Aykut Kocaman görevine geri döndü!

Bu konuyu okuyanlar

haldunaksoz

Asistan
Reaksiyon puanı
1
U**n varya tam istifa edecek anı buldu arkadaş. Tamam ben Beşiktaş taraftarıyım Aykut Kocaman ın da duruşunu beğenirim yalnız tam Ntvspor da Malaga-Real Madrid maçı yayında ikinci yarısının başındadan itibaren SON DAKİKA diye ekranın yarısından itibaren bu haber vardı, ya nasıl bir mantıktır bu arkadaş. Maç seyrediyoruz 45 dakika boyunca nasıl bir son dakikadır, başkaları için ne önem arz ettiği benim için önemli değil, şöyle ki kesersin yayını verirsin haberi tekrar maça dönersin buna hiç lafım yok be adam ayıptır, yemin ediyorum hiç zevk alamadım 2.yarıdan. müthiş bir canlı yayın planlamasıydı tebrik ediyorum ntvspor u ve ayrıca aykut hoca ya da teşekkürler bu yüzden.

topalsolucan

Müdavim
Reaksiyon puanı
555
Ulan varya tam istifa edecek anı buldu arkadaş. Tamam ben Beşiktaş taraftarıyım Aykut Kocaman ın da duruşunu beğenirim yalnız tam Ntvspor da Malaga-Real Madrid maçı yayında ikinci yarısının başındadan itibaren SON DAKİKA diye ekranın yarısından itibaren bu haber vardı, ya nasıl bir mantıktır bu arkadaş. Maç seyrediyoruz 45 dakika boyunca nasıl bir son dakikadır, başkaları için ne önem arz ettiği benim için önemli değil, şöyle ki kesersin yayını verirsin haberi tekrar maça dönersin buna hiç lafım yok be adam ayıptır, yemin ediyorum hiç zevk alamadım 2.yarıdan. müthiş bir canlı yayın planlamasıydı tebrik ediyorum ntvspor u ve ayrıca aykut hoca ya da teşekkürler bu yüzden.

al benden de o kadar. geri zekalı ntv. 116 ekran tv de ikinci yarıyı komple 70 ekran izletti bize. kıyamet kopsa duyurusu 50 dk olmaz.

Enisor

Doçent
Reaksiyon puanı
0
kocaman bravo gitse ne gitmese ne fener nasıl oynuyor ki sezon başından beri uefa filan kimseyi aldatmasın bence yapamıyor

ffgul

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
>>Defolsun gitsin...
>>Daumu yedi, emreyi yedi, Alex'i yedi
>>Takıma 35 lik adamları doldurdu...T.direktörlükten anlamayan vasıfsız bir adam işte...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Olmayinca olmuyor arkadaslar. Demogoji yapip bosuna hirs yapmayin. Fanatizmi birakin. Kac sene oldu takimin oynadigi futbol ortada. Fenere tarihinde bu kadar dayanan teknik direktor olmadi. Aykut fanatik fenerli olmasa 50 kere istifa etmisti simdiye.

hulusi98

Asistan
Reaksiyon puanı
8
>>Defolsun gitsin...
>>Daumu yedi, emreyi yedi, Alex'i yedi k..pe...
>>Takıma 35 lik adamları doldurdu...T.direktörlükten anlamayan vasıfsız bir adam işte...

Fazla agresif ve düşünmeden konuşmuşsun ama son zamanlarda hataları çoktu oda ayrı bi gerçek.

Vefasiz

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Aziz Aykuta yazık ediyor.. 3 senede adamın saçlarını beyazlattılar..

xyz1234

Müdavim
Reaksiyon puanı
13
duraydı iyiydi. Fener yenilinci fenerli arkadaşlara takılıp neşemizi buluyorsuk. şimdi iyi bir hoca gelir Fener toparlanır falan neme lazım:)

engerex

Müdavim
Reaksiyon puanı
26
Ertem Şener ve Serhat Ulueren'in söylediklerini haber yerine koymuyorum. Doğruda olsa yanlışta olsa. Başka kaynak var mı?

muratflash

Müdavim
Reaksiyon puanı
510
Bu iş Aykut hocayla filan olmaz yönetimdeki bu zihniyet değişmediği sürece Fenerbahçe başarılı olamaz. Yönetim tamamen değişip yeeniden köklü bi yapılandırılmaya gidilmeli ve herşey para olarak görülmemeli herkes mert olmalı.. Ama Fener'de bunlar hayal.

Rıdvan Aziz Yıldırım'a söz vermiş Aykut'un döneceğine dair.. Yani Aykut hoca göreve devam..

buskudar

Asistan
Reaksiyon puanı
75
Çok mu önemli bu aykutun istifası harbiden ntvsporda ısıtıp ısıtıp koyuyorlar deli oldum.Gitsede ekranı işgal etmese :D

muratflash

Müdavim
Reaksiyon puanı
510
Kocaman'ı durduran 4 transfer!

İstifası yönetim tarafından kabul edilmeyen Aykut Kocaman'a, Aziz Yıldırım bakın hangi yıldızların sözünü vermiş...

Yıldırım'ın Kocaman'a, Wolfsburg'dan Diego, Real Madrid'den Higuain, PSG'den Hoarau ve Marsilya'dan Valbunea gibi yıldızları vadettiği iddia edildi.

Yazete

rainman76

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
aykut kocamanı çok sevenlerdendim.ama rekorunu kıracak olan alexi yollaması ile gözümden düştü.hatta geçmişe döndüm oguzla bir olup tanjuya pas atmamalarını ona ragmen bir dünya gol atmıştı tanju.sonra tanjudan kurtulunca çok iyi hatırlıyorum 2-3 maçta bir kornerden penaltı çizgisinin gerisindeki çizgiye belki 10-15 defa pas atılıp aykut efendi ordan direk vuruşla gol denemeleri yapmıştı o zaman ki hoca ona sabretmişti onun alexe yaptıgını ona yapmamıştı ama hiç bir zaman atamamıştı.o zamanlar onun için yapılanları şimdi fb herşeyi olan alex için yapılmasını engellemiştir.gs hagiyi son ana kadar kullanmıştır hatta en son nerdeyse bir sandalye verip sahada sen otur arada bir şut çeker işi çözersin demişlerdir.o koşan gs hagi gibi bir adamı son ana kadar gururla taşımışlardır aykut ise kalitesini bence bu hareketi ile koymuştur .alexı kovma şekilleri bile çok ayıptı ne demek sen çok büyüksün sen oldugun sürece takımı ben yönetemem artık fenerbahçeden ayrılmalı karabük gibi bir takıma hocalık etmelidir.rıdvan gelmeli ama ucuz transferler değil adam gibi transferlerle-daha önce rıdvanın en büyük hatası ben ucuz takımla iş çıkarırım tarzıydı ucuz ekmekle değil her kulvarda olucak bir takım kurulmalı.gs terimi varsa bizimde rıdvanımız var.ilerde alexın takımın başına gelıp antrnör olmasını isterim ama şu bir gerçek her ıyı futbolcu iyi antrönör olcak diye kaide yok eger ıyı olucaksa gelmesını isterim.

AliA

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
527
Karabükspor maçı sonrası istifa eden Fenerbahçe teknik direktörü Aykut Kocaman kesin olarak görevine döndü.

Lig TV

storm61

Müdavim
Reaksiyon puanı
12
Aykut Kocaman'dan devam kararı

Fenerbahçeli yöneticilerle görüşen Aykut Kocaman takımın başında kalacak..

esh8226_7.jpg
Kaynak: http://www.ensonhaber.com/aykut-kocamandan-devam-karari-2012-12-25.html
Yorumlardan biri güzeldi:
İstifa etti ama bu seferde masaya yansımadı...

SARKAT

Müdavim
Reaksiyon puanı
68
Hayssss. Anasayfada görünce bugün yine mi istifa etti dedim artık :D

Napcakları belli olmuyor artık:)

topalsolucan

Müdavim
Reaksiyon puanı
555
ömrü boyunca fenerbahçede kalacağını düşünüyor heralde. yanar döner bir tablo çizdin herkesin gözünde, fenerden sonrasını hiç mi düşünmezsin. sana kim itibar eder artık.

Fantoma

Müdavim
Reaksiyon puanı
27
Tükürdüğünü hem de defalarca yalayan adamlardan bir halt olmaz.
Erkek adam sözünde durur.

Demek ki biraz eksiklik var. :)

IThelp

Müdavim
Reaksiyon puanı
19
bir galatasaraylı olarak cok sevindim gitmemesine :):):)

efka_vasi

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Bu haber ençok Galatasaray'lı arkadaşlar sevinmişlerdir. Kadıköy'de gözü kapalı, güle oynaya yendiğimiz takıma karşı artık beraberlikleri zor kurtarır hale geldik. Aykut geldiğinden beri Kadıköy'de Gs'ye üstünlüğümüz gitti; gözümüzü açtı sanırsam Aykut..Bence geri dönmemesi gerekirdi.