Avea Web SMS

Bu konuyu okuyanlar

güzeltürkiyem

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Avea internet sitesi üzerinden 1 smsten sonra 19 sms in bedava old. belirtiyor. fakat şurayı tam anlayamadım.

bedava smsler şebeke içimi, yoksa heryöne mi? Bu konuda tam açıklık yok. bilgisi olan varmı?

prof.

Müdavim
Reaksiyon puanı
7
Şebeke içi olarak biliyorum.

SARKAT

Müdavim
Reaksiyon puanı
68
Şebeke içi sms ler 1 sms ücreti aldıktan sonra bedava.

Yalnızzz. Sadece avealılara bedava. Diğer operatörlere her şekilde paralı, ücretsiz kesinlikle yok.

Ücretlendirme:
WebSMS ile gün içinde göndereceğiniz ilk mesaj 0,4 TL ile ücretlendirilir. İlk mesajdan sonra, gün içinde Avea abonelerine göndereceğiniz 20 SMS ücretsizdir. Avea abonelerine göndereceğiniz 21. SMS'ten sonraki her mesaj yine 0,4 TL ile ücretlendirilir. Yurtiçindeki diğer GSM operatörlerine göndereceğiniz her mesaj 0,4 TL ile ücretlendirilir.*

* WebSMS üzerinden SMS gönderebilmeniz için hattınızda min 2,4 TL bulunmalıdır. Kampanya, paket ve servislerden kazanmış olduğunuz ücretsiz SMS'ler WebSMS'te kullanılamaz.

güzeltürkiyem

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
şüphemi giderdiğiniz için çok teşekkür ederim. belirttiğiniz gibi ayrıntılarda kesin olarak heryöne olmadığı belirtiliyor. lafı biraz dolandırdıklarından şüpheye düştüm. tekrar tşk.ler

avea nın şu kurnazlığını da sevmedim. yeni aldığım avea sim kartı tlf ma yerleştirdim. hemen bir msj geldi. msj da= " bu sim kartı yeni bir telfondan kullanıyorsunuz, ayarları almanız gerekiyor. almak için evet yazıp falan numaraya gönderin " diye bi ileti geldi. bende denileni yaptım. üç tane ayar mesajı geldi.

şimdi aveanın servis ücretleri listesini incledim. ayar başına 1 tl ye yakın ücret kesiyor. bu hiç adil bişey değil. herşeyden önce aboneyi başta bilgilendirmesi lazımdı. bu kadar ücreti var diye. çünkü, diğer operatörlerde ayarları almak ücretsizdir. bende buna kanarak ayarları aldım. ne bileyim işin içinde tuzak var diye.

octavarium

Doçent
Reaksiyon puanı
24
sayin @babaking argo kelime kullanmak,flood yapmak, gereksiz mesaj yazmak forum kurallarina aykiridir.Lutfen mesajinizi duzenleyiniz.

-Bu mesaj moderatorlere bildirilmis duzenleme yapilmadigi icin belirtilmistir.-