Ayla filmindeki Kore Gazisi Astsubay Süleyman Dilbirliği hayatını kaybetti!

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Mehmet Ali Ertunç

mehmetaliertunc.com
Editor
Katılım
23 Mar 2013
Mesajlar
252
Beğeniler
24
Puanları
28
Konum
Hatay
#1Ayla filmiyle hikayesi beyazperdeye aktarılan Koreli Kim'in manevi babası Kore Gazisi Astsubay Süleyman Dilbirliği vefat etti.

"Ayla" filmiyle hikayesi beyaz perdeye aktarılan Koreli Eunja Kim'in manevi babası Kore Gazisi Astsubay Süleyman Dilbirliği tedavi gördüğü hastanede vefat etti.

AA'nın haberine göre, Sağlık Bilimleri Üniversitesi Haydarpaşa Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nin yoğun bakım ünitesinde tedavi gören Dilbirliği, çoklu organ yetmezliğine bağlı olarak hayatını kaybetti.

Dilbirliği, solunum ve böbrek yetmezliği tanılarıyla 12 Kasım'dan bu yana yoğun bakım ünitesinde tedavi görüyordu.

Hastahane tarafından yapılan açıklamada "Solunum ve böbrek yetmezliği tanılarıyla hastanemiz yoğun bakım kliniğine 12 Kasım'da yatırılan Dilbirliği, yaklaşık 30 gündür aralıklı organ destek tedavileriyle takip ve tedavi altında tutulmuştur. Ancak hastamızın son bir hafta süresince genel durumunda bozulma görülmüş ve son 24 saat boyunca gelişen organ yetmezliği sonucunda yapılan tüm müdahalelere rağmen gazimiz vefat etmiştir." ifadelerine yer verildi.

 
Katılım
12 Mar 2011
Mesajlar
13,335
Beğeniler
1,422
Puanları
113
Konum
İstanbuL
#8
Mekanın cennet olsun okyanus yürekli büyük adam. Bir insanın ülkesine hizmeti ancak bu kadar büyük olabilir işte. Gelen turistleri üç kuruş için kazıklayıp yahut uçkuru için onları öldürmeye kalkan cümle lağım farelerine böyle bir adamı anlatamazsınız.
 
Katılım
24 Eki 2017
Mesajlar
43
Beğeniler
16
Puanları
8
Konum
Turkey
#9
Allah Rahmet Eylesin.. 1 gün sonra eşi de vefat etmiş diye okudum.. Böyle şeyler yaşamak insan gerçekten inanamıyor film gibi..
 
Katılım
12 Mar 2011
Mesajlar
13,335
Beğeniler
1,422
Puanları
113
Konum
İstanbuL
#11
1 gün sonra eşi de vefat etmiş diye okudum..
Evet, onun vefatının ertesi gününde de muhtereme eşi vefat etmiş. Tamam, eceldir elbet, lakin ben bunun adına AŞK diyorum. Sevenlerin ayrılığı çok kısa olur çünkü. Her üç ayda bir sevgili değiştirenlere de bunu anlatamazsınız işte.
 
stat counter