Avea'dan sana özel kampanya diye mesaj geldi ama..

Bu konuyu okuyanlar

renas.kaya

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar öncelikler merhabalar. Benim hattım Avea. Dün bana numara kısmında FIRSAT yazan bir numaradan mesaj geldi. Mesajda şunlar yazıyordu:

Sana özel HERYONE 100 Dakika! 8 Eylul'e kadar 100 yazıp 1101'e gonder, sadece 5TL'ye 30 gün boyunca herkesle rahat rahat konuş!

Mesaj aynen böyleydi. Ben de yapayım barı dedim. Daha önceden de aynı mesajdan gelmişti yaptım, oldu hemen. Ama nedense bu sefer olmuyor.
En az 25 kez attım mesajı olmadı. Attığım mesajların bazılarına "Değerli abonemiz , kampanyamıza kaydınız bulunmaktadır." şeklinde bir cevap mesajı geliyor. Bu ne demek yani? Yapacak mı red mi edecek belli değil. Böyle bir belirsizlikte ne yapsam bilemedim.Sorunun çözümünü bilen ya da tahmin eden var mı? Bu arada müşteri hizmetlerini de aradım ama onlar da sağolsunlar hiçbir şey bilmediklerinden bana da yardımcı olamadı konuştuğum arkadaş. Bekleyin 8 eylüle kadar belki düzelir diyor!!! Şaka gibi!..

djvietnam

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
hatların yoğunluğundandır avea insanı gaza getiriyor yok efenim size özel hadi leennn gelir gelir bekle sen sistem otomatik en geç 48 saat içinde devreye sokuyor

e|2hNx

Asistan
Reaksiyon puanı
0
gerçekten avea bu müşteri hizmetleri konusunda çok sıkıntılı yani bilmeyen o kadar insan var ki daha 2 lafı bir araya getiremiyor ama müşteri temsilcisi olmuş gerçekten sana hak veriyorum .

banada geçenlerde bi kampanya gelmişti yapana kadar canım çıktı

renas.kaya

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Avea paketlerde gerçekten rezil durumda!!! Tüm gün delirdim. Bir paket alayım derken bir sürü saçmalıkla karşılaştım. Yetmez gibi bir de iptal de etmiyorlar. 9 liramı boş yere aldılar geri de alamıyorum!! Tanıdığım kimsenin kullanmadığı bi paket dahilinde 2000 dk verdiler ama boş. Çünkü kimse kullanmıyor. Ana pakete dahil olarak ayrıca alınıyormuş meğer benim istediğim paket,ama ana paket almak gerektiği de yazmıyor delirdim. Yarın Vodafone'a geçiyorum!!..Aynı gün içinde 2 müşteri hizmetleri rezaleti!! Önce yukarıda yazdığım bekleyin belki olur rezaleti sonra da yanlış almışsanız bizim sorunumuz değil iptal edemeyiz saçmalığı(ki sitede yazanlar ve müşteri hizmetlerinin sözümona rehberliğinde yaptığım bir işlemde yanlış yönlendirilişim) Yarın vodafone dayım..

S

SDN Okuru

SDN Okuru
banada aynı msj geldi ama madem kazıklanıyoruz nıye yapıım abi !

S

SDN Okuru

SDN Okuru
aynısı bana da geldi şimdi gönderdim ses seda yok ne saçma bir şey anlamadım arkadaş vermeyeceksen niye mesaj atıp gaza getiriyosun

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bana da aynı şey oldu google ile buldum bu siteyi de avea yı bırakıp turkcelle geçtim

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar benim

telefon avaelı mesaj geldi tekno yazıp bilmem kaça gönderin yazdım gönderdim ama tekno iptal yazıp hangi numaraya göndereceğimi unuttum

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Aynı mesaj banada geldi sana özel her yöne 100 dakika konuşma 19 ocaka kadar 100 yazıp 1101 e gönder 5TL ye 30 gün boyunca konuş mesaj gönderiyorum kampanyaya kaydınız bulunmaktadır denildi

bilen biri cevaplasın bu nedemek

S

SDN Okuru

SDN Okuru
banada aynı mesaj geldi sana özel her yöne 100 dakika konuşma 19 ocaka kadar 100 yazıp 1101 e gönder 5TL ye 30 gün boyunca konuş mesaj gönderdim saniyesinde oldu dakikam

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaslar banada aynı mesaj geldi 23 subat son tarıh die gonderdım bendede ses soluk yok baska 23 subatta yuklenecek die mesaj gelen varmı

F

Fatos11

SDN Okuru
Aynı aptal mesaj banada geldı ve defalarca mesajı gonderdım onaylansınmıstır dıye kı aradan ıkı gun gecmıstı konustum ve kontorlerım erıdı gıttı musterı hızmetlerını aradım dakıkalarca bekletıp sonucta benı sucladılar onaylanmadan kullandınız dıye fızandan mı gelıyo onay soyguncular haram olsun hattımı kapatıcam deyıp kapadım telı hırsız avea

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bilğidin dolandırıcılarrr müsteri hizmetlerini falan aramayın dakkası 41,5 kurustan konuşuyorsunuz hatalı mesaj gelmiş diyorlar ....

surfking

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
avea bu ne yapsa yeridir :D :) valla Turkcell'den çok memnunum. Neden derseniz. mesela internet paketini iptal etmeyi unuttum . TL yükleyince direk yenilendi. bende yenilenmesini istemiyordum.Müşteri hizmetlerini aradım direk iptal ettiler. ve alınan TL mi geri gönderdiler :) Biraz Pahalı ama mutluyum :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaslar bana avea dan fırsat mesajı heryone 250 dk 10 tl bır ay boyunca konusma şimdi 10 tl yukledım ama msjı yanlışlıkla sıldıgım için ne yazıp nereye yollayacaagım yok size boyle bı msj geldıyse yazar mısınız nereye yolllayacagımızı

S

SDN Okuru

SDN Okuru
250 dk kampanyası banada geldi dakika yükledim oaylanmadı ne yapmak lazım

ZombieTrackeR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Öncelikle Bütün Operotorlerde olduğu gibi aveadada mevcut. BunlarGenelde Tek Kullanım Servislerdir. Bir Kere Yaptıktan sonra birdaha yapman olumsuz. bu servisler genelde kullanıcıyı memnun etme servisi gibi bişeydir. bir kere yaptıktan sonra bir daha yapamassınız. bu bütün operatorler için geçerlidir.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
250 dakika kampanyasını nasıl iptal ediyoruz bilginiz var mı

S

SDN Okuru

SDN Okuru
aynı şikayetlerde benden avea ve müşteri himetleri artık tam bir fiyasko vodafoneye yada Turkcele gececegim en kısa zamanda

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Aynısı banada olmuştu, cep telefonuma gelen mesajda 20 tl yükleyin her yöne 10 dk sı 50 kuruşa konuşun yazıyordu. 20 tl yükledim ve arkadaşımı aradım 4 dk kadar konuştum bi baktım standart ücret kesiliyor. hemen müşteri hizmetlerini aradım ve durumu anlatıım. onun bana dediği bilmem kaça mesaj atıp kayıt olmam gerekiyormu, fakat bana gönderdikleri mesajda kayıt olun falan yazmıyordu, sadece hemen 20 tl yükleyin ve sevdiklerinizle heryöne 10 dk sı 50 kuruşa konuşun yazıyordu. bunu müşteri hizmetlerine izah ettim şikayet kaydı oluşturduk vesaire ve yaklaşık 20 dk kadar uğraştım. teli kapattık bir baktım ki dehşet para gitmiş. ne bana dönen oldu nede kampanyaya dahil eden. aveanın sitesinden bir şikayet formu doldurdum ve bana gelen mesajı aynen onlara aktardım ve müşteri hizmetleriyle yaptığım görüşmede harcadığım parayıda yazdım. eksik bilgilendirme yapmışlardı ve mesajı silmemiştim, onlara şunu yazdım eksik bilgilendirme sonucunda mağdur oldum ve bu durumu düzeltmeye çalışırken kaybım büyüdü, mesaj hala cep telefonumda kayıtlı olup, gereğinin yapılmaması durumunda tüketici mahkemesine başvurup yasal yollardan hakkımı arayacağımı arz ederim teşekkürler :D aynı gün içinde bana döndüler ve kadın defalarfca özür diledi, hem kampanyaya otomatik kaydetti hemde ekstra 20 tl yükledi ve ayrıca müşteri hizmetleri ile yaptığım görüşmede harcadığım parayı aynen iade etti. Hakkınızı aramayı bildikten sonra sıkıntı yok, şahsen aveaya 3 kere para iadesi yaptırdım

S

SDN Okuru

SDN Okuru
aynısı banada oldu 3305 defalarca mesaj attım hala sese yok bıktım aveadan!