Ayda 62 bin TL'ye işçi aranıyor!

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

neskalii

Profesör
Hemen bizim akrabanın yanında kaynakçlığı öğrenip gidiyorum 2 sene çalışsam hayatım kurtulur :D

engerex

Dekan
Öyle 2 günde öğrenilen kaynaknakla kaynakçı olunmaz. Muhtemelen yapılan kaynak röntgen gibi çeşitli analizlere girip sertifikası olmayıp ustasıyım ben bu işin diyen 100 kişiden 99unun elenmesine sebep olur.
Bu tür ülkeler kalıcılığınızı sağlamak için evliyseniz ailenizle gelmenizi şart koşuyorlar.

|SeYYaH|

Rektör
patavatsız'ın ablası ve eniştesi sanırım yöneticilik pozisyonu için müracaat etmişler, o yüzden belirtilen niteliklerin aranması doğaldır. ama kaynakçılık gibi bir iş için doktora felan isteyeceklerini zannetmiyorum. ama sağlıklı olma konusundaki hassasiyetlerine saygı duymak lazım.

Carmelo Anthoni

Asistan
Okuyup memur olup ayda 3000 liraya sac bas dokup tokide mi kalcam ? Hacim ben kanadaya kactim bende kulturlu kaynakciyim yilda 400000 $ kazaniyorum :))

S

SDN Okuru

SDN Okuru
slm ben ferhat 1yıl gazaltı kaynakcılıhı yaptım yardımcı arıyorsanız numaramı bırakıyorum 05347369156 sızden enkısa surede haber beklıyorum

kmurat

Dekan
Bu tür Maaş'ların gerçekten de ödendiği yerler, Alaska ve Kanada'nın kuzeyinde Petrol üretiminde çalışanlar. Uzuuuuun zaman önce izlediğim bir belgeselde (Yabancı) görmüştüm. Oralarda fiyatlarda aynı şekilde uçukmuş. Maaş bir gecede bir Bar'da harcanıp bitiveriyormuş. Bar'a da (izlediğim belgeselde) anca auda bir gidebiliyorlarmış. Yaşam koşulları gerği de o ücretlerle bile çalışacak eleman bulunamıyormuş. Ücetlerin uçuk olması dolayı, o belgeseli uzun süre unutamamıştım. Yine Kuzey denizinde Petrol arayan platformlarda çalışanlarada benzer ücretler ödeniyor. Ama bu ücretler Ameleler için geçerli değil. Kuzey denizinde kaynak su altında yapılıyor. Kaynak yapmak, göründüğü kadar basit bir iş değil, ve bir çok kaynak tekniği var. kullanılan materyale ve ortama göre değişiyor.Gidenlere iyi yolculuklar.

Odessa

Profesör
Bu tür Maaş'ların gerçekten de ödendiği yerler, Alaska ve Kanada'nın kuzeyinde Petrol üretiminde çalışanlar. Uzuuuuun zaman önce izlediğim bir belgeselde (Yabancı) görmüştüm. Oralarda fiyatlarda aynı şekilde uçukmuş. Maaş bir gecede bir Bar'da harcanıp bitiveriyormuş. Bar'a da (izlediğim belgeselde) anca auda bir gidebiliyorlarmış. Yaşam koşulları gerği de o ücretlerle bile çalışacak eleman bulunamıyormuş. Ücetlerin uçuk olması dolayı, o belgeseli uzun süre unutamamıştım. Yine Kuzey denizinde Petrol arayan platformlarda çalışanlarada benzer ücretler ödeniyor. Ama bu ücretler Ameleler için geçerli değil. Kuzey denizinde kaynak su altında yapılıyor. Kaynak yapmak, göründüğü kadar basit bir iş değil, ve bir çok kaynak tekniği var. kullanılan materyale ve ortama göre değişiyor.Gidenlere iyi yolculuklar.
Hocam kaynagin yaninda denizden de korkmamak lazim. Derinlik korkun varsa calisman imkansiz.

kmurat

Dekan
Kanada'da (karada) deniz yok. Ama Kuzey kututubu oralarda bir yerlerde.

stat counter