Avrupa'da olup AKP'ye oy veren kardeşlerim.

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

tiriviriap

Asistan
Yasaklı
Katılım
7 Haz 2018
Mesajlar
444
Puanları
63
Konum
Ankara
Bu ülkeden giderken sana sormadılar, dönerken de elbet sormayacak. Ayrıca keyfinden gitmedi ve hala TC vatandaşı. Ak Parti'ye yurt dışından ciddi miktarda oy çıkması baya rahatsız etmiş anlaşılan
 
Katılım
8 Eki 2011
Mesajlar
55,317
Puanları
113
zamanında Kenan paşa onları vatandaşlıktan atmadığı için oluyor bunlar amerika ya amerikalısın diyor yada neysen o ikisi olmaz...
 

root61

Profesör
Katılım
22 Şub 2016
Mesajlar
1,171
Puanları
83
Konum
Türkiye
Öncelikle AKP değil Akparti adı. Ben muhafazakar bir vatandaşım. Çok seçim gördüm sayılır. İcraat konusunu bir kenara bırakalım sadece muhalif partilere bakalım. 2013 den beri siyasi uslüp olarak seviyeyi bel altına indiren, devamlı dillerinden itham,iftira,kin,şüphe sözleri dökülen partiler gelecek için ne vaad ediyorlar veya ettiler? Hiç. Aksine ne yeni havalimanı ne tüp,tünel, köprü projeleri için yıkacağız argümanı sarıldılar. Keza aynı ABD.AB .NATO ülkelerinde ki tirajı yüksek medyaların da olduğu gibi.

Muharrem İnce seçim sonrası " Diger partiler biraz daha oy alsaydı seçim 2. tura kalmış tı" dedi.
Bu ne utanmazlık tır. Bu nasıl siyasettir. Madara olmuşsun 22 puan fark yemişşin. Seçmenini rezil etmişsin yetmemiş bir de hedefine ulasmanin yolunu diger partilere yüklemiş sin, olsaydı demişsin .
Yani çomar,koyun benzetmesi yapılan hatta malum gazete " beyinsiz " diye hakaret edilen
% 53 lük AKPARTİ seçmeninin oyunu " hakederek" kazanmak yerine ucuz argümanlarla " tiksindirtme" politikası güderek pamuk ipligine bağlamıssın.

Bu nasıl siyasettir bu nasıl kucaklamaktır bu nasıl Ülke yönetimine talip olmaktır ? Gelmiş 16 yılda bu ülkeyi çağ atlatmış, evet duble diye dalga geçilen otoyolları yapmış, örülmemiş çelik ağları örmüş, her ile Üniversite hayalini gerçekleştirmeye çalışmış, saglik, ssk,sgk yi belediyeler i calisitirir hale getirmiş Akpartiyi eleştirmeden önce biraz Allahtan kormak gerek, en azından digerleri gibi soyut işlerle uğraş madılar yaptılar ama ideolojik körlük nefrete dönüş müş atom parçalasa da Erdoğan istifa diyesiciler hala konuşuyor. Sizin konusmaya hakkiniz yok gidin oyu kime verdi iseniz ona hesap sorun önce.
 
Katılım
22 Haz 2016
Mesajlar
20,729
Puanları
113
Konum
Kütahya Merkez
Usul usul bekleyeceğim bu saatten sonra. AKP destekçileri kendileri görecekler. Ne yaptıklarını kendileri görecekler. Ne yazık ki biz de çekeceğiz onların suçlarını. Ekonomi yavaş yavaş batacak politikalarını değiştirmelerse.
 
Katılım
8 Eki 2011
Mesajlar
55,317
Puanları
113
yanacaksınız Cumhuriyet'e ve Laikliğe karşı işlediğiniz suçlardan dolayı.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst
stat counter