Avea Hattınızdan Mesaj Gönderiliyor Hatası Çözümü

Bu konuyu okuyanlar

M@STER

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
5
Merhaba Arkadaşlar;

Avea'ya yeni geçen , sim kartı değişikliği yapan veya yeni geçecek olan arkadaşlara faydalı olur umarım.

Sim kartınız sürekli "Mesaj Gönderiliyor" uyarısı veriyorsa sim kartınızda bulunan avea menü üzerinden iletişim bilgilerinizi girip göndermeyi seçerseniz bir daha uyarı ile karşılaşmazsınız, Veya Müşteri hizmetlerini arayıp sistemden uyarı kapattırabilirsiniz.
Siz bilgileri girip gönderme işlemi yaptıktan sonra karşı tarafa giden mesaj içeriği şöyledir.

(Örn. Merhaba İsim Soyisim Yeni iletişim Bilgilerim bu şekildedir.)

Avea sim kartınız üzerinde bulunan AveaSimMenu>CanliEkran>Ac/Kapat>Kapat Seçeneğinden de yapabilirsiniz

İyi Forumlar

cabanas

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bu islemi aveanin internet sitesinden yapamaz miyiz acaba?

thesavarona

Doçent
Reaksiyon puanı
1
hayır siteden olmaz.Diğer husus aklı olan aveayı bırkasın.Yemin ediyorum 11 yıl kullandım Hep tavsiye ettim laf ettirmedim ama boşa 11 yılda 11 yıla deyecek en ufak bi yararını görmedim .Geçtim turkcell'e 6 ay oldu miss ..

sdcsdt

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Mod. Not

Bu şekilde yazmıyoruz "tşkler"

"Teşekkürler" açık, belirtici,Türkçe

erkanulu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Mod. Not

Bu şekilde yazmıyoruz "tşkler"

"Teşekkürler" açık, belirtici,Türkçe

thepope

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Aynı sorun bende var dedikleriniz yaptım fakat olmuyor her aramadan sonra mesaj gönderiliyor yazıyor

S

SDN Okuru

SDN Okuru
emeğinize ve paylaşımınıza sağlık, çok teşekkür ederim.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Ne turkceli dostum,turkcellin neresi mis ya,aveadan sonra 1 yıl turkcell kullandım ve taahhütüm biter bitmez tekrar aveaya döndüm,kampanya ve fiyat konusunda turkcell kadar kazık kimse yok,adamların en uygun tarifesi her yöne 500 dk ve 1 gb internet o da 46 tl ye geliyor,aveadan her yöne 1000 dk ve 4gb internet paketi 30 tl,kalite konusuna gelirsek şuan hiçbir operatörün diğerinden üstün yanı yok,kalite olarak hepsi aynı,nereden mi biliyorum,2 adet hazırkartım ve 1 adet faturalı hattım var,faturalı olan avea,diğerleride turkcell ve vodafone,çekim gücü deseniz o da aynı,biz sadece bize uyana bakalım,marka fanatikliğinden çok,çıkarlarınıza hangisi uyuyorsa ona geçin,bildiğim tek şey turkcell her uygulamaya ücret kesiyor,kim aramış serviside buna dahil,saygılar...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Yazilan önerileri yaptim ama düzelme olmadi hala mesaj gönderiliyor yaziyor.
çözümü bilen birileri var mi?

M@STER

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
5
Sim kartınızda avea sim menu içerisinde canlı ekran diye bir bölüm var onu kapalı konuma getirin cihazı yeniden başlatın eğer düzelmez ise sim kart değişikliği yapın

S

SDN Okuru

SDN Okuru
daha önce arkadaşıma gönderdiğim mesajlar aradan bir süre geçince mesajlaşırken mesajlar karışıyor ve daha önce attığım mesajlar tekrar gidiyor. bu yüzden sorun yaşıyorum. bunu nasıl engelleyebilirim acaba???

fatmana

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
mesaj gönderiliyor diyorsa önce müşteri hizmetlerini arayın onlar en yakın avea bayine yönlendiriyor ben bu sorunu çözmek için bunu yaptım.avea bayi beni aramadı ben gittim benim telefonum nokıa c2 sim kart 124 kb büyük gelmiş 64 kb yedek sim kartla ücretsiz değiştirdiler bunu satan kaş avea bayisinin suçu

- - - Mesaj Güncellendi - - -

sim kartınız telefona büyük geliyor olabilir benimki öyle oldu müşteri hizmetlerini arayın ücretsiz yedek sim kartla değiştirdiler

m3450

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
güzel paylaşım teşekkürler