AVEA 'ya ne oluyor ?

Bu konuyu okuyanlar

erdemmin

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Avea 'de anlamsız bir sorunum var sizdede varmı merak ediyorum, şuanda kimi arasak kim bizi arasak aradığımız kişi değilde başkaları giriyor ve bu olay bir, iki saatir var sizde de var mı ? :cursing:

yasark

Asistan
Reaksiyon puanı
5
Avea kalitesini kaybetti bence, hatlarla yaşanan problemler, 3G problemleri falan . Benim hattımad sıkıntılar vardı taşıdım rahat ettim, 3G de problemlerim vardı, taahhütlü diye birşey yapamadım 7-8 aydır hiç kullanmadan ödeme yapıyorum, kaç defa görüştüm çözüm bulamıyorlar, taahhüt var diye de söke söke alıyorlar parayı, müşteri memnuniyeti 0. Çevremdeki herkes de aynı görüşte. :helpsmilie:

darkwinter

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Aynen bende de var.. Kız arkadaşımla arama girmeyen kalmadı.. Lanet olsun Avea! Resmen saçmalık..

keyloger

Müdavim
Reaksiyon puanı
233
Adana çık aradan adana. :)

Bence bu nostalji'yi yaşattıkları için AveA'ya teşekkürü bir borç bilmeliyiz. :D

NikeSteeL

Müdavim
Reaksiyon puanı
131
AVEA nın Alt Yapısı Göçtü İyice Heleki Bedava Konuşmalardan Dolayı Kitlenme İletişimi Tıkama Noktasına Geldi

Vodafonunda Yükselişide Bu Yüzdendir!

Karargaht

Müdavim
Reaksiyon puanı
112
Avea şuan en pahalı öğrenci paketine sahip. Birde 3G kullananlar bilir, 3G kullanırken nete bağlanın bi kaç saniye sonra EDGE hızına geçiyor aptal şey. Sözde 3G. Çekim kalitesinede saydırmak lazım. 2 ablam evlendi 2 side 2. katta 2 siin evinde de sadece cam kenarında çekiyor aptal hat. Hep dediğim gibi. Aveaaa maleeeaa :D

EzberimSin

Müdavim
Reaksiyon puanı
11
bir hattım var kontörlü avea 40 yılda bir kullanırsam yani

ahky

Müdavim
Reaksiyon puanı
65
Avea kalitesini kaybetti bence, hatlarla yaşanan problemler, 3G problemleri falan . Benim hattımad sıkıntılar vardı taşıdım rahat ettim, 3G de problemlerim vardı, taahhütlü diye birşey yapamadım 7-8 aydır hiç kullanmadan ödeme yapıyorum, kaç defa görüştüm çözüm bulamıyorlar, taahhüt var diye de söke söke alıyorlar parayı, müşteri memnuniyeti 0. Çevremdeki herkes de aynı görüşte. :helpsmilie:

Olmayan şeyi nasıl kaybettiler:)

yusufsan21

Müdavim
Reaksiyon puanı
35
Benim yıllar önce bir hattım vardı. Kontörüm fazla düşüyordum. O gün bugündür uzağım ondan.

Ali TEMEL

Müdavim
Reaksiyon puanı
92
6 yıldır avea ( aria ) kullanıyorum hiç sizin gibi bi sorunla karşılaşmadım :) Gayet memnunum yani.

hnl

Asistan
Reaksiyon puanı
6
Avea öyle ki web sitesinden bize ulaşın panelinden gelen sorulara bile yanıt vermiyor.:mrgreen:

honline

Müdavim
Reaksiyon puanı
296
6 yıldır avea ( aria ) kullanıyorum hiç sizin gibi bi sorunla karşılaşmadım :) Gayet memnunum yani.

Gidin gidin başka hatlara gidin avea bize yeter azalsınki müşterisi kaymagını biz yiyelim yine sizlerin sayesinde
Araya başkası felan girme olayına hiç rastlamadım en eski avealı benim sonuna kadar avea :thumbup:

mr_rain

Müdavim
Reaksiyon puanı
441

Kalite var mıydı ki ? :D :D

Her zaman dandik

temenos

Asistan
Reaksiyon puanı
3
ben aveadan aveayı aradığımda telefonda cızırtılı oluyor açıkcası konuşmaları pek anlayamıyorum.