Bu konuyu okuyanlar

Burak Özgen

Müdavim
Reaksiyon puanı
271
F.Bahçe eski başkanı Yıldırım, bugün seçimde oyunu kullanıp, Sudan’a gidecek. Bu ülkede tersane kuracak olan Aziz Yıldırım, ülkemiz için hücum botu yapacak.
230620182351087947308_2.jpg
F.BAHÇE’NİN eski başkanı Aziz Yıldırım, işlerine odaklandı. Ali Koç’la girdiği seçim yarışmasında, “Ben kaybedersem F.Bahçe kaybeder ama ben kazanırım. İşlerimi ihmal ettim. Hızlı bir şekilde işlerime dönerim” açıklaması yapmıştı. Yıldırım seçimi kaybettikten sonra gerçekten işlerine ağırlık vermeye başladı. Önce ailesine zaman ayıran ve kızı Yaz’la bir görüntüsü sosyal medyada paylaşılan Yıldırım’ın neler yaptığı merak konusuydu. Yıldırım’ın, dev bir yatırım için bugün düğmeye basacağı ve hücum botu üretimi işine gireceği öğrenildi.
F.BAHÇE’Yİ DE TAKİP EDİYOR
Yıldırım, ülkemiz adına hücum botu üretecek. Bugün yapılacak seçimlerde oyunu kullanacak Aziz Yıldırım, zaman kaybetmeden Sudan’ın yolunu tutacak. Hücum botu üretimi için tersane kuracak olan Yıldırım, Sudan’da bazı önemli anlaşmalar yapacak. Yıldırım, böylece dev projesinin ilk startını resmen vermiş olacak. Aziz Yıldırım, iş hayatında yaptığı üretimlerle Türk Silahlı Kuvvetleri’ne önemli hizmetlerde bulunmuştu. Yıldırım’ın F.Bahçe’de yaşanan gelişmeleri de yakından takip ettiği ve camianın önde gelen isimleriyle fikir alışverişi yaptığı da öğrenildi.
Ginkel’de son düzlük
COCU’ya 3 yıllık imza attırarak teknik direktör sorununu çözen F.Bahçe, transfer çalışmaları için kolları sıvadı. Tapusu Chelsea’de olan Marco Van Ginkel listenin ilk sırasında yer alıyor. Chelsea, 2.5 sezondur kiralık olarak PSV forması giyen 25 yaşındaki orta oyuncusunu yeni sezon kadrosunda düşünmüyor ve gidişine razı olmuş durumda. Ginkel de Fenerbahçe’ye gelmeye oldukça sıcak bakıyor.

Kaynak:Akşam