Bakanlık İslam karşıtı oyunlar için site açtı

• Konuyu başlatan shiftdelete.net
  • Başlangıç tarihi

Bu konuyu okuyanlar

!/|Believer|\!

Doçent
Reaksiyon puanı
214
Bu sadece oyunlarda yokki izlediğimiz basit tv reklamlarında bile var postal 2 oyununda striptiz yapan bir kadının ensesinde ayyıldız vardı mesela kaç kişi farketti ? :) bunlar oynandı ve oynanıcak engellenemez ya kendin daha iyilerini üretmek için çalışır birşeyler yaparsın yada konuşur dururuz hep adamlar onu üretti bunu üretti tamam bizde birşey üretelim o halde dedimi fıs oluyor ne yazıkki daha öncede söledim crysis 3 ü türk oyunu zannedip övünmekten başka birşey yapmıyoruz ki.
Postal da çarşaflı sakallı terörist kılıklı tipler de vardı. Hakkaten ne iğrenç bi oyundu. Cesetleri yakar sonra kendim söndürürdüm:D

okinkurt

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,233
Postal da çarşaflı sakallı terörist kılıklı tipler de vardı. Hakkaten ne iğrenç bi oyundu. Cesetleri yakar sonra kendim söndürürdüm:D

postal 1 1997 de cıkmıstı gelmiş geçmiş en psikopat oyunlardan biridr çocukken oynardım oyunun müziği bile psikoloji bozmaya yeter tek amacı vardı bulunduğun maptaki tüm nüfusu katlet dikkat ederseniz okul baskını vs avrupada çok oluyor bu oyunlar ile attılar temelleri hep bunlar yok değil işte butip yapımlara karşıt birşeyler üretmek şart .
ama biz üretmek yerine sürekli eleştiri ve konuşmayı tercih ediyoruz çoğu platformda atılım yok birşey yok 10 senedir yerli siber güvenliğimiz yok diye mecliste bağırdı uzmanlar hiç birşey yapılmadı en son saldırılardan sonra aklımıza geldi bunların düzeltilmesi lazım ama bir çalışma görüyormuyuz ? ben 18senedir takip ederim oyundu teknolojiydi yok göremiyoruz .

Ben Kenobi

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,155

postalda terörist tipler vardı.
bu mahalle ikimize dardı.
gökyüzü puslu yağan kardı.
etrafı duman ve koku sardı.

kmurat

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,711
Zamanımızı tartışarak ve atışarak geçirirsek, başka bir iş için vaktimiz kalmıyor. Bir insanın ömrü yaklaşık 25.000 gün. yarısı uyuyarak geçiyor, diğer yarısı da laflayarak geçtiğini düşünün, hayat lak lak ile geçmiş olur. Kendi oyunumuzu kendimiz yapalım : Kodu

NeroSparda

Asistan
Reaksiyon puanı
90
Dini geçtim CS:GO'nun bir mapinde Atatürk'e hakaret vardı. Ve aynı haritada tuvalet'te olması lazım Kuran ve Atatürk'ün karikatürize edilmiş posterleri ve Turkish Kebab yazan paketler vardı.