Avea'dan Mükemmel Tarife Süper Fikir Tarifesi

Bu konuyu okuyanlar

serkanbb06

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
31
Avea'dan Mükemmel Tarife Süper Fikir Tarifesi
Superfikir.jpg
Avea'dan Süper Fikir! Konuştuğunuz her 100 dakika sadece 4 TL! Üstelik her yöne! Ne kadar konuşursanız o kadar ödeyin, harcamanızın kontrolü hep sizde olsun! Fatura döneminizde kaçıncı 100 dakika kademesinde bulunduğunuzu KADEME yazıp 6036'ya ücretsiz SMS göndererek öğrenebilirsiniz.

Uploaded with ImageShack.us
DETAYLAR
  • - Tarife, numara taşıma, yeni hat tesisi ve Avea/GPO faturasız tarifelerinden yapılacak geçişlere açıktır. Avea'nın faturalı tarifelerinden yapılacak geçişlere kapalıdır. - Süper Fikir Tarifesinin aylık sabit ücreti 5 TL'dir. Tarifede konuşulan her 100 her yöne dakika ek 4 TL ile ücretlendirilecektir. - 01.12.2011 tarihi ve sonrasında Avea'nın faturalı ya da faturasız tarifelerinden diğer operatörlere numarasını taşıyıp sonrasında tekrar Avea'ya taşıyarak Süper Fikir Tarifesi'ne kaydolan müşterilerden bir kereye mahsus 30 TL (KDV-ÖİV Dahil ) Tarife Kayıt Ücreti alınacak ve ilk faturalarına yansıtılacaktır. - 01.12.2011 tarihi ve sonrasında Avea'nın faturalı tarifelerinden faturasız tarifelerine geçiş yapan sonrasında tekrar faturalıya geçerek Süper Fikir Tarifesi'ne kaydolan müşterilerden bir kereye mahsus 30 TL (KDV-ÖİV Dahil ) Tarife Kayıt Ücreti alınacak ve ilk faturalarına yansıtılacaktır. - Süper Fikir Tarifesi 31 Aralık 2011 tarihine kadar yeni müşteri alımına açık kalacaktır. - Bir fatura dönemi içerisinde kullanılmayan dakikalar, ilgili fatura dönemi sonunda silinir, bir sonraki aya devretmez ve başka bir hatta transfer edilemez. - Her yöne dakikalar yurt içi kullanımlar için geçerlidir. Yurt içi her yöne dakikalar, Avea, Ev, İş, diğer operatörler, Avea ile anlaşmalı sabit telefon hizmeti veren işletmeci yönlerine yapılan aramalarda kullanılabilir. - Yurt içi her yöne dakikalar; yarışma servisleri, sohbet hatları, Avea Müşteri Hizmetleri, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları, KKTC dahil yurtdışı, faks, data, WAP aramalarını kapsamamaktadır. Her yöne görüşme süreleri görüntülü aramalarda da kullanılabilir. - 444 ile başlayan numaralar, arama başına 40 kr'dan ücretlendirilir. - Tarifedeki müşteriler, başka bir faturalı veya faturasız tarifeye geçiş yaptıkları takdirde, tarife kapsamındaki dakikalarını kullanamayacaklardır. - Tarifedeki müşteriler, ek konuşma paketi olarak sadece İyi Günler,İyi Geceler,İyi Haftasonları,Ayboyu paketlerini alabileceklerdir. - Tarifedeki müşteriler, bireysel faturalı müşterilerimize sunmakta olduğumuz tüm SMS ve cepten internet paketlerinden faydalanabileceklerdir. - Tarifedeki müşterilerin tarifeye kaydoldukları ayki faturalarına, tarifede kaldıkları gün sayısından bağımsız olarak 5 TL aylık sabit ücret ve ilgili aydaki her yöne konuşma ücretinin tümü yansıtılacaktır. - Hattını iptal eden, numarasını diğer işletmeciler yönlerine taşıyan ya da Avea'nın diğer faturalı,faturasız tarifelerine geçiş yapan müşterilerin ilgili aydaki faturalarına, tarifede kaldıkları gün sayısından bağımsız olarak 5 TL aylık sabit ücret ve ilgili aydaki her yöne konuşma ücretinin tümü yansıtılacaktır. -Tarifedeki müşteriler "Paket Aşımlarınız Bizden" kampanyasından yararlanamayacaktır.

--- Mesaj Güncellendi ---

Benim kişisel fikrim tarife mükemmel her yönüyle :) Yarın ilk işim faturalıya geçmek olacak :)

Bilgili99

Müdavim
Reaksiyon puanı
252
Avea faturada Süpriz Yapmayı Sever dikkat edin

serkanbb06

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
31
Oldukça cazip görünüyor.

Bir bit yeniği vardır dedim aradım müşteri hizmetlerini :) öyle bir çakallıkta yok tarifede bildiğin her yöne 100 dakikası 4tl sadece bir sabit ücret var o da 5 lira 300dk konuşurum ben 17 lira :) 9 lirayada 11bin sms 26 lira aylık gayet iyi bence

--- Mesaj Güncellendi ---

Avea faturada Süpriz Yapmayı Sever dikkat edin

Paket aşım ücreti yok hadi 300 değil de 301 dakika olsun 4 lira daha binsin :D

LifeStyle

Müdavim
Reaksiyon puanı
802
avea bu.. amam diyeyim dikkat.. ben tüm hatları kullandım şuan vodafone kullanıyorum mutluyum :) vodafonelularla 40 kuruşa istediğim kadar konuşuyorum tarifem bana göre iyi gerçekten :)

Bilgili99

Müdavim
Reaksiyon puanı
252
Başka süprizler yapar ne var ki arkadaşın tarife içi sınırsızdı Tarifeiçi görüşmelerini bile ücretlendirmişler adam 163 TL fatura ödedi ayıldı hemen numarasını taşıdı :D

keyloger

Müdavim
Reaksiyon puanı
235
Vodafone'da 600dakika'ya 25 lira ödüyorum. :) İçinde 100mb internet ve 5000 sms'de dahil. (dakika ve sms'ler her yöne.. :) )

engerex

Müdavim
Reaksiyon puanı
26
Şu da var.
Ekli dosyayı görüntüle 7255
Her yöne 500 dakika ayda sadece 19 TL.
Her yöne 800 dakika ayda sadece 25 TL.
Her yöne 1.000 dakika ayda sadece 29 TL.
Her yöne 1.200 dakika ayda sadece 35 TL.

6 ay sonra fiyatlara 5-6 TL ekleniyor. Yinede çok iyi. Turkcell de 300 dk 29 TL

WEEKEND

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Tarifede amaç müşterileri faturalıya geçirmektir. Yada müşterilere faturalı da geçirmektir mi neydi artık gerisini siz anlayın. :)

Nemre

Müdavim
Reaksiyon puanı
29
AVEA bu,uzak durun.Sistemden yoksun bir operatör bu,5-6 liraya 300-500Tl fatura yollar bunlar.Abi tavsiyesi,kardeş tavsiyesi AVEA dan uzak durun.

gorelem

Asistan
Reaksiyon puanı
5
TTnet mobili de yabana atmamak lazım ..Her yöne 200dk +her yöne 200 sms herşey dahil 10 lira....

Bilgili99

Müdavim
Reaksiyon puanı
252
AVEA kullanacaksan KESİNLİKLE FATURASIZ hat KULLANMALISIN !!!

şowalye

Profesör
Reaksiyon puanı
8
Avea çekim gücü zayıf kulandım ama iptal etim

benonur2000

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
AVEA kullanacaksan KESİNLİKLE FATURASIZ hat KULLANMALISIN !!!
+1.000 çoğu faturalı hattındanda ekonomik
250 dakika + 250 sms + 250 mb internet : 20 TL ( bal paket )
hepsi *2 : 30 TL
1 gb internet: 9 TL
ikinci hattım her zaman avea ön ödemeli

serkanbb06

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
31
Ben de faturasıza devam etme kararı aldım ayda 30 lira yüklüyorum 30 lira yükleyince 1000 dk mobil öğrencilerle ücretsiz konusma 30 20 tl sine bal (250dk her yöne + 250 mb internet + 250 her yöne sms) ve kalan 10tl'yede 11bin sms yapıyorum ayı rahat geciriyorum :)

erhandenizz

Doçent
Reaksiyon puanı
2
şirket hattım avea faturalı 2 yıldır kullanıyorum. ikinci hattım da avea ordan da sms paketi yapıyorum. bir tl fazla gelmedi bu güne kadar. Az mı çekiyor? Turkcell e göre evet. Ama fiyat/performans benim için iyi.

Ahmethz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
398
Faturalı genç avantaj, freezone kampanyasıyla birlikte :wink:
ben şuan avea gec paketteyim 19TLye 500dk+1000sms+1gb ama fazla takip edemiyorum aylık paket yenilendiği için bazen kontor yuklemeyi unutuyorum mağdur oluyorum. kelepir faturalı araştırıyorum aveanın faturasızı uygun ama faturalısı pahalıya geliyor.
bilgi için çok teşekkür ederim.

Erdem-FB

Müdavim
Reaksiyon puanı
28
Fiyatlar iyi ama kaliteli hizmet veremiyor malesef bu yüzden vodafoneye geçtim.

selofb31

Asistan
Reaksiyon puanı
0
ya hem avea hem de turkcell hat kullanıyordum. turkcelli vodafone geçirdim avea hattımı da kapattım... geçmişteki günlere lanet yani... şu anda kafam çook rahat...

madmex

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
Lafını bıl efendi, Git Şeytana Avukatlık yap, ama AVEAYA Avukatlık yapma.
Ben İşkembeden atmıyorum.Şahsi Tecrubelerimle İle Sabittir Yazdıklarım.

Bende tecrübelerimden konuşuyorum 3 seneden fazladır bu sektörde çalışıyorm 3 farklı operatörde çalıştım. Kaçıncı yüzyıldayız . Görüşme detayı var , ayrıntılı döküman var. Hangi numarayı hangi saatte aradığını kaç dk görüştüğünü, kime ne sms attığını , internete girdiysen kaç kb kullandığını ve ücretlenmesini yazar.

BU yüzden hatalı fatura çıkması imkansız. Olsa bile hatalı bile çıkmış olsa iadesi yapılır. Çünkü İletişim Bakanlığına bağlı Teknoloji kurumu diye bir kurum var. Ciddi yaptırımları sözkonusu bu konuda .

Tecrübenden ziyade detaylarına bak bence..

S

SDN Okuru

SDN Okuru
sakın inanmayın hepsi tuzak. kamu 300 tarifesine 28tl öderken süper fikir cazibesine kapılıp tarife değişikliği yaptım sözde her 100dk 4tl ama ekstra vergilerle ayda 300 dakika konuşmama rağmen yaklaşık 30 tl fatura geldi anlayacağınız 10ile 15 tl arası vergi var haberiniz olsun benim yaptığım hatayı siz yapmayın

aakgok

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
faturasız avea dan sonrası yalan bu bi gerçek faturalı tartısılır

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bu tarifede 15 gün kaldım 100 dk konuştum 50 TL fatura geldi. Bir defaya mahsus 30 TL tarifeye geçiş ücreti alınıyormuş. Garanti bankası müşteri hizmetlerini aramıştım, onun da dakikası 1,5 TL. Tarife gerçekten insanları kazıklamak için süper fikir.

Aretios

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
herhalde bende Turkcellden avea faturasıza gececem buyuk ıhtımal ....