Aykut Kocaman'dan Alper Potuk açıklaması!

Bu konuyu okuyanlar

-Beneficence-

Müdavim
Reaksiyon puanı
31
Fenerbahçe teknik direktörü Aykut Kocaman, Eskişehirsporlu Alper Potuk'un transferi ile ilgili açıklamada bulundu.

Fenerbahçe Kulübü'nin geçtimiz sezonun devre arasında hem kulüpler bazında hem de kendisiyle anlaşmasına rağmen resmi imza attıramadığı Eskişehirsporlu Alper Potuk ile ilgili Aykut Kocaman açıklamada bulundu.

Kocaman, basında yer alan Alper Potuk ile yeni sezon için anlaşıldığı ve Fenerbahçe'nin transfer ettiğine ilişkin medyada yer alan haberle ilgili bir soru üzerine, "Yönetim anlaştıysa gerçekten benim bilgim yok. Alper kendisini belli ediyor, milli takıma kadar geldiğine göre bir şey söylemeye gerek yok" ifadelerini kullandı.

Geçtiğimiz gün ise Eskişehirspor Başkanı Halil Ünal, Sporx.com'a yaptığı açıklamada Alper Potuk ile ilgili çarpıcı ifadeler kullanmıştı. Ünal, Alper Potuk'u sezon bitmeden satmayı düşünmediklerini ve yıldızı parlayan isme şimdiden fiyat biçmenin anlamı olmadığını ifade etmişti.

Sporx

Whisper1907

Müdavim
Reaksiyon puanı
24
Vay be açıklamaya bak olay yaratır.. "Hiç bir şeyden haberim yok" demiş resmen nasıl olur günlerce konuşulur bu :mrgreen:
Ah Sporx ahhh....

michuozawa

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
493
kaynak bombaymış ve damgalı :D harika...
stoch olayına benzemesinde. aman!
ilk kez gördüm bu dökümanı.

HYuksel

Müdavim
Reaksiyon puanı
22
almış olsak bari alperi, fenerbahçede çok işe yarar

gokhanathan03

Asistan
Reaksiyon puanı
0
KEŞKE KRASİC TEKRAR FORMA SANSI BULABİLSE...
GERCEKTEN İLK 18 E BİLE GİREMEYECEK NE YAPTI BU ADAM.... HERKES HATA YAPAR MİLLET SUSAR... KRASİC BİR HATA YAPINCA KÖTÜ OYUNCU OLUYOR... TOPLA ONUN KADAR İYİ DİKİNE GİDEN HIZLI BİR SEKİLDE VARMI BASKA İNSAN MERAK EDİYORUM.... SADECE SOW U BEGENİYORUM... BİRDE OYNARSA EMRE... GERİSİ YALAN...

Milos-krasic-gozden-dustu.jpg