdi aşağıdaki yazıyı okuyup; gerçeklerle yüzleşelim!

2 yıl önce işe girmiş ama yapmamış bir arkadaşımız, 1 ay önce beni aradı.
Göz arkasında tümör çıkmış, kalp ana damarı aortta da problem!.
Ne kullanayım diye sordu.
Sırf Forever işine girmek için aldığı ilk ürünlerini kullanıp bitirdikten sonra; hiç ürün kullanmamış.
Sizce kullansaydı bu hastalıklar ortaya çıkar mıydı çıkmaz mıydı ?
Balık yağı kitle engelleyici ve kalp damar sistemini koruyucu olduğuna göre.
BENCE ÇIKMAYABİLİRDİ !..

Yine kalp damarları tıkalı bir abimiz, balık yağını düzenli kullandığı halde, dozu kendi kafasına göre sağlıklı bir kişinin kullanması gereken doza, günde 3 taneye düşmüş ve kardiyoloğun verdiği ilaçları da bırakmış.
Geçenlerde bypass ameliyatı olmak zorunda kaldı.

Sizce günde 9 tane yani 3 gram balık yağı almaya devam etseydi, buna ilaveten de ARGİ PLUS ile Q ENZİM 10 u bir ay birini diğer ay diğerini dönüşümlü olarak kullansaydı ve ilaçlarını da kesmeseydi, ameliyattan kurtulabilir miydi?
BENCE KURTULABİLİRDİ !..

Biz aptal diğerleri akıllı olduğu için mi bu ürünleri düzenli kullanıyoruz ya da sadece bu işi yaptığımız için mi?
Omega 3 ve omega 9 gerçekten gerekli mi yoksa HAP YAP, PARA KAP oyunu mu bu ?

Nazilli de yaşayanların çok uzun yaşamasının nedeni, Nazilli nin dokunulmaz olması mı yoksa zeytin ve inciri devamlı kullanmaları mı ?
Bu arada ben de çocukluğumu Nazilli de geçirdim

Kafkasya daki insanlar 120 yaşlarına kadar yaşıyorlar.
Arıcılıkla uğraşmaları bir tesadüf mü sizce?

Eskimolar kalp krizi geçirmiyorlar.
İsimlerinin eski ile başlamasından mı yoksa bunda devamlı ve düzenli somon balığı ile beslenmelerinin bir payı var mı ?

Akılla paranın aynı kişi de olması zorunlu mu, yoksa Allahü teala parayı dilediğine mi veriyor?
Akılla para doğru orantılıysa zenginler akıllı, fakirler aptal mı ?

Forever ürünlerini sizce bu iki gruptan hangisi daha çok kullanıyor ?
Zenginler ise cevabınız, neden forever işi zengin ülkelerden ziyade, romanya, almanya, macaristan, kazakistan gibi maddi problemi olan ülkelerde patlarken; zengin ülkelerde normal seyirde devam ediyor ?

Zengin ülkelerde bu işi yapanlara ve ürün tüketenlere baktığımızda da, fransa da zencilerin yoğunlukta olduğu gibi, gettolarda yayılması ilginç değil mi?

Gelelim gerçeğe.
Bir kişi eşi ve kendisi aloe vera ile balık yağı kullansa, 2 çocuğuna da polen arı sütü ve balık yağından günde birer tane içirse; aylık gideri ne olur?

Aylık 2 kutu aloe vera – 1 kutu arı poleni – 1 kutu arı sütü - 4 kutu balık yağı toplamda 395 TL eder.
%5 primi satış fiyatı üzerinden geri yatacağı için aylık gider 375 TL ye düşer.

Her hafta 1 kişiyi 550 TL lık ürün aldırarak üye yapsalar, her birinden 95 TL yatacağı için tüm ailenin ürünleri bedavaya gelir mi? Gelir.

Peki ürünlere inanan, kullanan ve faydasını net olarak gören bir aile, her hafta bir kişiyi 550 tl lık üye yapabilir mi?
YAPABİLİR.
İsterseniz Söke den Perihan hanıma, Alanya dan Çiğdem öğretmene, Antalya dan Salih GİRENİZ e ya da İzmir den Nilay KURT a sorun.

Ürünleri düzenli kullanan, inanan herkes İSTER FAKİR OLSUN, İSTER ZENGİN; İSTER KUVVETLİ OLSUN, İSTER GÜÇSÜZ bunu yapabilir.
Yapamayanlara bakın. Çoğunluğu ürünlere inanmayıp, sırf para için bu işin içinde olanlardır.

Peki bunu gerçekleştiren kişi ilk ay 4 kişiye distrübütörlük vererek ayı kendi girişiyle beraber 6 kp ile kapatır mı kapatmaz mı? Mehtap ASLAN a, Zafer TUNCEL e ya da Sami ÇİÇEK e sorun.
KAPATIR.

Bu şekilde devam eder ve ekibine de devam ettirirse, en kötü ihtimalle 1 sene içinde MANAGER olur mu? OLUR..

Peki neden olmuyor pratikte ?
Çünkü bu işi yapanlar çeşitli bahanelerin arkasına saklanarak, ürünleri ailecek kullanmıyorlar.

Kullansalardı başarılı da olurlardı, para da kazanırlardı.

TEK NEDEN: İNANÇSIZLIK

BU DEVİRDE HER SAHADA BAŞIMIZA NE KADAR MUSİBET GELİYORSA, İNANÇ ZAFİYETİNDEN GELMİYOR MU ?…

Başarılı olan arkadaşlarımızın, ortak özellikleri, ürünleri hayatlarına gerçek anlamda sokmuş olmaları, yani samimiyetleri..

İŞTE SİZ BENİM EKİBİM YANİ DİP DALGALARI DA TAM OLARAK BU DEĞİL MİSİNİZ?
İNANCIN, MUTLULUĞUN, DOĞRU BİR YAŞAMIN TEMSİLCİLERİSİNİZ SİZLER.

YAŞANMAYA DEĞER BİR HAYATIN
Selam ve saygılarımla

Dr.Serdar Hakan ÇİFTÇİ
532 346 2699

Bilgi almak isteyen herkes, çekinmeden arayabilir.

nikimaus

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba.
Ben de doktorum. Açıkçası paylaşımınıza çok şaşırdım ve üzücü buldum.
İnsanlar kendi kendine bitkisel ya da değil bi şeyler kullanmak yerine rutin kontrolleri ve düzenli ilaç kullanımı ile hastalıkların üstesinden gelebilir.
Böyle paylaşımların saygınlığımızı zedelediğini düşünüyorum.
Zira ben paraları gitmesin diye hastalarıma reflor, fizyosol gibi ürünleri yazmayan biriyim.

re13el

Dekan
Reaksiyon puanı
114
Doktor var, bir de gerçek doktor var işte. Biri para ile olana yönlendirir ki bu bana itici gelmiştir her zaman, ilaç firmalarından para aldıklarını dahi düşünüyorum. Diğer doktor ise vatandaşın halinden anlıyor ve ona göre ilaç yazıyor.(Not gerekli ise tabiki ücretli yazılsın fakat iki ilaç ta aynı işi yaparken,aralarında fark yokken ücretliye yönlendirmek neden?)

nikimaus

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Doktor var, bir de gerçek doktor var işte. Biri para ile olana yönlendirir ki bu bana itici gelmiştir her zaman, ilaç firmalarından para aldıklarını dahi düşünüyorum. Diğer doktor ise vatandaşın halinden anlıyor ve ona göre ilaç yazıyor.(Not gerekli ise tabiki ücretli yazılsın fakat iki ilaç ta aynı işi yaparken,aralarında fark yokken ücretliye yönlendirmek neden?)

Kendisini biraz araştırdım da bir paylaşımında diğer doktorların bu konuda yeterli bilgiye sahip olmadığını o yüzden böyle önerilerde bulunmadığını anlatmış.
Kendi meslektaşlarını bu şekilde satması da üzücü olmuş.

Gerekli ise ücretsiz yazılsın dediğiniz şeyi de açıklayayım.
Fizyosol burun açmak için damla. Fiyatı 16 lira civarıydı yanlış hatırlamıyorsam.
Gelir düzeyi yüksek aileler zaten kendileri gelip fizyosol yazar mısın diyor, ben bi ilçede çalışıyorum. Ve ne yazık ki genelinin durumu çok iyi değil. Hastanelerimizde bulunan serum da burun açma konusunda oldukça başarılı olduğu için hastalara nasıl uygulayacağını anlatıp burunlarına sıkmaları için veriyorum.
Asgari ücretin bu kadar düşük olduğu bi ülkede, aylık 50 liranın balık yağına verilmesini lüks buluyorum.
Evet yararlı bi şey, ama aciliyeti olduğunu düşünmüyorum.
Ben anneme aldım mesela, ama gelir düzeyim iyi olmasaydı almazdım.

Son mesajlar