Az önce Tinder hesabı açtım, soruları alayım.

Bu konuyu okuyanlar

wittroc

44
Emektar
Reaksiyon puanı
11,329
Norveçliler ne âlemde? :D

Assad Najjar

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,305
Biraz araştırma yaptım ve çok da iyi birşey olmadığını öğrendim. Bişey düşünmüyorum.
Evet, iyi bir şey değil. Ama uzun bir süredir ruh halim kötü olduğu için riskli davranışlarda bulunmaya başladım. Kısacası atın ölümü arpadan olsun diyorum.

Ardaykn

Asistan
Reaksiyon puanı
46
Olabilir bilemezsin belki sen açacan belki ben

Assad Najjar

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,305
Bizene bundan ? Sözde Doktorluk gibi güzide bir meslek sahibi bir şahısın yapacağı işler mi bunlar ?

Not: Forumda insanlar neden her şeyi paylaşma ihtiyacı duyar :) Yarın şu kadar gram s.çtım ne yapmalıyım diyen bile çıkacak diye korkuyorum...
Açtığım konudan rahatsız oluyorsan girme o zaman, olsun bitsin.

Ananim

Profesör
Reaksiyon puanı
2,406
Herhalde hayatımda asla hesap açmam dediğim 2 uygulamadan biri tinder ve tiktok

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,066
Açtığım konudan rahatsız oluyorsan girme o zaman, olsun bitsin.

Büyük ihitmal yetişkin bir bireysin özel işlerini neden böyle sosyal mecralarda yayınlıyorsun ? Doktorsun ya hani ilerde belki Doçent olacan Prof olacna bu veriler buralarda kalacak silinmeyecek... Bir öğrencin bilgilerini heklese lan bizim hocaya bak neler yazmış diye rezil edecek seni neden böyle şeyler yapıyorun diye benim sitemim sadece :)

İstersen CAM sitelerine üye ol token karşılığı istenilenleri yap bizi alakadar etmez zaten de buralarda yazman abzürt oluyor :(

Doktorum diyorun birde senin hastanede etrafında yüzlerce hemşire hasta bakıcı veya stajer doktor stajer hemşire personel çalışan veya hastane personeli çalışanı kız olması lazım senin Tinder açmak neyine :(

Assad Najjar

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,305
Büyük ihitmal yetişkin bir bireysin özel işlerini neden böyle sosyal mecralarda yayınlıyorsun ? Doktorsun ya hani ilerde belki Doçent olacan Prof olacna bu veriler buralarda kalacak silinmeyecek... Bir öğrencin bilgilerini heklese lan bizim hocaya bak neler yazmış diye rezil edecek seni neden böyle şeyler yapıyorun diye benim sitemim sadece :)

İstersen CAM sitelerine üye ol token karşılığı istenilenleri yap bizi alakadar etmez zaten de buralarda yazman abzürt oluyor :(

Doktorum diyorun birde senin hastanede etrafında yüzlerce hemşire hasta bakıcı veya stajer doktor stajer hemşire personel çalışan veya hastane personeli çalışanı kız olması lazım senin Tinder açmak neyine :(
Hastanedeki hanımefendiler bana bakmadığı için bu yolu seçtim zaten.

Bu arada özelimi sizlerle paylaşmak beni mutlu ediyor.