ATN Elektronik Marka Garantisi Yok , Garanti Dümeni

Bu konuyu okuyanlar

Daywalkerr

Asistan
Reaksiyon puanı
6
ATN elektronik marka garantisi olmadığı gibi, garantilik bir durum olduğunda dümen yapıp kargoyu kasıtlı olarak teslim almıyorlar.

ATN Elektronik'ten (Hepsiburada.com) üzerinden Samsung bar Plus aldım. ürün bozuldu faturasıyla beraber garantiye vermek istedim. Meğer Samsung garantisi yokmuş arızalara kendileri bakıyormuş. Kargo parasını ödeyip ürünü gönderdim. Kargoyu teslim almadılar,hızlı iletişim için diğer online mağazaları- n11 üzeri ürünün soru kısmından iletişime geçtim bana, sadece x kargo şirketiyle çalışıyoruz dendi. Bende, öyle saçmalık mı olur deyip aracı sitenin destek hattından ekran görüntüsü attım. Orada kargo bedeli ödendiği takdirde dilenen firmayla gönderilir yazıyordu. Bunu gören ATN Elektronik hemen bana yazılan mesajın otomatik olduğu yalanını attı. Sitenin cevap kısmına otomatik mesaj atılması mümkün değil. Sonra hemen ilgileniyoruz dendi lakin hiçbir şekilde alınmadığı için şubede bekleyen kargoyu almadılar.

Tekrar mesaj yazdım bütün mesajlaşmaları gördükleri halde safa yatar gibi konu neydi diye dalga geçtiler. Yıldırmak için anlamama numarası yapıyorlar. Garanti hizmeti vermiyorlar.