ATV deki itirazım var programı

Bu konuyu okuyanlar

Creed_06

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar bilmiyorum sveniniz varmı az önce bi dosya kopyalıyodum baya uzun bi işlemdi dedim TV yi açiim gözüm avt ye gözüm takıldı bi program vvar sanırım adı itirazım var şuanda yayında ya bi açın izleyin özellikle erkeklere tavsiye ediyorum

NEden çünki hani futbol izlerken box izlerken falan aldıınız haz varyı vallahi onu alıyosunuz okadar zevkliki. Burakın konuyu anlamaya çalışmayın izleyin sadece ısrarla tavsiye ediyorum.

Programı seven varmı aranızda bilmiyorum ama kızmaca darılmaca yok resmen box yapıyolar :D

ulvi_kcky

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Bir kere merak ettim izleyeyim dedim, dayanamadım kapattım. Kimse kimseyi dinlemiyo herkes bağırıp çağırıyo, en sonunda sunucu bağırıp azarlayıp susturuyor herkesi :p

RadoN

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
ulvi_kcky dedi ki:
Bir kere merak ettim izleyeyim dedim, dayanamadım kapattım. Kimse kimseyi dinlemiyo herkes bağırıp çağırıyo, en sonunda sunucu bağırıp azarlayıp susturuyor herkesi :p
evt banada denk geldi o.. millet kopmuş hep bir ağızdan sesler var sunucu bi çığırdı millet ondan sonra çıt çıkartmadı... :D :D

ulvi_kcky

Doçent
Reaksiyon puanı
0
RadoN dedi ki:
ulvi_kcky dedi ki:
evt banada denk geldi o.. millet kopmuş hep bir ağızdan sesler var sunucu bi çığırdı millet ondan sonra çıt çıkartmadı... :D :D

İzlediğim bölümünde çocuklarıyla sorunu olan bir aile vardı "Siz nasıl ana babasınız" diye dellenmişti. Korku filmi gibi evlerden ırak :I

Antediluvian

Asistan
Reaksiyon puanı
1
hiçbirinde gerceklik payı yok.. hepsi senaryo ve düzmeceden ibaret bütün bu dümenler kanıtlanmış... Gülmek için.. izliyorum.. ve tecrübe ediniyorum tabi hayat hakkında.. ama vicdanen rahat olmanın verdiği huzurla..cünkü yalan.. :D

titanyum

Müdavim
Reaksiyon puanı
7
bizimkiler açıyo ben kapatıyom bu da böyle gidiyo
yapmacık herşey başka bişi değil yayımlanmasından geçtim izlenmesine bile karşıyım rtük şimdi nerdesin haaaa

Zibi$

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
Milletin hiç işi gücü yoktu. :S

JuLiuSiuS

Müdavim
Reaksiyon puanı
4
ulvi_kcky dedi ki:

box ve futbola ondan benziyor işte kavga gürültü :D

DarkLady

Müdavim
Reaksiyon puanı
12
bnde bi kez izlemiştimde zamanım boşa gitti die dövünmüştüm.

ulvi_kcky

Doçent
Reaksiyon puanı
0
JuLiuSiuS dedi ki:
ulvi_kcky dedi ki:

box ve futbola ondan benziyor işte kavga gürültü :D

Konuk alıyorlarsa toplanıp gidelim. Bağırır çağırır stres atarız biraz

ulvi_kcky

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Malum hava soğuk maça gidilmez bu havada. Aynı derecede stres atabileceğimiz sıcak bir yer: "İtirazım Var"