Ay Buyurken Uyuyamam - Fragman- Kamera Arkası

Konusu 'Sinema / Film' forumundadır ve emreyldz62 tarafından 3 Aralık 2011 başlatılmıştır.


 1. emreyldz62

  emreyldz62 Üyecik

  Katılım:
  26 Ağustos 2011
  Mesajlar:
  36
  Beğenileri:
  0
  Ödül Puanları:
  0

  - Ay Buyurken Uyuyamam - Fragman- Kamera Arkası

  Öyle Bir Geçer Zaman Ki'nin Cemile'sinden Cesur Sahneler

  [​IMG]  Ünlü yönetmen Şerif Gören'in yönettiği ve Ayça Bingöl, Hazal Kaya, Fırat Çelik ile Selin Şekerci'nin başrollerini oynadığı 'Ay Büyürken Uyuyamam'ın basın gösterimi gerçekleşti.

  Gören'in Necati Cumalı'nın aynı adlı eserinden sinemaya uyarladığı film, ünlü oyuncu kadrosuyla olduğu kadar sevişme sahneleriyle de adından söz ettireceğe benziyor.

  'Öyle Bir Geçer Zaman ki' dizisinde cefakar anne Cemile rolüyle büyük çıkış yakalayan Ayça Bingöl, 'Ay Büyürken Uyuyamam'da bambaşka bir anne profiliyle seyircinin karşısına çıkacak. Bir Ege kasabasında geçen filmde, kızları Leyla ve Hülya'yla birlikte hayata tutunmaya çalışan Melek'i canlandıran Bingöl, Fırat Çelik'le olan cesur sevişme sahneleriyle hayranranlarını şaşırtacak.

  Cinselliğin yoğun bir şekilde işlendiği filmde sevmediği bir adamla evlendirilen Melek, kocasının eş cinsel eğilimleri nedeniyle kendi deyimiyle 'yağmura susamış toprak' gibidir. Yıllardır herkesten sakladığı sırrın ortaya çıkmasıyla kocasıyla yollarını ayırır ve artık kızlarıyla baş başa bir hayat mücadelesi vermek zorundadır. Yaşadığı yalnızlığı giderecek, ona kadınlığını hatırlatacak bir erkeğe ihtiyaç duymaktadır ve karşısına Mert (Fırat Çelik) çıkar. Fakat en büyük sorun Mert'in Melek'in kızı Hülya'ya karşı beslediği büyük aşktır.

  Güzelliği nedeniyle kasaba erkekleri tarafından bir türlü rahat bırakılmayan Melek'in kendi içinde yaşadığı çatışmanın merkeze alındığı; mahalle baskısı, kadınlık, cinsellik ve ahlak konularına odaklanan film 9 Aralık'ta vizyona girecek.


  Ayça Bingöl (Cemile) Cesur Sahneler

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]


  Kamera Arkası
  [​IMG]

  [​IMG]


  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  Kamera arkası tüm/diğer görüntüler İçin Buraya Tıklayın.

  Filmden duvar kağıtları,görüntüler için Buraya Tıklayın.

  FRAGMAN


   


Taslak kaydedildi Taslak silindi

Sayfayı Paylaş