Aydın'da Fiber İnternet

Bu konuyu okuyanlar

Pretended

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Diyeceksiniz ki "harita var, ordan bak".

Ankara'daydım, haritada "burada altyapı var" dediği yer için telefonla aradığımda hizmet verilmediğini söylüyorlardı, o yüzden haritayı mâlesef güvenilir bulmuyorum.

Konu şu ki, memleketime yeni taşındım ve ev alacağım nasipse. Bir iki mahalle seçeneğim var, fiber internet altyapısı denk alternatifler arasında belirleyici olabilir, o yüzden Aydın'da yaşayan/yaşamış arkadaşlardan yardım istiyorum.

Teşekkürler

giskur11

Profesör
Reaksiyon puanı
160
Diyeceksiniz ki "harita var, ordan bak".

Ankara'daydım, haritada "burada altyapı var" dediği yer için telefonla aradığımda hizmet verilmediğini söylüyorlardı, o yüzden haritayı mâlesef güvenilir bulmuyorum.

Konu şu ki, memleketime yeni taşındım ve ev alacağım nasipse. Bir iki mahalle seçeneğim var, fiber internet altyapısı denk alternatifler arasında belirleyici olabilir, o yüzden Aydın'da yaşayan/yaşamış arkadaşlardan yardım istiyorum.

Teşekkürler

aydında yasıyorum hangi mahallelere yerlesmeyi dusunuyorsun ?

Pretended

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İşime Ilıcabaşı, Ata, Adnan Menderes ve Güzelhisar daha yakın.

Ama Mimar Sinan, Girne yahut Efeler de yaşaması daha güzel yerler.

Var mı bir bilginiz nerede olduğuna dair altyapının ?

giskur11

Profesör
Reaksiyon puanı
160
İşime Ilıcabaşı, Ata, Adnan Menderes ve Güzelhisar daha yakın.

Ama Mimar Sinan, Girne yahut Efeler de yaşaması daha güzel yerler.

Var mı bir bilginiz nerede olduğuna dair altyapının ?
Bugun yolumun üstünde gidip sordum turktelekoma hiçbiryerde kesinlikle var denemez sadece belirli yerlerde büyük apartmanlarda sitelerde tansaşın arkasında yaşamkentte varmış mimar sinanda ,adnan mendereste ise ulukentte ancın rezidansda erdemoğlu mağazasının üst tarafında egemenlik bulvarı üzerinde varmış adres olursa daha iyi söyleyebiliriz dediler.

Pretended

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bugun yolumun üstünde gidip sordum turktelekoma hiçbiryerde kesinlikle var denemez sadece belirli yerlerde büyük apartmanlarda sitelerde tansaşın arkasında yaşamkentte varmış mimar sinanda ,adnan mendereste ise ulukentte ancın rezidansda erdemoğlu mağazasının üst tarafında egemenlik bulvarı üzerinde varmış adres olursa daha iyi söyleyebiliriz dediler.

Anladım, teşekkürler zahmetiniz için.