Aykut Kocaman Açıkladı Yarın İmzayı Atıyor!

Bu konuyu okuyanlar

bilicimustafa12

Müdavim
Reaksiyon puanı
626
Fenerbahçe'de takımın başına geçecek olan Teknik Direktör Aykut Kocaman, sarı-lacivertli ekiple yarın sözleşme imzalayacağını belirtti. Başarılı çalıştırıcı, Konyaspor'dan ayrılmasıyla ilgili olarak da, "Konya'daki ortamı oluşturanlara minnettarım" dedi. Aykut Kocaman, Alex'in kitabında kendisi hakkında yazılan yorumlara da cevap verdi.

aykut-kocaman-3-6.jpg

Fenerbahçe’nin yeni teknik direktörü olacak Aykut Kocaman, bir televizyon programında açıklamalarda bulundu. Fenerbahçe’den geçtiğimiz sezon başında da kendisine teklif yapıldığı belirten Aykut Kocaman, “Şu anda görünen bir anlaşma yok. Bugün yarın herhalde imzalar atılacak. Bir basın toplantısıyla açıklayacağız. Aynı ekibimle çalışacağım. Antrenörlükte 18. yılım. Son 10 senede hemen hemen aynı ekiple görev yaptım. Bu bir avantaj. Fenerbahçe işe geçen sezon başında Pereira’nın ayrılma durumunda ve ayrılma sürecinde de görüşmemiz oldu. O dönem ben de Fenerbahçe’yi istemiştim. Ama o dönemde olabilirliği zordu. Konyaspor bir sezon önce Avrupa’ya direkt katılma hakkı elde etmişti. Yeni sezonda yapılanma tamamen benim isteklerim üzerine yapılmıştı. Bütçeyi sarsmadan ufak-tefek transferlerle korumaya çalıştık. Avrupa Ligi’nin o coşkusuyla üçüncülüğün getirdiği duygusal coştu, bütçeyi aşabileceği için yeni sezon yapılanması benim üzerimden oldu. Bir hafta kala kulüp bırakmak doğru değil. Yapılanlar için kimseyi yadırgamak istemiyorum. Benim için doğru değildi. Zaten bunun kimseye faydası olmuyor. Nefret elektriği, ne kendinize ne de gittiğiniz kulübe hayırlı oluyor. O dönemde olmaması gerekti. Böyle davrandık. Fenerbahçe de o dönemde anlayışlı davrandı. Büyük kulüplerin refleksleri farklıdır. Son dönemlerde oldu. Camia içinde tanıdıklarım var. O elektriğin olduğunu görüyordum. Aziz Yıldırım ile geçen hafta görüştük. Geçtiğimiz yıllarda kırılma olmuştu. Ama oralara girmeyi çok fazla istemiyorum. Bir şeylerin hesaplaşması değil” ifadelerini kullandı.

Fenerbahçe ile yarın sözleşme imzalayacak olan Aykut Kocaman’dan Alex’e cevap

BatuhanKoçak

Asistan
Reaksiyon puanı
70
İkinizinde fenerli olarak aynı düşüncede olması normal :)

Doğudaki illerimizden fenerbahçe taraftarının en çok olduğu il Elazığdır sizin de Fb li olmanıza şaşırmadım ;)

Ne alaka şimdi hocam? Ne demek istiyorsun Elazığ ile bizim ne alakamız var?

_X_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,544
Ne alaka şimdi hocam? Ne demek istiyorsun Elazığ ile bizim ne alakamız var?

Alıntı yaptığım kişi siz değilsiniz hocam korkmayın :)
@Mustafablci arkadaşımızda yorumunuza katıldıktan sonra alıntılama yaptım ve onun alıntısına yazdım.
Kendisi Elazığlıdır ;)

BatuhanKoçak

Asistan
Reaksiyon puanı
70
Alıntı yaptığım kişi siz değilsiniz hocam korkmayın :)
@Mustafablci arkadaşımızda yorumunuza katıldıktan sonra alıntılama yaptım ve onun alıntısına yazdım.
Kendisi Elazığlıdır ;)

Onu görmedim.

Ben çok koyu bir Fenerbahçeliyim ayrıca GFB Beylikdüzünde yönetici sıfatındayım fakat bunlar fikrime yansıtmıyorum neyse o.Aykut Hocanın takımı en azından toparlayacağını düşünüyorum bu benim şahsim fikrim tabi.

_X_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,544
Onu görmedim.

Ben çok koyu bir Fenerbahçeliyim ayrıca GFB Beylikdüzünde yönetici sıfatındayım fakat bunlar fikrime yansıtmıyorum neyse o.Aykut Hocanın takımı en azından toparlayacağını düşünüyorum bu benim şahsim fikrim tabi.

Saygı duyuyorum.
Esnek davranaraktan Aykut kocaman toparlayacak ama bence başarılı olmak konusunda ciddi şüphelerim de olduğunu ayrıca vurgulamak istiyorum.

BatuhanKoçak

Asistan
Reaksiyon puanı
70
Saygı duyuyorum.
Esnek davranaraktan Aykut kocaman toparlayacak ama bence başarılı olmak konusunda ciddi şüphelerim de olduğunu ayrıca vurgulamak istiyorum.

Başarılı olacağını bende söylemiyorum.Sonuçta ligimiz son 2, 3 senedir çok katı olmaya başladı.