Babama pc aldırma?

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar selamunaleyküm bizim evde 2 tane dizüstü samsung bilgisayar var düşük işlemeci google falan zar zor giriyor babama bu durumu anlattım ama beni tınlamadı babama o 2 bilgisayarı satıp kendime masaüstü bilgisayar almak istedigimi söyledim ama hayır dedi kardeşlerimin oyun oynayacağını bildigi için hayır diyor babamı nasıl ikna edip o bilgisayarları satıp kendime masaüstü bilgisayar alabilirim?

erentcolak

Öğrenci
Reaksiyon puanı
26
Arkadaşlar selamunaleyküm bizim evde 2 tane dizüstü samsung bilgisayar var düşük işlemeci google falan zar zor giriyor babama bu durumu anlattım ama beni tınlamadı babama o 2 bilgisayarı satıp kendime masaüstü bilgisayar almak istedigimi söyledim ama hayır dedi kardeşlerimin oyun oynayacağını bildigi için hayır diyor babamı nasıl ikna edip o bilgisayarları satıp kendime masaüstü bilgisayar alabilirim?
Bilgisayarı hangi amaca yönelik aldığınızı daha net gösterebilirseniz ikna edebilirsiniz diye düşünüyorum fakat maalesef bilgisayar fiyatları da olağanın dışında yüksek şu dönemde.

kmurat

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,711
Babana bilgisayar aldırma. Adam neden sen oyun oynayacaksın diye masrafa girsin. İleride işe başladığında kendi paranla alırsın.

byblt

Asistan
Reaksiyon puanı
43
Babana sorma git evkurdan kendin al

Zeynx

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Baban oyun oynanılacağını anlamış. Ona farklı şeyler için olduğunu geçirmen lazım. Tabi bu lafta kalmamalı. Gerçekten bilgisayarı doğru amaçlar için kullanmak gerekir. Özellikle genç bir kardeşimiz olduğunu düşünerek bunu söylüyorum.

Behzat Ç.

Doçent
Reaksiyon puanı
107
Evkur adını kullanan bir sürü ikinci elci mağaza var. Gerçek olanı ile ilgileri yok. Bir de dolandırıcılar var o adı kullanarak milleti oyuna getiren.
Bizim caddede var kocamna biryer tamev diye ama kocaman bir bina.