Bacak Kıllarımı Nasıl Alırım?

Bu konuyu okuyanlar

kjaen

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
merhaba öncelikle ben prof. Futbolcuyum yaşim 14 olmasina rağmen.ayagimdaki killari almak veya seyrekleştirmek istiyorum.internetden bir ürün buldum ama ailem oğrenmeden kargoyla o ürünü alabilirmiyim ? Yada başka cözümleri olan varmi
NOT:ERKEK ADAM KİLLİ OLUR DİYECEKLER YAZMASİN LUTFEN

Reaksiyon puanı
10,325
Prof. futbolcu!
Bence sen ord. prof. futbolcu olmalısın.
Yakışır valla, bakarsın o zamana kadar kılları nasıl alacağını da öğrenmiş olursun. :)

Reaksiyon puanı
16,118
kıllarını kafana takacağına Messi gibi futbolcu nasıl olurum? demen gerek...
messibugune-kadar-sadece-tek-bir-futbolcudan-forma-istedim,_a1GGxAnJUeAg3HhEVkLuw.jpg

adam tek bir futbolcu'dan forma istemiş... o Zidane...
Messi: Bugüne kadar sadece tek bir futbolcudan forma istedim

SONG JOONG KI

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
3,025
Bende de var. Hemde öyle böyle değil:D
Ama gururla dışarıda şart giyiyorum:D

muratflash

Rektör
Reaksiyon puanı
510
Doğru bi hareket olmaz. Bırak öyle kalsın. Hatta internetten alacağın ürünlerin yan etkisi bile olabilir. Daha 14 yaşında kıla tüye falan takma.

Reaksiyon puanı
16,118
hayret millet 14 yaşında kılları çıksın diye kıçını yırtar sen kurtulmak istiyorsun ailede baba tarafı ne kadar kıllı? bizim bir akadaş vardı üstünü çıkartınca olum kazağını çıkart diye takılırdı yüzbaşı...
adam goril gibi kıllı idi tipide benziyordu...

friendly

Rektör
Reaksiyon puanı
671
Konuyu gördükçe istemsizce bacaklarıma bakıyorum.
O değil de, ben de ne kıllıymışım he. :eek:

Ben Kenobi

Dekan
Reaksiyon puanı
3,155
Sakın gidip de tüy dökücü krem, losyon vs alma.
Onların işlevi jiletle aynıdır, kısa süreli tüy döker ama belli süre sonra daha kalın çıkmasını sağlar.
Seyreltmenin tek yolu lazer epilasyondur.
Bu da pahalı ve birden çok seansı olan bir işlemdir, dolayısıyla ailenden gizli yapamayacağın bir işlemdir.

mirinkirin

Doçent
Reaksiyon puanı
358
Erkek adam dediğiniz sadece kıllı değil üstüne göbekli de olur, bonus olarak geğirmesi falan da var ama başlangıç için bu yeterli.

Kas gelişiminden dolayı almak istiyorsanız, sadece kılları alan ürünlerin bir etkisi olmaz, uzamaya devam ediyorlar çünkü. Krem ve lazer işlemleri o bölgede kıl gelişimini engellediği veya azalttığı için etkisi olur. Ama futbolcuların çoğu zaten kılsız, olanlar da görüntü için alıyor. Bacak kaslarının gelişimi için gereken proteini kıllarınız sömürmez, kıllar için harcanan protein miktarı çok çok az. Kıllar kalırsa bacak kası gelişmez lafı bir efsane anlayacağınız.
Sonuç olarak kas gelişimi için alacaksanız, gerek yok.

Görüntü için alacaksanız diyecek bir şey yok.

Neutral

Profesör
Reaksiyon puanı
179
İnternetten ürün alma kafana göre.
Her ürün satan abartır, makyajlar, yalan söyler sadece satmak için.

Doktora git ne öneriyor ya da ne ilaç yazıyor tarife göre kullan.

Sonra bacaklarında kızarıklıklar olur hissizleşme olur futbol da oynayamazsın. Alma derim.

arsenik

Rektör
Reaksiyon puanı
242
Konu yedi bin görüntüleme almış.
Yorum yok.

fragger

Dekan
Reaksiyon puanı
3,061
merhaba öncelikle ben prof. Futbolcuyum yaşim 14 olmasina rağmen.ayagimdaki killari almak veya seyrekleştirmek istiyorum.internetden bir ürün buldum ama ailem oğrenmeden kargoyla o ürünü alabilirmiyim ? Yada başka cözümleri olan varmi
NOT:ERKEK ADAM KİLLİ OLUR DİYECEKLER YAZMASİN LUTFEN

Yaşın 14 iken tüy dökücü sprey veya krem kullanmak kötü sonuçlar doğurabilir, daha çok kıllanma sorunu yaşayabilirsin ve yeni çıkan kıllar daha sert olarak çıkabilir. Makas veya saç kesme makinesi kullanarak öncelikle kıllarını kısaltıp daha sonra - acıya dayanırım dersen - ağda yap veya prof oyuncuysan elbet biraz paran vardır epilasyon yaptırarak kökten çözüm bulabilirsin.

Reaksiyon puanı
16,118
sempanze-yavrusu_1063972.jpg

sanki böyle kıllısın ne gerek var bunlara? vucudunla barışık olmalısın...
15306706_1313932038667774_5782286351453913088_n.jpg

kjaen

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Erkek adam dediğiniz sadece kıllı değil üstüne göbekli de olur, bonus olarak geğirmesi falan da var ama başlangıç için bu yeterli.

Kas gelişiminden dolayı almak istiyorsanız, sadece kılları alan ürünlerin bir etkisi olmaz, uzamaya devam ediyorlar çünkü. Krem ve lazer işlemleri o bölgede kıl gelişimini engellediği veya azalttığı için etkisi olur. Ama futbolcuların çoğu zaten kılsız, olanlar da görüntü için alıyor. Bacak kaslarının gelişimi için gereken proteini kıllarınız sömürmez, kıllar için harcanan protein miktarı çok çok az. Kıllar kalırsa bacak kası gelişmez lafı bir efsane anlayacağınız.
Sonuç olarak kas gelişimi için alacaksanız, gerek yok.

Görüntü için alacaksanız diyecek bir şey yok.
Hocam söyledi kas gelisimini engelliyormuş görüntü icin degil yani
--- Gönderi Güncellendi ---
Prof. futbolcu!
Bence sen ord. prof. futbolcu olmalısın.
Yakışır valla, bakarsın o zamana kadar kılları nasıl alacağını da öğrenmiş olursun. :)
Komiksin baya

mirinkirin

Doçent
Reaksiyon puanı
358
Hocam söyledi kas gelisimini engelliyormuş görüntü icin degil yani
--- Gönderi Güncellendi ---

Komiksin baya
Hocan yalan söylemiş, bu konuda bilgisi yok. Testesteron hormonunun kullandığı proteinin yanında kılların kullandığı protein okyanusta damla sayılır. Ne yapacaksınız o zaman:D İnanmazsanız doktora gidin sorun, hiçbir doktor aynen kılları al yoksa bacak kılların gelişmez demez. Hocaların çoğu da cahil.
Komiksin baya dediğiniz kişi en azından 50 küsür yaşında bu arada.

Reaksiyon puanı
16,118
sempanze-yavrusu_1063972.jpg

kılların kas gelişimine etkisi yok bu şempanze,goril ve orangutanlar insanlardan daha güçlü kılların kaslara etkisi yok bunu kanıtlayan canlılar...
baby-orangutan-bad-hair-344%20(2)aa.jpg
resize-img.php

kim dediyse zır cahil yada kılın teki...

michuozawa

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
493
hafifçe bir makine ile üstünden geç, sonra ağda cihazları var marka vermek istemiyorum onlar ile al.
daha da güzel yöntemi epilasyon.

Reaksiyon puanı
16,118
o kılların kaslara etkisi yok hatta hızına da etkisi yok var diyen cahildir daha kötüsü de mümkün...