Aziz Yıldırım: "Onu alacak para basılmadı"

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
31
nPM3V5y.jpg

Yıldızı her geçen gün parlayan Salih Uçan'ı Rus ekibi Rubin Kazan'ın istemeye hazırlanması Başkan Yıldırım'ın kulağına gitti. Yıldırım, "Salihi satın alacak para henüz basılmadı" ifadesini kullandı.

UEFA Avrupa Ligi'nde Şükrü Saracoğlu Stadı'nda Viktoria Plzen'e attığı gollle Fenerbahçe'ye çeyrek final kapısını açan Salih Uçan'ı isteyenler bir biri kapıya gelecek gibi görünüyor. Geçen sene Salih'i Buca'dan alamayan Rus ekibi Rubin Kazan şimdi Fenerbahçe'nin kapısını çalmaya hazırlanıyor.

YILDIRIM BIRAKMIYOR!

Süper Ligi yakından takip eden Stjepan Tomas'ın verdiği olumlu rapor doğrultusunda Rus ekibinin, F.Bahçe'den rakam isteyeceği haberlerini öğrenen F.Bahçe Başkanı Aziz Yıldırım konuya soğuk baktığını "Salih'i bizden alacak takım göremiyorum. Salih'i alacak para henüz basılmadı" diyerek gösterdi.

SALİH 10 TANE EMRE EDER

Salih Uçan, kaptan Emre'den övgü dol sözler aldı. Emre Belözoğlu, Plzen'e gol atan genç meslektaşını, "İşte benim adamım. Emre de kimmiş. Salih 10 tane ben eder" diyerek kutladı.

VOLKAN: BEN SANA NE DEDİM!

Süper Lig'in ilk yarısında Şükrü Saracoğlu Stadı'nda oynanan Antalyaspor maçında yaptığı hata nedeniyle soyunma odasında gözyaşlarına boğulan Salih'i o zaman "Bu takımın gelecekteki kaptanı sensin dik dur" diye teselli eden Volkan ise Plzen maçı sonrası, "Sana ne demiştim. Dimdik ayakta dur. Bu gol daha bir şey değil. Sen çok goller atacaksın" ifadesini kullandı.

Haber Kaynağı:

cobra11

Profesör
Reaksiyon puanı
16
Bırakmasın tabi, öyle bi hata yaparsa zaten....

ama Aykut hocaya demesi lazım daha çok şans bulması lazım Salih'in :)