Autodesk'ten Büyük Fırsat

Bu konuyu okuyanlar

Ecevit BIKTIM

Müdavim
Reaksiyon puanı
26
Autodesk kullanıcıları, 15 Temmuz'a kadar Autodesk 2010 yazılımlarına geçerek %30 oranında tasarruf elde ediyor...

Autodesk Türkiye, yapı tasarımı, sayısal modelleme, altyapı ve haritacılık, medya ve eğlence ve genel tasarım konusunda çalışan profesyonellere çok özel fırsatlarla Autodesk 2010 sürümlerine cazip avantajlarla sahip olma şansı sunuyor.
Autodesk Lisans Aboneliği, Autodesk yazılımlarının 2010 sürümlerine geçişte %30 oranında tasarruf elde etme olanağı sağlıyor. 15 Temmuz'a dek sürecek kampanya dahilinde, indirim imkanının yanı sıra, kullanıcılara uygun ödeme koşulları ile güncel sürümlere sahip olma şansı sunuluyor.
AutoCAD1246353562.jpg

Autodesk, başta AutoCAD olmak üzere tasarım ve mühendislik yazılımlarının 2010 sürümlerini Mart ayında kullanıcılara sunmuştu.

Autodesk Lisans Aboneliği, ürünlerin üst sürümlerine geçerken elde edilen avantajların yanı sıra, ürünlerle ilgili gelişme ve yenilikler ile ilgili anında bilgilendirme, Autodesk teknik uzmanlarından web üzerinden destek ve kendi kendine eğitim gibi imkanlar sunuyor.

Yazan: Ecevit Bıktım
SDN - http://shiftdelete.net