Ati mi nVIDIA mı?

Bu konuyu okuyanlar

serginay

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bu kadar da anlamsız konu açılmaz ki... tabi ki nvidia

steinmetz

Asistan
Reaksiyon puanı
6
Bu karşılaştırma biraz da kullanacağın uygulama veya oyuna göre değişir. Oyun Nvidia destekliyse ATi de bazı özellikler eksik çalışabilir veya tam tersi de olabilir. Kendi görüşüm ATi'den yana

joker10

Asistan
Reaksiyon puanı
0
benim yenie kart yine nvidia , üleyse nvidia :D

orcnd

Dekan
Reaksiyon puanı
255
son kullanıcı için nvida.
biraz daha üst seviye bir kullanıcı iseniz ati de düşünebilirsiniz. yapılan testlerde çoğunlukla 3dmark skorları açısından ati önde olasada driver sorunları sebebiyle oyunlarda aynı performansı gösteremiyor.

dolayısıyla adam akıllı performans veren bir sürücü çıkana kadar verdiğiniz paranın karşılığını tam alamıyorsunuz.

fakat nvidia kullanıcısı driver'ı yanında gelen cd'den kurar güncellemese bile çok ciddi bir performans kaybı yaşamaz.

bununla beraber psyx sadene nvidia destekli. parçacıklı efektlerde mükemmelik anlamına geliyor psyx

NecronomicoN

Profesör
Reaksiyon puanı
12
nVidia dan ati HD3650 (1gb) 'a geçtim. açıkçası nVidia yı aradım. bana kalırsa nVidia al

ExCeLLeNT

Dekan
Reaksiyon puanı
17
Zaten çoğu oyunda açılırken önünüze kocaman 2 metre nvidia logosu çıkıyor yani hepsi olmasada oyunların çoğu (hele yeni çıkanlar crysis bile nvidiayı daha fazla destekledi)nvidia destekliyor.Yani onun için nvidia diyorum.