Bu konuyu okuyanlar

bilicimustafa12

Müdavim
Reaksiyon puanı
626
Bollywood'un ünlü oyuncusu, yönetmen ve yapımcı Aamir Khan, İstanbul'a geldi.

,yxxtfYQ8D0SBbqFWF5-WaA.jpg

Hindistan'ın Mumbai kentinden Türk Hava Yollarına ait tarifeli uçakla Atatürk Havalimanı'na inen Aamir Khan, daha sonra pasaport işlemlerini tamamladı.

,7-PfHN05ikqNRzCo2iZjbQ.jpg

Khan, basın mensuplarına yaptığı açıklamada, ilk kez Türkiye'ye geldiğini, burada olmaktan dolayı mutlu olduğunu söyledi.

,3OB8yA83BUihbqX6VLqgfg.jpg

Uzun yıllardır bu güzel ülkeye gelmeyi beklediğini ifade eden Khan, "En sonunda Türkiye'ye geldim. Gerçekten çok mutluyum. Uzun yıllardır sevenlerim de gelmek için beni davet etmişti. Aslında gelmeyi de çok denedim. Bütün sevenlerime burada olmaktan çok mutlu olduğumu söylemek isterim" dedi.

,XVmuWsNkAE6NZlvalweIyg.jpg

Khan, Türk halkına gösterdiği ilgi dolayısıyla teşekkür ederek, Türk film yıldızlarıyla da görüşmek istediğini dile getirdi.

,tScdQhuNIUS5sERjnnI1VQ.jpg

Hindistan ve Türkiye'de eş zamanlı olarak 20 Ekim'de vizyona girecek "Secret Superstar" filminin tanıtımı için Türkiye'de bulunduğunu anımsatan Khan, Türk insanının film konusundaki görüşlerini merak ettiğini sözlerine ekledi.

,XqEF-fHlNEiYs5OTEMVGcg.jpg

Khan, bir basın yolculuğuyla ilgili bir soruya "Harika bir uçuş oldu" cevabını verdi.

,RuUeWaXfLUqzn0OeVCzX6g.jpg

Dış Hatlar Geliş Terminali çıkış kapısına korumalar eşliğinde gelen Khan'ı burada birçok hayranı çiçeklerle karşıladı.

,EnXM6iSLKUW3-dPGJHUD5g.jpg

Karşılama sırasında izdiham yaşanırken, Amir Khan, hayranlarının imza ve fotoğraf çektirme tekliflerini geri çevirmedi.

,v61W6gbFzkej_ProxQzllw.jpg

Havalimanı dışına sevgi gösterileri altında giden Khan, kendisini bekleyen özel araçla buradan ayrıldı. Bu sırada kendisinden imza alamayan bazı hayranlarının ağladığı görüldü.

,rhk1-LgrJ0OZCA_b5-zY2g.jpg

Dört günlük ziyaretinde Türk oyuncular ve sinema yapımcılarıyla da bir araya gelecek Khan, genç sinemacılar ve iletişim fakültesi öğrencileriyle de buluşacak.

Son filmi aksiyon, komedi ve macera türündeki "Secret Superstar" adlı yapımda Khan, başrolde "Shakti Kumar" karakterini canlandırıyor.

,LIHlKUI6a0enw6PClq8evg.jpg

Yönetmenliğini ve senaristliğini Advait Chandan'ın üstlendiği filmin oyuncu kadrosunda Khan'ın yanı sıra Zaira Wasim, Raj Arjun ve Manuj Sharma yer alıyor.

Atatürk Havalimanı’nda Aamir Khan izdihamı

Transistor

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,085
Az mı izledik Yerdekin Yıldızlar filmini okulun son günleri .

boysofhell

Asistan
Reaksiyon puanı
17
İşinde çok iyi olabilir ama bir insana bu kadar değer yüklemek doğru mudur ?

Emre Budak

Doçent
Reaksiyon puanı
321
Ahh ah anılarım canlandı. Hala severim kendisini. Önceden haberim olsa eminim Havalimanına giderdim.

Transistor

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,085
İşinde çok iyi olabilir ama bir insana bu kadar değer yüklemek doğru mudur ?
Bence Bolywood Hollywood'dan sonraki en başarılı filmleri barındırıyor. Ayrıca Khansızn Bollywood filmi de olmaz dedirtiyor insana. Bence dünyadaki en iyi aktör.
--- Gönderi Güncellendi ---
Aynı ilgi Brad Pitt'e gösterilse böyle bir yorum çıkmazdı.

boysofhell

Asistan
Reaksiyon puanı
17
Bence Bolywood Hollywood'dan sonraki en başarılı filmleri barındırıyor. Ayrıca Khansızn Bollywood filmi de olmaz dedirtiyor insana. Bence dünyadaki en iyi aktör.
--- Gönderi Güncellendi ---
Aynı ilgi Brad Pitt'e gösterilse böyle bir yorum çıkmazdı.

Yanlış anlama, ben sadece fotoğraf çekilemediği için ağlayan , kendini üzen hayranları için böyle bir yorum yaptım. Brad Pitt'te olsa başkası için kendini üzmeyi doğru bulmuyorum sadece.

F1kan

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,882
Şu dünya üzerinde ki bazı dengesiz insanlara sesleniyorum. '' Ulan seversiniz, saygı duyarsanız anlarımda. Bu kadarda cılkını çıkartıp amiğğğğrrrr kaağğğaaaan selfiiiğğğğğğ '' ne demek ya. Bide ağlıyor şuursuz.
Böylelerine patates bile fırlatmıcan direk uzaya postalıcan

boysofhell

Asistan
Reaksiyon puanı
17
Şu dünya üzerinde ki bazı dengesiz insanlara sesleniyorum. '' Ulan seversiniz, saygı duyarsanız anlarımda. Bu kadarda cılkını çıkartıp amiğğğğrrrr kaağğğaaaan selfiiiğğğğğğ '' ne demek ya. Bide ağlıyor şuursuz.
Böylelerine patates bile fırlatmıcan direk uzaya postalıcan

Belki de tek derdi İnstagram'a atmaktır. :grin::flushed: