Awesome-HD Davetiyeleri

Bu konuyu okuyanlar

nightwalkers

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar benim de awesome-hd torrent sitesinin davetiyesine ihtiyacım var. Uzun zamandır üyesiydim ve aktif olarak kullanıyordum ama açık söyleyim tor browser'ı kullandıktan sonra ne olduysa oldu ve engellendiğini gördüm. Sanıyorum ip farklılığından dolayı deaktive edildi. Dalgınlığımıza geldi ve kullandık maalesef hesap gitti sizden ricam hala kullanıyorum bu siteyi bir davetiye göndermeniz mümkün mü? Torrentleech, bit-hdtv, hd-torrents.org gibi önemli sitelerin kullanıcısıyım Hız testı yada ne isteseniz bilemiyorum gönderebilirim.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Referanslarım ve internet hızım şu şekilde:

25g6u7t.jpg

1. Referans: Bit-hdtv
feo0ea.jpg

2. Referans: HD-Torrents

312fm9f.jpg

3. Referans: Torrentleech

fxw903.jpg

Aynı zamanda benimde davetiye paylaşımlarım olacak.
Şimdiden davetiyede yardımcı olacak arkadaşlara teşekkürler.

DORUKHAN

Asistan
Reaksiyon puanı
0
AHD den kimse davetiye yollamaz boşuna post kasmayın adamlar zaten TÜRKlere gıcık .Yakında ülkemizi de banlarlarsa şaşırmam ...

nightwalkers

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşım belki birinde vardır da yardımcı olur belli mi olur. Hem türklere gıcık diyorsun bunu bilemiyorum ama daha düne kadar kullanıyorduk ne oldu da hesap engellendi bilemiyorum. İnsan bir uyarı gönderir ya...

brainiac

Doçent
Reaksiyon puanı
2
elinde fazla davetiye bulunan varsa yollasın lütfen acaip lazım

DORUKHAN

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşım belki birinde vardır da yardımcı olur belli mi olur. Hem türklere gıcık diyorsun bunu bilemiyorum ama daha düne kadar kullanıyorduk ne oldu da hesap engellendi bilemiyorum. İnsan bir uyarı gönderir ya...

Millet fake i basarsa olucağı o bak fux0r abak pedro's sitesine bak hdbits e adamlar en iyisini yapiyo TÜRKİYE iplerini banladı gerçi çok eski üye arkadaşlarım hdbits'te hatta encoder olan bile var ama işte adamlar acimiyo kökten çözüm . Haklılar abi engellemeye haklılar oradanda engellesinler nedenmi ratio için birkaç dakikada tblarca sahte upload yapan tek halkız.
HDbits'de en çok upload yapan listesine birkaç dakikada giren ilk halkız.Ki ben olsam direkt Türkiye ile alakalı olabilecek IP, MAC adresi, route falan filan ne varsa herşeyi engellerim

oponte

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Millet fake i basarsa olucağı o bak fux0r abak pedro's sitesine bak hdbits e adamlar en iyisini yapiyo TÜRKİYE iplerini banladı gerçi çok eski üye arkadaşlarım hdbits'te hatta encoder olan bile var ama işte adamlar acimiyo kökten çözüm . Haklılar abi engellemeye haklılar oradanda engellesinler nedenmi ratio için birkaç dakikada tblarca sahte upload yapan tek halkız.
HDbits'de en çok upload yapan listesine birkaç dakikada giren ilk halkız.Ki ben olsam direkt Türkiye ile alakalı olabilecek IP, MAC adresi, route falan filan ne varsa herşeyi engellerim

Yapacak bişey yok. Hayırlısı :D

__kadıköyRAP__

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,146
awesome-hd den şutlamışlar beni :D

sadece o da değil

broadcasthe.net
alphaomega
blu-bits
sceneaccess
bit-hdtv

hepsinden şutlanmışım :D

caqmacowboy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
sitede davetiye sistemi kapalı. IRC kanalından davetiye alabilirsiniz. Elinizi çabuk tutun :D

DORUKHAN

Asistan
Reaksiyon puanı
0
mülakata sokuyolar bide ya :D öss kpss CV felanda istemesinler sonra :D

nightwalkers

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşım nasıl giriş yapıyorsunuz irc kanalına ben girmeye çalışıyorum ama sol üst köşede error yazıyor nedendir acaba? Java eklentisinide yükledim ama yok yinede açılmıyor.

caqmacowboy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
mirc den girince sıkıntı çıkarmaz. mIRC e ilk önce /server irc.awesome-hd.net yazıyorsun yazdıktan sonra gelen ekrana /JOIN #ahd-interviews yazdıktan sonra davetiye odasına girmiş oluyorsun ordan sonrası senin işin :)

GhostX

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
mIRC yolu ile davetiye düşüyormu ?

nightwalkers

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
AHD den kimse davetiye yollamaz boşuna post kasmayın adamlar zaten TÜRKlere gıcık .Yakında ülkemizi de banlarlarsa şaşırmam ...

Arkadaşım, bahsetmiştim önceden hesabım vardı fakat deaktive edilmişti. IRC kanalına girip derdimi anlattım sağolsun ordaki mod'da yardımcı oldu ve tracker'ı geri aldım bilgin olsun. Yok türklere gıcıklar falan filan doğru şeyler değil bunlar. Doğru ve samimi kullandıktan sonra bir sıkıntı yaşanacağını zannetmem.

_ZeuS_

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba nasılsınız zamunda arenatr leechturk vb. sitelerinde üyeliğim vardır örnegin zamunda da 98.211 ratio mevcut arenatr de 100.000 ustunde devamlı pc açık upload yapmaktayız nas serverdan davetiye yollayabilirseniz çok memnun olurum ..
Fiber internet kullanmaktayım ve çok aşırı hızlıdır bir paketim mevcuttur

sarrufa

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar çok uzun zamandır bekliyorum. awesome-hd davetiye sistemini açtı, davetiyesi olan paylaşabilirmi?
Türk tracker larından ratio-upload ekran görüntüsü paylaşabilirm

by_serkhan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Selamlar.
Umarım bir awesome-hd davetiyesi alabilirim.
Şimdiden teşekkürler.

DonX

Asistan
Reaksiyon puanı
132
Awesome-hd davetiye veya hesap arıyorum. Karşılığında Torrentleech, TorrentDay, HDclub, Sceneaccess, Türknova, TorrentUltra, Arene-TR birini ve ya hepsinden verebilirim. verebilecek olan özel mesaj atsın.

DonX

Asistan
Reaksiyon puanı
132
evet arkadaşlar listeye hd-torrents ve IPT de eklendi bekliyorum. bu arada awesome-hd davetiye veya hesap karşılığı istediğiniz başka bir tracker varsa yazın