babama nasıl telefon aldırırım

Bu konuyu okuyanlar

halil.ylmz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar babama telefon alırmısın diyorum babam para yok diyor sonra babamın hesaplarında iphone x alınacak para var maaaşi da iyinin üstünde ondan istediğim telefon iphone 5s 650 tl aldırmak için her yolu yaptım onun dediklerinide yaptım şu kurban bayramından önce almak istiyorum. Lütfen yardım edin

Tttunahan

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
İphone x alacak parası varsa 5s in koymaması lazım yinede çok üsteleme derim zamanı gelince zaten alacaktır?

halil.ylmz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ya babam bize param yok diye kandırmaya calışıyo ama annem hala bilmiyo parasını maaşını öğrense hemen harcatır:)

Usain

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
15,012
Kaç yaşındasın?

Enes HCKYL

Doçent
Reaksiyon puanı
222
Telefonhn androidise gelistirici secsneklerinden animasyonları x1 den en yuksege cek kasiykmus gibi gözükür ötle belki aldırabilirsin

Usain

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
15,012
Evet aslında alabilir ama bazı babalar çocukşarın telefonu olmaz kafasında. Çevrende telefonu olan arkadaşların varsa knlardan bahsedebilirsin.

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555
15 yaşındayken ben çalıştığımı hatırlıyordum ve eve ekmek parası götürüyordum. Babanızı çok sıkıştırmayınız. İyi bir lise kazanınca mecbur alacaktır. Biraz sabırlı olun. Şimdi sizin kanınız kaynıyor, teknolojiye olan merakınız ve ilginiz çok yüksek, oyun oynamadan duramazsınız... Önemli olan okulu ve teknolojiyi dengeli götürebilmektir.

halil.ylmz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Evet aslında alabilir ama bazı babalar çocukşarın telefonu olmaz kafasında. Çevrende telefonu olan arkadaşların varsa knlardan bahsedebilirsin.
hep bahsediyom küzenlerimi 3 tane kuzenimide örnek gösteriyorum

-Emirhan Türk-

Müdavim
Reaksiyon puanı
376
hep bahsediyom küzenlerimi 3 tane kuzenimide örnek gösteriyorum
Benim önerim yaşında çok küçük değil yazın çalış haftalık 100civarı alacağın bir iş bul 2 ay çalışsan 800tl eder.Bayram paralarını da kat üstüne en az 1200tl olur.Okul zamanıda kumbara yap biriktir baya yaz sonuna 100tl de ordan.200de baban verir o kadar biriktirsen.Ohoo 1500 etti.Sabredip böyle birşey yapabilirsin.3ay çalışsan 2000civarı para.

Usain

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
15,012
Benim önerim yaşında çok küçük değil yazın çalış haftalık 100civarı alacağın bir iş bul 2 ay çalışsan 800tl eder.Bayram paralarını da kat üstüne en az 1200tl olur.Okul zamanıda kumbara yap biriktir baya yaz sonuna 100tl de ordan.200de baban verir o kadar biriktirsen.Ohoo 1500 etti.Sabredip böyle birşey yapabilirsin.3ay çalışsan 2000civarı para.
Bence sorun parasında değil. Emin olun kendi parası olsada izin vermezler. İkna olmaları lazım. Arkadaşın dediği gibi bir yıl bekle tabletle bilgisayarla idare et lisede alırlar.

Zeus Antonius

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
25
"Ak akçe kara gün içindir!" sözünü bir düşün bakalım...

Reaksiyon puanı
119
Benim lise 2 de telefonum olmuştu. İhtiyac durumunda alıyorlar. Dışarıda çok geziyosan sana sormadan alabilme ihtimalı var :D

1ruby1

Müdavim
Reaksiyon puanı
37
Ülkenin ekonomik durumu sıkıntılı, ailenin öncelikleri farklı, telefon şu anda öncelik değil büyük ihtimalle, sabretmeni öneririm.

Ulas Özenci

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Dolar 5 tl oldu bence aileni zorlama onlar sana fırsat bulunca alırlar belki baban parayı geleceğin için saklıyodur bir-iki yıllık oyun zevki yerine geleceğinin teminatının olması bence süper

EmreZ

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Taktik bu onları zorluycaksın herkesin telefonu var tek benim yok diyeceksin sonra odana gidip oturacaksın biri odana gelince telefon istiyorum diyecen onları zorlayacaksın eninde sonunda alacaklar ben öyle yaptım

Kırıktuş a

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Baban telefon alınca derslerinin gerilişecehini düşünüyor olabilir

---- Mesajlar birleştirildi ----

Taktik bu onları zorluycaksın herkesin telefonu var tek benim yok diyeceksin sonra odana gidip oturacaksın biri odana gelince telefon istiyorum diyecen onları zorlayacaksın eninde sonunda alacaklar ben öyle yaptım
Bence çokta zorlamak lazım elbet 1 2 seneye alıcaklardır sadece zamanı bekliyorlardır

Bence çokta zorlamak lazım elbet 1 2 seneye alıcakla
Baban telefon alınca derslerinin gerilişecehini düşünüyor olabilir

Bence çokta zorlamak mantıklı değil
elbet 1 2 seneye alıcaklardır sadece zamanı bekliyorlardır

Son düzenleme:

Enes HCKYL

Doçent
Reaksiyon puanı
222
1 ay çalıstım 1200 tl ye redmj 5 plus 64gb aldım iimkanın varsa sende calıs al öneririm

Son mesajlar