Avrupa ligi maçları hk.

Bu konuyu okuyanlar

serif_07

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
D-smart'ın internetini ve tv yayınlarını kullanmaktayım. Taahhütüm doldu ve D-smart sürekli arayıp cihazımı HD cihaz ile değiştirmek istediklerini söylemekteler. Fakat kafama takılan bir soru var. Bildiğim kadarıyla avrupa ligi maçları artık Tivibu'dan yayınlanacak ve ben bu nedenle Tivibu'ya geçmeyi düşünüyorum ama D-smart'ın beni son aradığında Tivibu'nun sadece 3 maçı şifreli olarak yayınlayacağını ve maçların Trt-1 , Ntv Spor gibi kanallardan yayınlanacağını bu nedenle de platform değiştirmemin uygun olmayacağını belirttiler. Sizlere sorum bu işin aslı nedir ? Sizce D-smart'ta kalmam mı uygun yoksa Tivibu'ya geçmem mi ? Avrupa ligi maçlarını hangi platform verecek ?

Burk.Clik

Müdavim
Reaksiyon puanı
40
Bildiğim kadarıyla d smartım maç konusunda bir esprisi kalmadı artık. Şampiyonlar ligi ve uefa trt ve tivibuda yayınlanacak. En önemli ligler lig tvde. D smart sadece ön eleme maçlarını verdi bu sene. Şampiyonlar liginde 1 uefada 2 takım var yani uefada 6 maç şampiyonlar liginde ise 3 maç tivibuda olacak yani toplam 9 maç tivibuda yayınlanması lazım. İleri aşamalarda durum nasıl olur bilmiyorum.

muratahmetesk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
valla D smart şu an tamamen mantıksız gereksiz bir harcaman olmuş olur geri ver