Bu konuyu okuyanlar

Blurryy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Öncelikle Merhaba, bu konuyu açmanın sebebi cidden bilgisiyardan pek anlamam. Her neyse bugün yanlışıkla aygıt yöneticisinde görüntü bağdaştırıcısını sildim ve aniden çözünürlük filan düştü. Sonra endişelendim reset fln attım pcye ama düzelmedi. Donanım değişikliliklerini tara filan dedim o da işe yaramadı. Onun haricinde ekran kartım AMD HD Series 4600 ve ekran kartının driverinı yükledim. AMD Catalyst diye bir program fakat arayüzünde ekran kartıyla alakalı birşey bişe yok. En son olarakta SlimDrivers yükledim. Yüklediğimde video denetleyicisi (VGA uyumlu) yükle vardı yükledim pc ye reset attım fakat sorun çözülmedi. aygıt yöneticisinde girdiğimde ekran kartım gözükmüyor fakat gizli aygıtları göstere bastığımda orda video denetleyicisi (VGA uyumlu) gözüküyor. sürücüyü yeniden yükle dediğimde sürücü bulundu fakat yüklenirken bir hata oluştu diyor. Yardım ederseniz çok sevinirim.

Samet UCA

Profesör
Reaksiyon puanı
2,913
Merhaba Sistem geri yükleme yaparak bu problemi çözebilirsiniz. Eğer sistem geri yüklemenin nasıl yapıldığını bilmiyorsanız hangi işletim sistemini kullandığınızı yazın ona göre yardımcı olurum. Windows 10 mu 8 mi 7 mi XP mi ?

Blurryy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Windows 10 32 bit

---- Mesajlar birleştirildi ----

evet sistem geri yüklemesi nedir bilmiyorum :) yardımcı olursan sevinirim

Son düzenleme:

Samet UCA

Profesör
Reaksiyon puanı
2,913
Başlatı tıkladıktan sonra hemen rstrui.exe yazın.

1ss.png

Çıkan uygulamayı tıklayın.

2ss.png

İşaretlediğim seçenekle devam edin.

3ss.png

Belirttiğim bölgedeki seçeneği işaretlerseniz daha fazla yükleme noktası listelenebilir. Hatayı almadan önceki tarihe yükleyebilirsiniz.

Blurryy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Teşekkürler sistemi geri yüklerken bazı hatalar aldım fakat kendim çözdüm ve düzeldi

impression59

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Aynı sorun bende de var ancak sistem geri yükleme noktam maalesef yok sistemi geri yükleyemiyorum. Aygıt yöneticisinde görüntü bağdaştırıcıları bölümü de yok ekran kartımı driver max te güncel olarak görebiliyorum ancak bilgisayarım ekran kartını görmüyor. Ne yapmalıyım?

Samet UCA

Profesör
Reaksiyon puanı
2,913
Aynı sorun bende de var ancak sistem geri yükleme noktam maalesef yok sistemi geri yükleyemiyorum. Aygıt yöneticisinde görüntü bağdaştırıcıları bölümü de yok ekran kartımı driver max te güncel olarak görebiliyorum ancak bilgisayarım ekran kartını görmüyor. Ne yapmalıyım?
Merhaba. Sürücünüzü aygıt yöneticisi üzerinden tamamen kaldırın ancak kaldırırken size sunulan sürücü dosyalarını sil seçeneğini işaretleyerek kaldırın. Bilgisayarı yeniden başlatın. Sürücü güncelleme uygulaması kurun. Ben IOBit Driver Booster kullanıyorum. Tarama yaptırın sürücünüzü yükleyin.

impression59

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba. Sürücünüzü aygıt yöneticisi üzerinden tamamen kaldırın ancak kaldırırken size sunulan sürücü dosyalarını sil seçeneğini işaretleyerek kaldırın. Bilgisayarı yeniden başlatın. Sürücü güncelleme uygulaması kurun. Ben IOBit Driver Booster kullanıyorum. Tarama yaptırın sürücünüzü yükleyin.
Aygıt yöneticisinde diğer aygıtlar bölümünde vga bulunuyor onun haricinde ekran kartı ile alakalı başka bir şey yok onu kaldırmayı denedim yeniden başlatınca tekrar gözüküyor. Söylediğiniz driver booster da ekran kartım gözükmüyor.

023

Profesör
Reaksiyon puanı
4,593
1592252393741.png
,
1592252430288.png

win 10da da aynıdır zaten.