Avast'ı sistemimden nasıl kaldırabilirim?

Bu konuyu okuyanlar

Dobby

Asistan
Reaksiyon puanı
74
Bu avast uygulamasını nasıl kaldırırım

Andromedavor

Profesör
Reaksiyon puanı
1,339
Bu avast uygulamasını nasıl kaldırırım

Merhaba,
Kullandığınız telefona bağlı olarak
Ayarlar - - güvenlik - - cihaz yöneticileri bölümünden avastı devre dışı bırakın.
Yada
Ayarlar - uygulamalar ve sonra seçenekler bölümden cihaz yöneticisideki avastı devre dışı bırakın.
Devre dışı bıraktıktan sonra uygulamalar kısmından rahatça kaldırabilirsiniz

Dobby

Asistan
Reaksiyon puanı
74
Merhaba,
Kullandığınız telefona bağlı olarak
Ayarlar - - güvenlik - - cihaz yöneticileri bölümünden avastı devre dışı bırakın.
Yada
Ayarlar - uygulamalar ve sonra seçenekler bölümden cihaz yöneticisideki avastı devre dışı bırakın.
Devre dışı bıraktıktan sonra uygulamalar kısmından rahatça kaldırabilirsiniz
Bilgisayda

KeremTr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Hocam google a avast kaldırma yazarsanız avastın kendi resmi sitesimde bir kaldırma aracı var ama ne kadar işe yarıyor bilemem inşallah sorununuz çözülür

Andromedavor

Profesör
Reaksiyon puanı
1,339

Kusura bakmayın uygulama demişsiniz bu yüzden telefon uygulaması olabilir diyerek yazdım. bilgisayardan kaldırmak için.
Sırası ile.
  1. bu bağlantıya tıklayıp programı indirin. https://files.avast.com/iavs9x/avastclear.exe
  2. Windowsu güvenli modda başlatın.( Başlatmayı bilmiyorsanız buradan yardım alın. link sdn 1
  3. İndirdiğiniz programı başlatın.
  4. Avast'ı varsayılandan farklı bir klasöre yüklediyseniz gözatarak dosyayı bulun.(Böyle birşey yapmamışsınız bunu geçin)
  5. programdan Kaldır deyip. bittikten sonra,
  6. bilgisayarınızı yeniden başlatın.

Dobby

Asistan
Reaksiyon puanı
74
Kusura bakmayın uygulama demişsiniz bu yüzden telefon uygulaması olabilir diyerek yazdım. bilgisayardan kaldırmak için.
Sırası ile.
  1. bu bağlantıya tıklayıp programı indirin. https://files.avast.com/iavs9x/avastclear.exe
  2. Windowsu güvenli modda başlatın.( Başlatmayı bilmiyorsanız buradan yardım alın. link sdn 1
  4. Avast'ı varsayılandan farklı bir klasöre yüklediyseniz gözatarak dosyayı bulun.(Böyle birşey yapmamışsınız bunu geçin)
Bu attığınız linkden virüs bulaşmaz değil mi

SEFAKARGIN

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bende avast sorunu yasıyorum ashTask.dll yi bulamıyordu sistem dll yi yükledim ama bu sefer de klasörün içine atamıyorum administartors izin vermelidir diyor ama benim kendi hesabım zaten administartor anlamadım gitti
Mesaj otomatik birleştirildi:

shredder tarzı programlar işe yaramadı direkt olarak silemiyorum aynı uyarıyı veriyor
70268

Sırası ile.

bendeki anakart güvenli modda açmamı engelliyor

Reaksiyon puanı
16,118
avast'ı niye kaldırıyon ki? yükle adam gibi kullan.
(c)eset'e mesete güvenme...
saçma bir fikirle anti virüs olmadan windows kullanılmaz.

SEFAKARGIN

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
avast'ı niye kaldırıyon ki? yükle adam gibi kullan.
(c)eset'e mesete güvenme...
saçma bir fikirle anti virüs olmadan windows kullanılmaz.
zaten kullanıcam ama
70272

basta dediğim gibi kullanıcam dll yi atamıyorum 2 kere yeniden kurdum olmuyor
70273

Hopeツ︎

Go for the EYES BOO. Go for the EYES! ?
Reaksiyon puanı
2,268
bende avast sorunu yasıyorum ashTask.dll yi bulamıyordu sistem dll yi yükledim ama bu sefer de klasörün içine atamıyorum administartors izin vermelidir diyor ama benim kendi hesabım zaten administartor anlamadım gitti
Merhaba,

Üyenin açtığı konu, Avast'ı sistemden nasıl kaldırmak ile alakalı. Sizin probleminiz anladığım kadarıyla eksik kurulum nedeniyle Avast'ı çalıştıramamanız ve ashTask.dll'e ihtiyaç duyması. Ricam, "Güvenlik" kategorisinde alakalı başlık ile yeni bir konu oluşturun ve probleminizi detaylı şekilde yazın. Örneğin, hangi işlemler sonucu Avast .dll'e ihtiyaç duyar hale geldi, Yazılımı .dll yardımı ile çalıştırmak mı istiyorsunuz, yoksa silip yeniden kurulum mu istiyorsunuz? bunlar önemli.

Reaksiyon puanı
16,118
kurulum için yeniden indir eksik inmiş 7 yerine 10 kur...