Awesome-HD Davetiyeleri

Bu konuyu okuyanlar

Darknes$

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
351
vOLZi.png

Site adresi:
Awesome-HD
Lokasyon: İsveç / Kanada
İçerik: HD film
Internal Gruplar: D-Z0N3, HiFi, xander, FoRM, decibeL, de[42]

Internal grupların sunumları yüzde 75 freeleech'tir.

sxPkF.png

Torrentdestek.net

Site davetiye sistemini kapatacağı için davetiyeleri kullanmak için bir süre belirlemişler. Süre sonunda davetiyelerde geri alınacak. 3 Adet davetiyem var, şartları sağlayan kişilere gönderebilirim.

Davetiye isteyenler yabancı hd sitelerden profil + speedtest var ise seedbox.

Darknes$

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
351
Vardır sende :) ?

codetr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
isteyenin bir yüzü göndermeyenin iki yüzü arkadaş yollamayacaksanız bile adam akıllı bi dönüş yapın. olumsuz ise bu konudaki mesajlarımı da silin gitsin. :thumbdown:

Genç FB

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hocam zamunda ratioless oldugu ıcın ordan gösterılen profil lınklerı pekde tatmın edıcı olmuyor açıkcası. Şahsım adıma ben sevmıyorum herkeste en az 3-5 tane zamunda hesabı vardır sımdı. Bende arada göz atıyorum buraya ve gerçekten davetıye nın hakkını verecek kişilere neden vermeyelim. Bende de şu anda birden fazla Awesome HD davetiyesı bulunmaktadır. Davetıye nin hakkını verecek biri olmayacaksa o davetıyeler sıfırlansın daha iyi. Adam sırf siteyı görmek ıcın davetıye ıstıyor üye olduktan sonrada ne bır ındırme nede gönderme yapıyor. Çok fazla sorunla karşılaştım ve bu yüzden de seçici oluyorum artık. Yoksa benım başım ağrıyor. Sonucta davet eden kişi davet ettiği kişiden sorumludur.

michuozawa

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
493
benim hesabı banlamışlar , fake de basmadım bir şey demiyorum :)

codetr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hocam zamunda ratioless oldugu ıcın ordan gösterılen profil lınklerı pekde tatmın edıcı olmuyor açıkcası. Şahsım adıma ben sevmıyorum herkeste en az 3-5 tane zamunda hesabı vardır sımdı. Bende arada göz atıyorum buraya ve gerçekten davetıye nın hakkını verecek kişilere neden vermeyelim. Bende de şu anda birden fazla Awesome HD davetiyesı bulunmaktadır. Davetıye nin hakkını verecek biri olmayacaksa o davetıyeler sıfırlansın daha iyi. Adam sırf siteyı görmek ıcın davetıye ıstıyor üye olduktan sonrada ne bır ındırme nede gönderme yapıyor. Çok fazla sorunla karşılaştım ve bu yüzden de seçici oluyorum artık. Yoksa benım başım ağrıyor. Sonucta davet eden kişi davet ettiği kişiden sorumludur.

tatmin edici olmuyor mu? ratioless olduğu halde benim uploadım hangi seviyede nasıl bir sebep bu anlamadım.

michuozawa

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
493
bi vatan sever davetiye yollasın bana :D
dark söylenme bütün davetiyelerini topladım ama..

codetr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar boşu boşuna istemeyin.. davetiye vermek için değil kendilerini tatmin etmek için açmışlar konuyu birde Torrentdestek. net sitesinin reklamını yapıyorlar herhalde.. ama ahdim olsun awesome davetiyesi elime geçtiğinde buradaki bazı arkadaşlar hariç şartsız dağıtıcam...

arsenik

Müdavim
Reaksiyon puanı
242
arkadaşlar boşu boşuna istemeyin.. davetiye vermek için değil kendilerini tatmin etmek için açmışlar konuyu birde Torrentdestek. net sitesinin reklamını yapıyorlar herhalde.. ama ahdim olsun awesome davetiyesi elime geçtiğinde buradaki bazı arkadaşlar hariç şartsız dağıtıcam...
Şartsız dağıt da iki gün sonra davetiye gönderme hakkın elinden alınsın üçkağıtçılar yüzünden.

fireblade73

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
selam davetiye rica edebilirmiyim sartlar yada referans uye oldugum torrent siteleri hakkinda bilgi verebilirim.tskler

toprak2349

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Elinde davetiye varsa bende rica edebilir miyim . burdaki nick imle tüm türk trackerlarda arayıp ratioma bakabilirsin . 1080p arşiv yapıyorum b yüzden isytyorumm..

grdlsv

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
awesome-hd arıyorum arkadaşlar.

amacım sadece d-zon3 sunumlarına ulaşmak seedbox ımda var. beni üye olduğunuz torrent sitelerinde de bu nickle bulabilirsiniz.

[email protected]

şuan 1 gb down-up hızında boxum mevcut

vesaire86

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Elinde olup düzgün kullanıcı arayan varsa özelden bir hop desin..