Avea numara değişimi

Bu konuyu okuyanlar

S

SDN Okuru

SDN Okuru
turkcellden aveaya geçtim ve numaramı değiştrmek ıstıyorum byle bse varmı varsa nereyı aramam gerekiyo:glare:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ben vodafondan aveaya gectım aveada onlıne ıslemlerden numaramı degıstrmek ıstıyorum smsım ıptal olurmu

msamci

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Arkadaslar dosya s3 te dosya yoneticisine attiğım resimler galeride görünmüyor

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Ben vodafondan avea geçtim ve nuramamın başlangıcını 0506 yapmak istiyorum ne yapcam

S

SDN Okuru

SDN Okuru
mrb arkadaşlar. turkcelden aveaya geçtim ancak pişman oldum ve 20 gün içerisinde başka bir hatta geçmek için başvurdum. bunun için sözleşmemdeki 1 yıllık faturayı ödemem mi gerekiyor acaba

Ahmethz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
398
mrb arkadaşlar. turkcelden aveaya geçtim ancak pişman oldum ve 20 gün içerisinde başka bir hatta geçmek için başvurdum. bunun için sözleşmemdeki 1 yıllık faturayı ödemem mi gerekiyor acaba

yeni operatorunle kontrat yaptıysan yıllık taahhutunu çatır çatır alırlar istersen hiç konuşma.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Avea da numara değişikliği yapıcam fakat yaptığımda bu eski numaramdaki paketler de mi iptal oluyo ?:huh:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Avea'da numaramı değiştirmek istiyorum fakat şuan sms paketimi yeni başlattım numara değiştiğimde pakette iptal olur mu?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
numara değişikliği yapınca hattaki sms yada dklar duruyormu yoksa yenidenmi yapmak gerekiyor bilgisi olan varmı acaba

S

SDN Okuru

SDN Okuru
numara degişiminde içinde fazla para varsa gdiyomu içindeki parada yoksa kalıyomu

S

SDN Okuru

SDN Okuru
numöara değişikliği ile numaramı değiştim, şimdi tekrar kendi numaramı almak istiyorum, alabilme ihtimalim var mı varsa nasıl yapabilirim ...:(

S

SDN Okuru

SDN Okuru
numara degiştirince dıger numaradakı lıralar yeni numaraya geliyor mu

S

SDN Okuru

SDN Okuru
numara değişikliği yapıldığı zaman rehberdeki herhangi biri eski numarana mesaj atsa gelmez dimi yeni numaramıza?

madmex

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
numara değişikliği yapıldığı zaman rehberdeki herhangi biri eski numarana mesaj atsa gelmez dimi yeni numaramıza?

hayır gelmez

- - - Mesaj Güncellendi - - -

numara degiştirince dıger numaradakı lıralar yeni numaraya geliyor mu

hat ile ilgili herşey durur. Smsler dakikalar paketin , tarifen varsa bakiyen . Sadece numaran değişir.

numöara değişikliği ile numaramı değiştim, şimdi tekrar kendi numaramı almak istiyorum, alabilme ihtimalim var mı varsa nasıl yapabilirim ...:(

Avea için mümkün olmamaktadır eski numara dönüş işlemi . Ancak tekrar numara dğeişikliği yapabilirsin

numara degişiminde içinde fazla para varsa gdiyomu içindeki parada yoksa kalıyomu

fazla para gitmez , kalan hakkın ne varsa durur yine.

numara değişikliği yapınca hattaki sms yada dklar duruyormu yoksa yenidenmi yapmak gerekiyor bilgisi olan varmı acaba

cevap aşağıda

yeni operatorunle kontrat yaptıysan yıllık taahhutunu çatır çatır alırlar istersen hiç konuşma.

yeni süreçte hayır , Aldığın indirim kadar ceza ödersin.

Örneğin aylık ücreti 40tl olan bir tarifeye geçtin ama numara taşımadan dolayı sana 10tl indirim ile 30 TL ye fatura çıkartıyorlar.

Bahsi geçen o 10 TL yi kaç ay ödediysen o kadar ceza alabilirler. (3ay kullandın diyelim 3x10 TL)

hatalı bilgi vermesek

Ben vodafondan avea geçtim ve nuramamın başlangıcını 0506 yapmak istiyorum ne yapcam

Avea.com.tr den veya müşt hizmt numara değişikliği yapabilirsin. Sistemde hangi numara var ise onu alabilirsin.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
online işlemlerde numara değişimi için hangi kategoriy girmemiz gerekiyor

outofside

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
numarayı kendi adınıza alınca belli bir ücret ödüosunuz bildiğim kadarıyla

S

SDN Okuru

SDN Okuru
hattım avea hattın numarasını değiştirmek istiyorum. hattıma tanımlı olan paketler devam edermi (sen ben paketi var nişanlım banim,ben nişanlımın numarasına bu paketi yaptık. her ikimizinde sen ben paketi devam edermi)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ya beyler numara değiştirdme çekmyo açılması ne kadar sürüyo bilen varmı

S

SDN Okuru

SDN Okuru
numara değişikliği yapıldığında harcama detayı silinir mi ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ben numara mı değiştirdim eski numaramda yine aveayaydı 15 yl verdım başka numara aldım ben 1880 80 118 n18 gibi numarallarda aramayı kapatmıstm yeni hattımdada by ozellik devam eder mi yoksa bida mı arıcam:(

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Yeni avea hat aldım ama son iki rakamını değiştirmek istiyorum her hangi bir taahüt hakkı ödemek zorunda kalırmıyım

Son mesajlar