Atınç, Ersan, Ba derken Gökhan Töre'de geliyor

Bu konuyu okuyanlar

fragger

Exemplary Сasual Dating Genuine Females
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,061
3.5 milyon Euro’ya West Ham’a kiralanan Gökhan Töre, “Bedelsiz gelirsem ve maaşımın bir kısmını kulübüm öderse beni geri alır mısınız?" diye sordu.

upload_2017-1-27_9-42-46.png

Leipzig'e 5 milyon Euro'ya sattığı Atınç Nukan'ı sezon başında kiralık olarak kadrosuna katan Beşiktaş, 7 milyon Euro'ya Hebei China Fortune'a gönderdiği Ersan Adem Gülüm'ü yine sezon sonuna kadar kiralarken, 13 milyon Euro'ya Shanghai Shenhua'ya verdiği Demba Ba'nın geri dönüş talebine de olumlu yaklaşmıştı.

Bu üç futbolcunun ortak özelliği ise siyahbeyazlılara kiralama maliyetlerinin bulunmaması ve maaşlarının bir bölümünü kulüplerinin karşılayacak olmasıydı. Kara Kartal'a benzer bir teklif de West Ham United'da gözden çıkarılan Gökhan Töre'den geldi…

MART'TA YEŞİL SAHALARA DÖNECEK

Beşiktaş'ın sezon öncesi 3.5 milyon Euro'ya İngiliz ekibine kiraladığı Gökhan, siyah-beyazlı yöneticilere haber yollayarak, "Bedelsiz gelirsem ve maaşımın bir kısmını da şu anki kulübün öderse beni de alır mısınız?" diye sordu.

Beşiktaşlı idareciler ise bonservisi kendilerinde olan Gökhan'ın piyasasını canlı tutmak için bu teklife olumlu yaklaştı. Oyuncuya da, "West Ham'ın bize ödediği rakamdan düşmemesi ve maaşının yarısını vermeyi kabul etmesi durumunda bu iş olabilir" cevabı verildi.

Geçirdiği ağır sakatlık sonrası Mart ayında sahalara dönmeye hazırlanan Gökhan'ın kulübünü ikna etmek için harekete geçtiği öğrenildi.

Fanatik - Sabah - Milliyet

pesimist

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
2,007
Gelmez bu, boşuna bunla uğraşmazlar bu sezon.

pesimist

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
2,007
İlk geldiğinde merak etmesinler yeni Quaresma ben olurum demişti :D :D

/xo/

Müdavim
Reaksiyon puanı
226
Başlığı elinizle mi yazdınız acaba?

/xo/

Müdavim
Reaksiyon puanı
226
Bağlaç olan (de) :D

Bilgili99

Müdavim
Reaksiyon puanı
252
Bu gelmesin yarım sezonluk gereksiz ego.

BJKolik

Dekan
Reaksiyon puanı
6,757
Gökhan Töre bana göre gelsin. Her zaman iş yapar. Gelmesini isterim. Ama arkadaşın dediği gibi devre arası değil sezon sonu gelsin.