Avengers: Infinity War için yeni fragman geldi!

• Konuyu başlatan Shiftdelete.Net
  • Başlangıç tarihi

Bu konuyu okuyanlar

S

Shiftdelete.Net

SDN Okuru
black-widow-blonde.jpg

https://shiftdelete.net/avengers-infinity-war-icin-yeni-fragman-geldi

Marvel Studios'un 10 yıllık emeği ve çabası bu yılın İlkbahar aylarında sonuca ulaşacak. Marvel evrenini en büyük savaşı olan geçen Avengers Infinity War 15 Nisan'da vizona girecek. Büyük tarih yaklaşırken, dün akşam düzenlenen Super Bowl esnasında filmin yeni fragmanı da yayınlandı.

:: Filmi izlemeyi düşünüyor musunuz?

Son düzenleme:

Mtn S

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,356
Evet gidip izlemeyi düşünüyorum

TechnoYoung

Profesör
Reaksiyon puanı
358
HA Rİ KA !! , tüm marvel filmlerini defalarca izlemiş biri olarak şuan içim kıpır kıpır , fragmanı daha şimdiden defalarca izledim. Hele 2 Sherlock 'un beraber çalıştığı sahne varya pahabiçilemez . 0.5 saniyeyi 15 defa izledim .

FideLity

Doçent
Reaksiyon puanı
418
Thor Ragnarok'u sinemada izleyemedik.Bunu kaçırmamak lazım :) Spiderman ile Hulk u aynı sahnelerde görebilecek miyiz acep..

TechnoYoung

Profesör
Reaksiyon puanı
358
Thor Ragnarok'u sinemada izleyemedik.Bunu kaçırmamak lazım :) Spiderman ile Hulk u aynı sahnelerde görebilecek miyiz acep..
Strange ile Tony' i aynı sahnede gördüm o bana yeter. Hulk ile özellikle rocket'ı görmek istiyorum .

Thor Ragnarok u 2 kez sinemada izledim onun dışında 3 kez daha izledim . Ben deliyim sanırım Marvel delisi :D

FideLity

Doçent
Reaksiyon puanı
418
Strange ile Tony' i aynı sahnede gördüm o bana yeter. Hulk ile özellikle rocket'ı görmek istiyorum .

Thor Ragnarok u 2 kez sinemada izledim onun dışında 3 kez daha izledim . Ben deliyim sanırım Marvel delisi :D
Baya uğraşıp konu açmıştım.O vakit düşüncelerini görmek isterim yorumlarını bekliyorum bu konu altına.

FideLity

Doçent
Reaksiyon puanı
418
Olmasalarda olurdu ama farklı olmuş , Thor gemilerine çarpacak , dünyaya öyle gelecekler .
Aynen.Hatta olmasalar daha iyi olurmuş.O kadar karakterin olduğu senaryoyu 2 saate sığdırabileceklermi acaba.Çok çabuk geçer inan 4 saat olacak mola vermeden izlerim.

TechnoYoung

Profesör
Reaksiyon puanı
358
Aynen.Hatta olmasalar daha iyi olurmuş.O kadar karakterin olduğu senaryoyu 2 saate sığdırabileceklermi acaba.Çok çabuk geçer inan 4 saat olacak mola vermeden izlerim.
Tüm gün boyu izleyebilirim , film başlayınca bitmesin diyorum :D