Ayla filmindeki Kore Gazisi Astsubay Süleyman Dilbirliği hayatını kaybetti!

Bu konuyu okuyanlar

Mehmet Ali Ertunç

mehmetaliertunc.com
Admin
Editor
Reaksiyon puanı
63
aylanin-babasisuleyman-dilbirligi-hayatini-kaybetti,5cQwXRYhlUuI6NyojvLIzg.jpg

Ayla filmiyle hikayesi beyazperdeye aktarılan Koreli Kim'in manevi babası Kore Gazisi Astsubay Süleyman Dilbirliği vefat etti.

"Ayla" filmiyle hikayesi beyaz perdeye aktarılan Koreli Eunja Kim'in manevi babası Kore Gazisi Astsubay Süleyman Dilbirliği tedavi gördüğü hastanede vefat etti.

AA'nın haberine göre, Sağlık Bilimleri Üniversitesi Haydarpaşa Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nin yoğun bakım ünitesinde tedavi gören Dilbirliği, çoklu organ yetmezliğine bağlı olarak hayatını kaybetti.

Dilbirliği, solunum ve böbrek yetmezliği tanılarıyla 12 Kasım'dan bu yana yoğun bakım ünitesinde tedavi görüyordu.

Hastahane tarafından yapılan açıklamada "Solunum ve böbrek yetmezliği tanılarıyla hastanemiz yoğun bakım kliniğine 12 Kasım'da yatırılan Dilbirliği, yaklaşık 30 gündür aralıklı organ destek tedavileriyle takip ve tedavi altında tutulmuştur. Ancak hastamızın son bir hafta süresince genel durumunda bozulma görülmüş ve son 24 saat boyunca gelişen organ yetmezliği sonucunda yapılan tüm müdahalelere rağmen gazimiz vefat etmiştir." ifadelerine yer verildi.

7.43

Müdavim
Reaksiyon puanı
332
Allah rahmet etsin.

Ömer Canbaz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
3,629
Allah rahmet eylesin. Mekanı cennet olsun.

CapScroLL

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,682
Allah rahmet eylesin, mekanın cennet olsun güzel insan

Halktan Biri

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,163
Allah rahmet eylesin. Ailesine ve yakınlarına sabırlar dilerim.

SONG JOONG KI

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
3,025
Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,323
Mekanın cennet olsun okyanus yürekli büyük adam. Bir insanın ülkesine hizmeti ancak bu kadar büyük olabilir işte. Gelen turistleri üç kuruş için kazıklayıp yahut uçkuru için onları öldürmeye kalkan cümle lağım farelerine böyle bir adamı anlatamazsınız.

REOSTA9

Öğrenci
Reaksiyon puanı
18
Allah Rahmet Eylesin.. 1 gün sonra eşi de vefat etmiş diye okudum.. Böyle şeyler yaşamak insan gerçekten inanamıyor film gibi..

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,323
1 gün sonra eşi de vefat etmiş diye okudum..

Evet, onun vefatının ertesi gününde de muhtereme eşi vefat etmiş. Tamam, eceldir elbet, lakin ben bunun adına AŞK diyorum. Sevenlerin ayrılığı çok kısa olur çünkü. Her üç ayda bir sevgili değiştirenlere de bunu anlatamazsınız işte.

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Allah Rahmet Eylesin..

Son mesajlar