Aygıt yöneticinden isim degiştirme yapilabilirmi

Bu konuyu okuyanlar

Quup07

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Arkadaslar ben ikinci el laptop almayı düşünüyorum mesela ben alırken içindeki donanım ları kontrol etmek için aygıt yöneticisini kullanmayı düşünüyorum ama aklıma şöyle bisey takıldı mesela satan kişi laptopun içinde bulunan ekran kartını çıkarıp(örneğin gtx 1050) daha düşük bir ekran kartı(örneğin gtx 950m) taksa sonra taktığı ekran kartının adını değiştirebilir mi ?(gtx 1050 yapabilir mi?)

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,989
Laptopta ekran kartını öyle değiştiremez zaten merak etme. Aldığından neyse laptop ölene kadar o kart kalır içinde.

Quup07

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Laptopta ekran kartını öyle değiştiremez zaten merak etme. Aldığından neyse laptop ölene kadar o kart kalır içinde.
Cevabın için teşekkürler, birde 3000 4000 tl bandında sıfır veya ikinci el bilgisayar mühendisliği için az çok da pubg gta falan oynayabilecegim laptop önerebilirmisin

Quup07

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Ben acer vx15 modelini ikinci el buldum daha garantisi devam ediyor onerirmisiniz
Ürünün tam kodu: NH.GM2EY.011

AMiRGAN60

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Aşağıdaki linkten alacağın bilgisayara sınama programını indirip cpu gpu ram vs herşeyini görebilir aynı zamanda test edebilirsin. Pc deki parçaların isminden tut slot sayısına kadar ortaya döküyor boyutuda çok yüksek değil. Özellikle 2. el pc alacaklara tavsiye ederim..

PassMark Performance Test

Quup07

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Aşağıdaki linkten alacağın bilgisayara sınama programını indirip cpu gpu ram vs herşeyini görebilir aynı zamanda test edebilirsin. Pc deki parçaların isminden tut slot sayısına kadar ortaya döküyor boyutuda çok yüksek değil. Özellikle 2. el pc alacaklara tavsiye ederim..

Cevabın için teşekkürler