Aveadan vodafona geçmek ?

Bu konuyu okuyanlar

CenneT_fila

Asistan
Reaksiyon puanı
138
geçtimm ama 12 gün oldu resmen hala hat taşıması olmamış neden olabilir ? telefon şebekesi de hiç yok.

Logithx

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,104
Müşteri hizmetlerini araman daha iyi olur verdikleri hatla alakalı bir durumda olabilir..

Logithx

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,104
anlamdım bu hattan ama nyse.
Siz şimdi geçiş yaptığınızda size hat verdiler onların sistemlerinde düzgün bir şekilde geçiş yaptığı görünse bile geçiş işlemş gerçekleşmiyor hattan kaynaklı gidiyorsunuz yenisi veriyorlar sorun çözülüyor daha önce böyle bir sorun yaşamaıştım bu şekilde çözüldü..

CenneT_fila

Asistan
Reaksiyon puanı
138
Bilgilendirme smsi gelmedi mi? olumlu veya olumsuz olarak
hyrrr tel komple şebekesiz şuan..
Mesaj otomatik birleştirildi:

Siz şimdi geçiş yaptığınızda size hat verdiler onların sistemlerinde düzgün bir şekilde geçiş yaptığı görünse bile geçiş işlemş gerçekleşmiyor hattan kaynaklı gidiyorsunuz yenisi veriyorlar sorun çözülüyor daha önce böyle bir sorun yaşamaıştım bu şekilde çözüldü..
cidden mi yaa. ne kadar şansıızım

Constantin87

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,930
hyrrr tel komple şebekesiz şuan..

O halde taşıma işlemi yapıldı alıcı opt tarafından verilen simkart eşleştirmesi yapılmadı. Mhz arayarak durumu teyit edin elinizdeki simkart numarasını aktarın değişikliği yapsınlar

Lazzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278
Vodafone baştan başlamış uyuzluk yapmaya. Bence taşıma gerçekleşmediyse iptal edin derim? Vodofone her konuda pişmanlıktır.

DKN NZY

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,144
İçinde takılı olunda aktif olmuyor sök tak yapın birde ara bayiye verdiyseniz işleminiz geç olur ana bayiye gitseydiniz 3 günde açılırdı

Son mesajlar