Ateistler ve technopat hakkında...

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

İlprohan

Doçent
Reaksiyon puanı
301
Merhaba arkadaşlar 3 günlük banım süresince technopat sosyale katılmaya karar verdim, bir kere hesap kurdum ve yazım kurallarından 1 hafta banlandım. Ardından İP değiştirip yeni bir hesap kurdum, technopat sosyaldeki kullanıcıların ve moderatörlerin çoğunun recep abileri gibi ateist olduğunu duymuştum. İmy adlı bir hesap kurdum ve kuranın mucizeleri ile ilgili delilleri çürütebilir misiniz diye başlık açtım. fotoğrafları da var aşağıda, kimse bu mucizeleri çürüt(e)medi sadece işte yine başladık gibi şeyler yazdılar yani aslında ben ateistlerin bug’ını buldum gibi bir şey, hiç bir zaman delilleri çürütemiyorlar. Sadece başka bir konu atıyorlar ortaya, yada ben sana bunu açıklamak zorunda değilim gibi şeyler yazıyorlar, açıklamayacaksan 9E9383F0-2724-495D-B9F6-671731A48F8C.jpeg J bu arada benim adım imy technopatta Ona göre okuyun) Burada arkadaşımıza kurandan bilgi sunduğum halde bana kurandan almadığın bilgilerle bizi uğraştırma diyor :D

563C69FF-9FDE-4E4E-B946-8783589FFBDA.jpeg Bu arkadaşın ne demeye çalıştığını idrak edemedim çürütebilir misiniz? Diye sordum bana böyle bir cevap verdi

C555A89A-F1A7-47B4-96B9-E1582B9EABEE.jpeg bir soru sordum ama cevaplar böyle ?

2CD48D2B-6ABC-458D-8453-6D867A1B6D44.jpeg ? arkadaş dinle bilimin ayrı şeyler olduğunu söylüyor ama din aslında bilimin kendisidir, bir adamın ateistlere dayanak olsun diye ortaya attığı teoriyi bilim onaylamış gibi yazmış oysa ben hiç bir fen kitabında evrimleşme ile ilgili bilgi okumadım( amerikada 2 yıl lise 2 yıl üniversite okuduğum halde, 17 yaşımdayken amerikaya gitmiştik 21 de ayrıldık)

E5DEBE16-74F9-4536-9D42-93F3E78CF107.jpeg Bu arkadaş farklı bir durumda sanırım şunu okuyunca sinirlerim bozuldu, hem sinirlendim hem de gülesim gelmeye başladı şunu görünce

A49FC13E-7DB1-4CAF-A10B-C98170364FB4.jpeg Bunu da ben söyledim.

96A40161-E45D-45C6-BC63-8637D6887D73.jpeg Dediklerimi anlayan bir arkadaş çıktı ama, bu da bir şeydir 30 kişi yorum yazdı bir kişi anladı o forumun zeka seviyesi bu işte.

———————————————————————————————————————————————————————————————————-
GELELİM RECEP BALTAŞ’A

8F29EF1C-5FA5-45C0-B408-AD0BEDD0E8FB.jpeg 94607CC6-1DDF-443D-B5AB-7A78E7EA71AC.jpeg 367DB0B8-D003-4A1D-9062-92810013E771.jpeg Gelelim bu tweetlere: recep baltaş adlı şahıs din düşmanı bir cani dir. Meteor düştü diye evrenin kusursuz olamayacağını söyleyen kişidir(yazdıklarıma dikkat etmeye çalışıyorum hakaretten ban yemeyeyim diye) new string(özgür) adlı şahıs da dünya1 cm kaysa düzenin bozulacağına inanmamaktadır??. O kadar bilgisiz ki bu iki arkadaş, ben ne ateistler gördüm. Bu ateistler doğru yerden vuramıyor delil sunarken, ateistlerin en çok vurmayı sevdiği konu da ayet değiştirmek. Kuran okumayan da inanıyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Devamı burada

İşte bu cani ye bu yüzden destek vermememiz gerekiyor ben kendilerini eleştirdim diye 4 yıl ban yedim. Böyle acımasız insanları zengin edip güçlendirirsek hepimizin başına bela olur o yüzden ricam bu adama destek olmayın.

Ekli dosyalar

• E5AD91F9-C592-4DC8-94C0-8B774EEA6DC7.jpeg
    E5AD91F9-C592-4DC8-94C0-8B774EEA6DC7.jpeg
    80.5 KB · Görüntüleme: 1,475
  • 0D31960D-979F-4A53-AE2D-793DF1CAC5E6.jpeg
    0D31960D-979F-4A53-AE2D-793DF1CAC5E6.jpeg
    84.8 KB · Görüntüleme: 1,187
  • 08A92596-EC81-49A1-8110-46E8B8EA56D3.jpeg
    08A92596-EC81-49A1-8110-46E8B8EA56D3.jpeg
    69.3 KB · Görüntüleme: 645
  • E9DD43E5-33D9-471C-B21D-0E6BE0568205.jpeg
    E9DD43E5-33D9-471C-B21D-0E6BE0568205.jpeg
    51.6 KB · Görüntüleme: 753

Hafiyye-iAbdülhamid-iSani

Doçent
Cezalı
Reaksiyon puanı
1,170
Recep Baltaş denilen insan Çin'deki zulümü destekleyip ezanlarin selalardan rahatsız olan bir insan. Eğer dini konuda çok hassas isen o forumdan uzaklaş. Adam ALLAH A sover ban yemez ben ona kufredersem ban yer. Zaten "ateistler bunu da açıklasın" gibi bir alay konusu var. Ateistler zaten alay konusu olmuş o çamur bataklığında kendileri haklı hep. Dur şimdi technopat İstibarat Teşkilatı gelmesin xd

İlprohan

Doçent
Reaksiyon puanı
301
Eleştirdim diye ban yedim dedim ya hakaret etmediğim halde hakaaretten banlandım @KimBuGamzeli de şahit

Ekli dosyalar

• 7513F78C-13B5-40B4-A881-2E7F07A3E246.jpeg
    7513F78C-13B5-40B4-A881-2E7F07A3E246.jpeg
    91.5 KB · Görüntüleme: 1,342
  • 524419F4-BBFD-4030-A42B-1731B0818DCE.png
    524419F4-BBFD-4030-A42B-1731B0818DCE.png
    242.4 KB · Görüntüleme: 793

defacerGLD

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,068
Merhaba arkadaşlar 3 günlük banım süresince technopat sosyale katılmaya karar verdim, bir kere hesap kurdum ve yazım kurallarından 1 hafta banlandım. Ardından İP değiştirip yeni bir hesap kurdum, technopat sosyaldeki kullanıcıların ve moderatörlerin çoğunun recep abileri gibi ateist olduğunu duymuştum. İmy adlı bir hesap kurdum ve kuranın mucizeleri ile ilgili delilleri çürütebilir misiniz diye başlık açtım. fotoğrafları da var aşağıda, kimse bu mucizeleri çürüt(e)medi sadece işte yine başladık gibi şeyler yazdılar yani aslında ben ateistlerin bug’ını buldum gibi bir şey, hiç bir zaman delilleri çürütemiyorlar. Sadece başka bir konu atıyorlar ortaya, yada ben sana bunu açıklamak zorunda değilim gibi şeyler yazıyorlar, açıklamayacaksan Ekli dosyayı görüntüle 101225J bu arada benim adım imy technopatta Ona göre okuyun) Burada arkadaşımıza kurandan bilgi sunduğum halde bana kurandan almadığın bilgilerle bizi uğraştırma diyor :D

Ekli dosyayı görüntüle 101226Bu arkadaşın ne demeye çalıştığını idrak edemedim çürütebilir misiniz? Diye sordum bana böyle bir cevap verdi

Ekli dosyayı görüntüle 101227bir soru sordum ama cevaplar böyle ?

Ekli dosyayı görüntüle 101228? arkadaş dinle bilimin ayrı şeyler olduğunu söylüyor ama din aslında bilimin kendisidir, bir adamın ateistlere dayanak olsun diye ortaya attığı teoriyi bilim onaylamış gibi yazmış oysa ben hiç bir fen kitabında evrimleşme ile ilgili bilgi okumadım( amerikada 2 yıl lise 2 yıl üniversite okuduğum halde, 17 yaşımdayken amerikaya gitmiştik 21 de ayrıldık)

Ekli dosyayı görüntüle 101229Bu arkadaş farklı bir durumda sanırım şunu okuyunca sinirlerim bozuldu, hem sinirlendim hem de gülesim gelmeye başladı şunu görünce

Ekli dosyayı görüntüle 101230Bunu da ben söyledim.

Ekli dosyayı görüntüle 101231Dediklerimi anlayan bir arkadaş çıktı ama, bu da bir şeydir 30 kişi yorum yazdı bir kişi anladı o forumun zeka seviyesi bu işte.

GELELİM RECEP BALTAŞ’A

Ekli dosyayı görüntüle 101233Ekli dosyayı görüntüle 101234Ekli dosyayı görüntüle 101235Gelelim bu tweetlere: recep baltaş adlı şahıs din düşmanı bir cani dir. Meteor düştü diye evrenin kusursuz olamayacağını söyleyen kişidir(yazdıklarıma dikkat etmeye çalışıyorum hakaretten ban yemeyeyim diye) new string(özgür) adlı şahıs da dünya1 cm kaysa düzenin bozulacağına inanmamaktadır??. O kadar bilgisiz ki bu iki arkadaş, ben ne ateistler gördüm. Bu ateistler doğru yerden vuramıyor delil sunarken, ateistlerin en çok vurmayı sevdiği konu da ayet değiştirmek. Kuran okumayan da inanıyor.

Devamı burada

İşte bu cani ye bu yüzden destek vermememiz gerekiyor ben kendilerini eleştirdim diye 4 yıl ban yedim. Böyle acımasız insanları zengin edip güçlendirirsek hepimizin başına bela olur o yüzden ricam bu adama destek olmayın.
technopat'a herkes sövüyor nerdeyse yapmayanlarda orda mod zaten :D

İlprohan

Doçent
Reaksiyon puanı
301
Recep Baltaş denilen insan Çin'deki zulümü destekleyip ezanlarin selalardan rahatsız olan bir insan. Eğer dini konuda çok hassas isen o forumdan uzaklaş. Adam ALLAH A sover ban yemez ben ona kufredersem ban yer. Zaten "ateistler bunu da açıklasın" gibi bir alay konusu var. Ateistler zaten alay konusu olmuş o çamur bataklığında kendileri haklı hep. Dur şimdi technopat İstibarat Teşkilatı gelmesin xd
Ahahahahah ? banlanmadı mı o istihbaratın başı enes.wp

İlprohan

Doçent
Reaksiyon puanı
301
Lütfen yazıyı sonuna kadar okuyun yanlış anlamayın neden yazdığımı sonda belirttim

IDisaster

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,661
Merhaba arkadaşlar 3 günlük banım süresince technopat sosyale katılmaya karar verdim, bir kere hesap kurdum ve yazım kurallarından 1 hafta banlandım. Ardından İP değiştirip yeni bir hesap kurdum, technopat sosyaldeki kullanıcıların ve moderatörlerin çoğunun recep abileri gibi ateist olduğunu duymuştum. İmy adlı bir hesap kurdum ve kuranın mucizeleri ile ilgili delilleri çürütebilir misiniz diye başlık açtım. fotoğrafları da var aşağıda, kimse bu mucizeleri çürüt(e)medi sadece işte yine başladık gibi şeyler yazdılar yani aslında ben ateistlerin bug’ını buldum gibi bir şey, hiç bir zaman delilleri çürütemiyorlar. Sadece başka bir konu atıyorlar ortaya, yada ben sana bunu açıklamak zorunda değilim gibi şeyler yazıyorlar, açıklamayacaksan Ekli dosyayı görüntüle 101225J bu arada benim adım imy technopatta Ona göre okuyun) Burada arkadaşımıza kurandan bilgi sunduğum halde bana kurandan almadığın bilgilerle bizi uğraştırma diyor :D

Ekli dosyayı görüntüle 101226Bu arkadaşın ne demeye çalıştığını idrak edemedim çürütebilir misiniz? Diye sordum bana böyle bir cevap verdi

Ekli dosyayı görüntüle 101227bir soru sordum ama cevaplar böyle ?

Ekli dosyayı görüntüle 101228? arkadaş dinle bilimin ayrı şeyler olduğunu söylüyor ama din aslında bilimin kendisidir, bir adamın ateistlere dayanak olsun diye ortaya attığı teoriyi bilim onaylamış gibi yazmış oysa ben hiç bir fen kitabında evrimleşme ile ilgili bilgi okumadım( amerikada 2 yıl lise 2 yıl üniversite okuduğum halde, 17 yaşımdayken amerikaya gitmiştik 21 de ayrıldık)

Ekli dosyayı görüntüle 101229Bu arkadaş farklı bir durumda sanırım şunu okuyunca sinirlerim bozuldu, hem sinirlendim hem de gülesim gelmeye başladı şunu görünce

Ekli dosyayı görüntüle 101230Bunu da ben söyledim.

Ekli dosyayı görüntüle 101231Dediklerimi anlayan bir arkadaş çıktı ama, bu da bir şeydir 30 kişi yorum yazdı bir kişi anladı o forumun zeka seviyesi bu işte.

GELELİM RECEP BALTAŞ’A

Ekli dosyayı görüntüle 101233Ekli dosyayı görüntüle 101234Ekli dosyayı görüntüle 101235Gelelim bu tweetlere: recep baltaş adlı şahıs din düşmanı bir cani dir. Meteor düştü diye evrenin kusursuz olamayacağını söyleyen kişidir(yazdıklarıma dikkat etmeye çalışıyorum hakaretten ban yemeyeyim diye) new string(özgür) adlı şahıs da dünya1 cm kaysa düzenin bozulacağına inanmamaktadır??. O kadar bilgisiz ki bu iki arkadaş, ben ne ateistler gördüm. Bu ateistler doğru yerden vuramıyor delil sunarken, ateistlerin en çok vurmayı sevdiği konu da ayet değiştirmek. Kuran okumayan da inanıyor.

Devamı burada

Recep Baltaş'ı böyle bilmezdim onunda rengi belli oldu . Yazık , yazdıkları şeylerden ben bile utandım. Yine başkasının adına utandık bugün . :(

İlprohan

Doçent
Reaksiyon puanı
301
Ha bu arada @yika38 de bu istihbaratın üyesi sanırım enes.wp ve technopat ile ilgili her yorumuma bir şey buluyor

İlprohan

Doçent
Reaksiyon puanı
301
Kendilerini eleştirince anında banlar mikail fidan abimiz Hem de iftira ile

Doçent
Cezalı
Reaksiyon puanı
1,170
Fotoğrafları sırasıyla atamadım siz anlarsınız diye düşünüyorum sırayı

yika38

Asistan
Reaksiyon puanı
137
bir kere hesap kurdum ve yazım kurallarından 1 hafta banlandım.
20 defa aynı hatayı tekrarlamadığınız sürece o kadar uzun süre banlanmazsınız.
Ha bu arada @yika38 de bu istihbaratın üyesi sanırım enes.wp ve technopat ile ilgili her yorumuma bir şey buluyor
Hakkımda asılsız iddialarda bulunmak yerine ispatlayın!

Konunuzun komik olan tarafı, Recep Baltaş'a cani demeniz. Yoksa karşı tarafın da üslubu uygun değil. Recep Baltaş'ın da bu konudaki ifadesi kesinlikle yanlış.

one way

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
64
Kardeşim hiç bulaşma. Bundan birkaç sene önce hakkı söyledim diye nefislerine ağır geldi ve beni banladılar, şu sarışın olan recep hıyarıyla tartışmıştım hatta o banlamıştı, bari ismini değişse haketmediği bir isim.

İlprohan

Doçent
Reaksiyon puanı
301

Konunuzun komik olan tarafı, Recep Baltaş'a cani demeniz. Yoksa karşı tarafın da üslubu uygun değil. Recep Baltaş'ın da bu konudaki ifadesini kesinlikle doğru bulmuyorum. Ama Recep Baltaş cinayet mi işledi de "cani" diyorsunuz?
cani sadece cinayet işleyenlere denmez acımasız kişilere de denir

Kardeşim hiç bulaşma. Bundan birkaç sene önce hakkı söyledim diye nefislerine ağır geldi ve beni banladılar, şu sarışın olan recep hıyarıyla tartışmıştım hatta o banlamıştı, bari ismini değişse haketmediği bir isim.
Düzelt mesajı ban yeme boşuna hıyardan banlarlar

Doçent
Cezalı
Reaksiyon puanı
1,170

Konunuzun komik olan tarafı, Recep Baltaş'a cani demeniz. Yoksa karşı tarafın da üslubu uygun değil. Recep Baltaş'ın da bu konudaki ifadesini kesinlikle doğru bulmuyorum. Ama Recep Baltaş cinayet mi işledi de "cani" diyorsunuz?
Cinayet işlemekten beter bir şey yaptı? Seni yaratan RABBİNE nasıl olursa onun dinine laf atıp ezanlarin susmasını istersin? Saygı diye bir şeyi öğrenmemiş olsa gerek

yika38

Asistan
Reaksiyon puanı
137

one way

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
64
cani sadece cinayet işleyenlere denmez acımasız kişilere de denir

Düzelt mesajı ban yeme boşuna hıyardan banlarlar
Hıyar bir hakaret veya küfür değildir. Yediğimiz bir şeydir. Fındık dersin hıyar dersin bunu kimse hakaret kabul edemez ve ban sebebi değildir.

hasanmerkit

Asistan
Reaksiyon puanı
513
Ama benim Technopat'ın istihbarat üyesi olduğumu iddia ediyorsanız ispatlamak zo-run-da-sı-nız!
Dünkü Technopat moderatörünün banlanmasına neden olan kilitli konuda mesajları okumadan bana kızgın attığınızı ve kendisinin hakaretli mesajlarına beğeni attığınıza bildirim sistemiyle şahit oldum. Fakat bazı bildirimler silinmiş ki bu da muhtemelen ifadelerinizi geri çektiğiniz için olmuş. Burada Technopat'a en yakın kişi sizsiniz.

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,323
Milletin dinin den boşverin beyler uğraşmayın böyle işlerle , daha yararlı şeylerle uğraşın derim
Yahu arkadaş, girdiğin her yere bidonla benzin döküp ortalığı ateşe vermek zorunda mısın?
Milletin dini inancı yararlı yararsız mı, bunun derdi sana mı kaldı?
Senin yok, bunu anladık... Tamam eyvallah... Da, bırak olanın olsun.
Niye saygı göstermiyorsun insanların inançlarına?
Git işine!

Doçent
Cezalı
Reaksiyon puanı
1,170
Düzelttim ifademi.
Ama benim Technopat'ın istihbarat üyesi olduğumu iddia ediyorsanız ispatlamak zo-run-da-sı-nız!

Öyle bir şey mi istedim? İstediysem ispatlayın!
Yika sana demedim bunu boş yapıyorsun? Da forumunda yaptığın şeylerin hepsini ve oradan nasıl ban yediğini teşkilat gibi birleşip Abdullah abinin emeklerinin çöpe atmak istediğini hepsini gördüm? Kanıt ta atabilirim gerçi sen daha iyi bilirsin o zamanları?

İlprohan

Doçent
Reaksiyon puanı
301
Düzelttim ifademi.

Öyle bir şey mi istedim? İstediysem ispatlayın!
Tamam değilseniz inanıyorum sadece öyle düşündüm ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...