Avea Jet Modem sim kartı ile telefondan internete girmek

Bu konuyu okuyanlar

madmex

Profesör
Reaksiyon puanı
5
özellikle avea internet ayarı olmalı , risk almayın arayın 4441500 ü

BthnYlmz09

Profesör
Reaksiyon puanı
5
Ben girdim aktarayim..
20 lira yerine 130 lira odedim..
Sakin ayar yapmadan girmeyin sonra pisman olursunuz.. :)

- - - Mesaj Güncellendi - - -

arkadaşlar ben 50 mb felan ave a vınn telefonumu taktım kullandım ama vınndan mb eksilmedi neden

Fatura gelince anlarsiniz :)

şu dakikalar ne işe yarıyor yoksa süs mü modem de yazan bağlanalı 23:59 gibi süreler yazıyor. o sadece bilgilendir me dimi ?

daha 8 gb var :D

dakikalar bi ise yaramiyo. Oylesine yaziyo iste :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
şunu öğrenmek istiyorum avea jet i kopyalatsam birisini evde bilgisayarımda kullansam kopyalattığım hattıda telefonuma taksam dışarda da telefondan bağlansam böyle birşey olur mu acaba

BthnYlmz09

Profesör
Reaksiyon puanı
5
Resmi olarak kopyalamazlar.. Kopyalasalarda hat uzerinde ayarlar yapilmasi gerekir. Hem laptop hem telefon habire ayar yapilmasi gerekir o da ugrasma gerektirir. Ama olmaz sanirim..

madmex

Profesör
Reaksiyon puanı
5
şunu öğrenmek istiyorum avea jet i kopyalatsam birisini evde bilgisayarımda kullansam kopyalattığım hattıda telefonuma taksam dışarda da telefondan bağlansam böyle birşey olur mu acaba

kopyalandığını hiç duymadım :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar sakınn vodemdeki hattı takıp telefondan nete girmeyinn fatura bayaa kabarık geliyorr. normaldee her ay 30 tl ödüyorduum bu ay sadecee bi saatliğinee hattı tele takıp nete girdimm faturaa 94 tl gelmişş sakın denemeyinn

madmex

Profesör
Reaksiyon puanı
5
arkadaşlar sakınn vodemdeki hattı takıp telefondan nete girmeyinn fatura bayaa kabarık geliyorr. normaldee her ay 30 tl ödüyorduum bu ay sadecee bi saatliğinee hattı tele takıp nete girdimm faturaa 94 tl gelmişş sakın denemeyinn

ücretlenme aynı olmakta , yanlız avea wap ve avea internet diye 2 tip ayar bulunur. wAP tan girersen ekstra ücret çıkar. Avea internet ten girersen sorun olmaz

S

SDN Okuru

SDN Okuru
benim telefonom samsung galaxy mini fenercell ile internete girebilir miyim ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
kolay gelsin ben de avea fenercell kullanıyorum. telefon modeli samsung gt-19105P yani galaxy S2 PLUS. internete girmek için fenercell hattını kullanmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

madmex

Profesör
Reaksiyon puanı
5
benim telefonom samsung galaxy mini fenercell ile internete girebilir miyim ?

neden giremeyesin , avea altyapısını kullanıyorsun sonuçta

kolay gelsin ben de avea fenercell kullanıyorum. telefon modeli samsung gt-19105P yani galaxy S2 PLUS. internete girmek için fenercell hattını kullanmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

tabi ne tür yardım istersen yardımcı olmaya çalışırım

emre2535

Asistan
Reaksiyon puanı
4
bende bu konuyu 2 aydir düşünüyodum aslinda discovery kullaniyorum malum çift hatlı 2. sim yuvasına mobil modem sim kartini taksam interneti kullanabilirim herhalde ama bu durum da whatsapp gibi tel numarasi isteyen uygulamalari kendi telefon numaram üzerinden kullanabilirmiyim acaba

KEKO_01

Asistan
Reaksiyon puanı
6

Resmi olarak kopyalama yok. İllegal olarak da duymadım. Yeni hat çıkarabilirsiniz ancak eski hat iptal olur.

madmex

Profesör
Reaksiyon puanı
5
bende bu konuyu 2 aydir düşünüyodum aslinda discovery kullaniyorum malum çift hatlı 2. sim yuvasına mobil modem sim kartini taksam interneti kullanabilirim herhalde ama bu durum da whatsapp gibi tel numarasi isteyen uygulamalari kendi telefon numaram üzerinden kullanabilirmiyim acaba

kullanırsın modem simkartı dediğin normal simkarttan farkı yok . Aramaya kapalı sadece. Birde eski modem tarifelerinde wap girişileri ücretlendirilmekte bu bakımdan telefona özellikle avea internet ayarı yaptırmalısın ve tavsiyem müşteri hizmetleri yardımıyla

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ya konuyu güncel tutun bnde fenercell jet modem var boşuna aylık para ödüyoz general mobile discoveryi ile ne ayar yapsam ek para gelemeden girebilirim yardım edin

FA.KE

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
yapılandırmamı ayarlarını tekrardan yaparsan rahat rahat girersin

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Benim telefonum Samsung S3 mini(GT-18190). O dediğiniz ayarlamaları nasıl yapabilirim. Ekstra ücretlendirilmemek için. Yardımcı olur musunuz.:cool:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
wodem de nasıl olduğunu bilen var mı peki ? ek ücret alınıyor mu ? AYARLARI NASIL ?

madmex

Profesör
Reaksiyon puanı
5
S

SDN Okuru

SDN Okuru
ben avea nın faturasız 3 aylık 15gb 60 tl lik abonesiyim bunun sim kartını telefonuma taksam ayriyeten ücret ödermiyim

S

SDN Okuru

SDN Okuru
merhaba telefon galaky trendy plus gt-s7580 yardım edin lütfen nasıl değişir bu ayar

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Abi nasıl seçicez onu avea internet mi yoksa işte diğeri mi

madmex

Profesör
Reaksiyon puanı
5
ben avea nın faturasız 3 aylık 15gb 60 tl lik abonesiyim bunun sim kartını telefonuma taksam ayriyeten ücret ödermiyim

telefonda 2 tip ayar var. Avea wap ayarı ve avea internet ayarı

aeva internet ayarını yaparsan sorunsuz kullanabilirsin

merhaba telefon galaky trendy plus gt-s7580 yardım edin lütfen nasıl değişir bu ayar

hangi ayar ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:clap::clap:ben kullanıyorum müşteri hizmaetlerine sorudum faturamda bi değişiklik yok