Aykut Kocaman görevine geri döndü!

Bu konuyu okuyanlar

AliA

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
527
Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman maç sonrasında istifa etti.

Lig TV

SaidS

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Üzerine bu kadar gidilmemeliydi.
Yerine bu saatten sonra gelecek kişinin güzel olmasını beklemesin kimse !

topalsolucan

Müdavim
Reaksiyon puanı
555
yönetim istifayı kabul etmemiş. aykut kocaman'ın arkasındayız demiş. Kaynak:ntv

tüm galatasaray camiasına hayırlı olsun :D

kralxs

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Sevinmeyin Aziz Bey Bırakmaz Aykutunu

grkn-g

Doçent
Reaksiyon puanı
3
havar komşular havar yönetim istifayı kabul etmiyor havar :((((((

YellowRed

Müdavim
Reaksiyon puanı
27
böle açaydım kollarımı, gitme diyeydim... :crying:

[video=youtube_share;p2DizkUg1sQ]http://youtu.be/p2DizkUg1sQ[/video]

Naaa

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
bakalım problem aykuttamıymış fenerdemiymiş belli olur bundan sonra

vaas

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Aykut degil de Aziz Yildirim bir biraksa guzel olur.

m!ndf!elds

Doçent
Reaksiyon puanı
3
Yahu adam bırakıyor devam edecek gücü kendimde bulamıyorum diyor yönetim çıkıp istifayı kabul etmiyor, olacak iş mi bu.

godofnight

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Yav yönetim niy kabul etmiyor off . Takımi daha ne kadar mahvedecek. Defolsun gitsn .

CeZZa

Asistan
Reaksiyon puanı
0
[video=youtube;ivglqCWs4aQ]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=ivglqCWs4aQ[/video]

dipnot: fbtv videosudur.

Erdem-FB

Müdavim
Reaksiyon puanı
28
Çok doğru olacak bir şeyi 2. kez yaptı istifasını istedi ama tekrar yönetim redddetti anlamıyorum bu yönetim neyi göremiyor. Yönetim değişmeli bence.

Quickly

Doçent
Reaksiyon puanı
2
h5nyn.png

:D

Dr.Yunus

Asistan
Reaksiyon puanı
0
bir fenerbahçeli olarak lafının arkasında durmayıp geri dönerse adam değil diyorum !

ByEGT

Müdavim
Reaksiyon puanı
15
Aykut Kocaman'ı adam biliriz. Aziz Yıldırım gibi döneklik yapmaz umarım. Biz memnunuz kendisinden :)

gs_kadir

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
"Hocamızın Arkasındayız"

fenerbahce100.jpg
K.D.Ç. Karabükspor karşılaşmasının ardından istifa kararı aldığını açıklayan Sportif Direktör ve Teknik Sorumlumuz Aykut Kocaman, "Yaklaşık 2,5 yıldır çok şerefli bir görev olan Fenerbahçe Teknik Direktörlüğünü yaptım. Bizim gibiler için, hemen her yerde bu formanın özellikle bir şekilde prestijini ve kredisini kullanmış insanlar için zirve burasıdır. Burayı yaşadım. Ancak açıkçası bunu devam ettirebilecek gücü hissedemiyorum kendimde. Bu maçla beraber Fenerbahçe'deki görevime son veriyorum. Taraftar çok net bir şekilde haklı. Söyleyecek çok fazla bir şey yok. Pek çok şeyle mücadele etmeye çalıştık. Zaman zaman saha içinde, zaman zaman saha dışında doğru şeyler yaptık, yanlış şeyler yaptık. Bütün bunların hepsi Fenerbahçe adınaydı. Yapabildiklerimiz bu kadardı. Bu şerefli görevi burada bırakıyorum. Herkese çok çok teşekkür ediyorum" şeklinde konuştu.

Hocamızın kararının ardından, Başkanımız Sayın Aziz Yıldırım ve Yönetim Kurulu Üyelerimiz, Sayın Aykut Kocaman'ın istifasını kabul etmeyeceğini belirterek kendisine destek olacağını vurguladılar.

Sayın Başkanımızın açıklamalarının satır başları ise şöyle,

"Seyirci istifa diye bağırınca soyunma odasına gittim. Hocaya, 'Sakın yanlış bir şey yapma, sakın istifa etmeyi düşünme' dedim...

"Seyirci böyle zamanda sahip çıkacak. Suç, Aykut Kocaman'da değil, oyuncular kendilerini eleştirmeli. Protestonu yaparsın katılıyorum. Kaybettiğimiz, iyi oynamadığımız bir maç. Ama bu protesto istifa ile olmaz, alkış ile olur. Protestonun bin türlü şekli var. Kötü gün taraftarı olmak önemli bir şey. Taraftarımız her kötü günümüzde bu bilinçle hareket etmiştir; bu bilinç Fenerbahçe taraftarının doğasında var. Herkes destek versin istifayı geride bırakalım. Ligde de, Avrupa'da da şampiyon olabiliriz. Rakipleri yakalarız, ümidimiz var.Böyle bir umut varken faturanın Aykut Kocaman'a kesilmesini doğru bulmuyorum. Onu kaybetmeyelim, herkes bu konuda destek olmalı..."

Başkanımız, stadyumun sadece belli bir bölümünden gelen bir grubun 'istifa' seslerine yönelik ise şunları söyledi;

"Bu protestoyu gerçekleştiren az sayıdaki kişinin oluşturduğu 'belli grubun' kim olduğunu çok iyi biliyoruz. Benim sözüm sadece bu gruba yöneliktir. Ben 1 yıl hapiste yattım, Aykut Hoca en zor dönemde takımı sırtladı. Bugün bu protestoyu yapan bu grup bu süreçte ne yaptı? Kulübüne nasıl bir katkıda bulundu? Sözüm sadece onlaradır... Buarada bugün olduğu gibi her zaman kulübüne, takımına, hocasına sahip çıkan tüm Fenerbahçeliler'e ve taraftarlarımıza teşekkür ederim."

http://www.fenerbahce.org/fb2008/detay.asp?ContentID=32468

Blackout

Müdavim
Reaksiyon puanı
383
İlginçtir, NTVSpor memleket meselesi haline getirdi istifa olayını. Spikerler, yorumcular saatlerdir aynı şeyleri söylüyor, şu dakikalarda da söyleyecek bir şeyleri kalmadı herhalde mal mal birbirlerine bakıyorlar ve resmen aldıkları talimat gereği yayını bitiremiyorlar. Hayret yahu ilk defa görüyorum böylesini. Güntekin resmen esir kaldı 19:30'dan beri yayın yapıyor adam.. :D

Burk.Clik

Müdavim
Reaksiyon puanı
40
İstifasi kabul edilmeli bence. Avrupa bize başarı kazandıracak biri lazım Zico gibi.

ommerk

Doçent
Reaksiyon puanı
1
bu fenerbahçenin geleneği adeti böyle
kimse adam gibi istifa edemiyor
gidecem diyor geri geliyor