ATX kasa fanı tavsiyesi

Bu konuyu okuyanlar

aqhmet

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Arkadaşlar merhaba

Kasam NZXT S340 elite bütçem 200 TL kasa fanı almak istiyorum.Sessiz ve performanslı olması yeterlidir.Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

aqhmet

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Anakart ve ramlarda var rgb ama rgb li fanlar cok pahali ayni kalitede rgb siz olursa daha ucuz olur belki

aqhmet

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Siparis ediyorum o zaman son olarak fan soketleri ve yönleri hakkinda yardimci olursaniz cok memnun olurum.anakartim msi z370 tomahawk fanlari direk anakartin ustunde bulunan sys fan soketlerine takmam gerekiyor degilmi ? Cpu sogutucu corsair h45 pompanin ve fanini kablolarini nereye takmam gerekiyor? Kasam nzxt s340 elite radyatoru ön kismami ustemi taksam daha performansli olur su anda kasa icerisinde cikan 2 adet fan bulunuyor 14cm ve 12 cm

utkuversus

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
13,180
Siparis ediyorum o zaman son olarak fan soketleri ve yönleri hakkinda yardimci olursaniz cok memnun olurum.anakartim msi z370 tomahawk fanlari direk anakartin ustunde bulunan sys fan soketlerine takmam gerekiyor degilmi ? Cpu sogutucu corsair h45 pompanin ve fanini kablolarini nereye takmam gerekiyor? Kasam nzxt s340 elite radyatoru ön kismami ustemi taksam daha performansli olur su anda kasa icerisinde cikan 2 adet fan bulunuyor 14cm ve 12 cm
Pompaya ayrı bir pump girişi varsa takın yoksa sys fan portuna takın. Kasa fanınıda bir sys fana takın.

honline

Profesör
Reaksiyon puanı
296
Sen ne yaptın bir kasa fanına 200 Tl ne demek yazık israf işlemci fanı olsa hadi neyse diyeceğim. Al 20, 30 liralık sessiz çalışan bi fan işini görür.

aqhmet

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Pompaya ayrı bir pump girişi varsa takın yoksa sys fan portuna takın. Kasa fanınıda bir sys fana takın.
Pump1 girişine taktım pompanın kablosunu radyatörü kasanın ön üst kısmına taktım.Üst yada arka daha performanslı olurmu?

utkuversus

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
13,180
Pump1 girişine taktım pompanın kablosunu radyatörü kasanın ön üst kısmına taktım.Üst yada arka daha performanslı olurmu?
Radyatör tek ise arka taraftaki egsoz fan girişine takın.

utkuversus

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
13,180
Günaydın denedim arkaya takılıyor ama aklıma takıldı.Eksoz fanı ön kısmamı takayım yani kasa arkadan soguk hava çekip önden ve yukardan dışarımı atsın
Öndeki fanlar içeri, yularıdaki ve arkadaki fanlar dışarı üflesin.

aqhmet

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Öndeki fanlar içeri, yularıdaki ve arkadaki fanlar dışarı üflesin.
Yukardaki 14cm lik fan disari ufluyor one 2 ade 12 cm koyuyorum iceri uflesin sivi sogutmanin fani disari ufleyecek son olarak radyator fanin onundemi arkasindami olacak

utkuversus

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
13,180
Yukardaki 14cm lik fan disari ufluyor one 2 ade 12 cm koyuyorum iceri uflesin sivi sogutmanin fani disari ufleyecek son olarak radyator fanin onundemi arkasindami olacak
Radyatör altta olsun fan üstte.