Audio CD yapmak ile ilgili bir soru

Bu konuyu okuyanlar

crazyboys90001

Müdavim
Reaksiyon puanı
32
Audio CD yapabiliyorum ama mp3 leri audio olarak CD ye yazdırdığım zaman şarkıların adı 'track 1, track 2 track 3 ' diye adlandırılıyor..neden şarkıların adı yazmıyor ?

not: windows 7 üzerinde WMP 12 ile audio CD yapıyorum.

NERO yükle demeyin,NERO çok gereksiz.bilgisayarımı nero ile kasmak istemiyorum.windows 7 kendisi iso da yazıyor,audio da yazıyor

Elbruz46

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,338
Hiç Orjinal Müzik albümü almadın mı?

Orjinal Müzik CD lerinde de track olarak geçer isim yazmaz...

Eğer yapılabiliyor olsaydı emin ol İlk Orjinal Albümler öyle isimler yazılı gelirdi...

Mai Nai

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
157
Mp3 parçalarında isim etiketleme girilmemiş olabilir.Media player da baktım ama bulamadım, winamp da parça üstünde sağ tıkla dosya bilgisini göster de, gelen pencerede başlık, sanatçı kısımları boş ise oraları doldur.Bunu müzik cdsinde dene, bak bakalım orada isimler yazıyor mu?Elimde audio cd yok o yüzden deneyemedim.

cenkaltunkaya

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bence bu kadar emin konuşmayın, Orjinal bir audio cd aldığınızda eğer cd'yi taktığınız cihaz destekliyorsa cd ismi parça isimleri v.s. herşey yazar arkadaşlar !

afk1453

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
wmp ile çektiğin zaman en fazla 13-14 şarkı atabilirsin tracka çevirdiği için nero ile jukebox cd yazarsan 150 den fazla şarkı sığdırabilirsin nero ile yazdığın zaman cd çalarda isim görünüyor

S

SDN Okuru

SDN Okuru
nero 12 kullanıyorum track yapmama yardımcı olabilirmisiniz ?