Ayak Bakım Törpüsü Önerisi

Bu konuyu okuyanlar

gozde33mercan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar merhaba
Ben hosteslik yapıyorum ve sürekli olarak uçuşlarda ve vip lounge ta ayaktayım. Bildiğiniz gibi topuklu ayakkabı ile sürekli ayakta kalmak artık can yakıcı oluyor. uzun süre ayakta kaldığım için ayağımın alt kısmının derisi kalınlaştı ve nasır olmaya başladı diyebilirim. Bu durum benim canımı sıkmakla birlikte genlikle ayağımın alt kısmı acıyor. Bu yüzden ayak bakımına biraz özen göstermeye karar verdim. Geçen gün yolda yürürken a101’in afişine denk geldim. Afişte Aprilla AFC-8004 Otomatik Ayak Törpüsü adında bir ürün vardı. Daha sonra telefondan ürünü arattığımda A101 Aprilla AFC-8004 Otomatik Ayak Bakım Törpüsü İncelemesi ve Yorumları bu haberi buldum. ayrıntılarını açıklamışlar ama ben yine de kararsız kaldım.

Asıl sorum şu olacak bu ürünü alsam kullanımı nasıl oluyor. kalitelimidir. Daha önce bu ürünü kullanmış olan varmı acaba. Eğer bu ürünü kullanan varsa bana bu konuda bilgi verebilir mi acaba? Bende alıp kullansam bir faydasını görür müyüm?

bensuakyol

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
selam canım geçenlerde bir arkadaşım bu ürünü internetten sipariş etmişti. ürünün gelmesi bir haftayı geçti, neyseki elimize ürün sağ salim ulaşmış oldu. geldiği gün arkadaşım ürünü kullanmış, ertesi gün nasıl bişey olduğunu sorduğum zaman genel itibari ile beğendiğini iş görür bir ürün olduğunu söyledi. ancak pilliymiş ürün bu da sürekli pil almak zorunda bırakacak insanı. bu deneyimlerin sana bir faydası olur umarım tatlım :)