Atatürk Havalimanı yemek sorunu dış hatlar.

Bu konuyu okuyanlar

assasainturk

Asistan
Reaksiyon puanı
17
Arkadaşlar yarın Atatürk havalimanına geçeceğim oraya memleketten uçacağım ondan 6-7 saat sonra uçağım kalkıyor dış hatlarda olacağım yemek masrafım olacak haliyle yapacaklarım akşam yemeği yemek, 2-3 bardak kahve içmek (en az) belki bir iki bardak çay tatlı ve su olur bana ne kadara patlar? Yoksa doğrudan bir lounge a mı gideyim? O ne kadara patlar?

Vodafone red 10 tarifesi kullanıyorum lounge da fırsat falan varmış nedir bu olay.

d8c7caf3041bd7ef13656ea8f1c2741d.jpg

brROQV.png

Tilkißey

Öğrenci
Reaksiyon puanı
34
Red 10 icin ucretsiz yazisini goremedim gonderdiginiz görüntüde?
Lounge imkaniniz varsa baska bir sey dusunmeyin bos yere derim. Acik bufe sinirsiz yiyecek icecek, interneti, lavabosu, keyif catmalik hatta yatip uyumalik koltuklari. Giris yapacaginiz lounge da var mi bilmiyorum ama bazilarinda karanlik oda uygulamasi ve dus imkani da var.

Lounge girmediniz diyelim. Yarim litrelik su aldiniz, en ucuzu gratiste oluyor sanirim hala, 3-4 lira. 2 bardak kahve ictiniz, 10 lira. 2 simit poğaça yediniz, 10 lira. Bir de bunun haricinde el bagajinizla oturacak yer buldunuz, rahatca oturdunuz falan diye kabul ediyorum ki 2saatten sonra illallah dedirtiyor bence. Yani tavsiyem lounge girisi yapmaniz.

assasainturk

Asistan
Reaksiyon puanı
17
Red 10 icin ucretsiz yazisini goremedim gonderdiginiz görüntüde?
Lounge imkaniniz varsa baska bir sey dusunmeyin bos yere derim. Acik bufe sinirsiz yiyecek icecek, interneti, lavabosu, keyif catmalik hatta yatip uyumalik koltuklari. Giris yapacaginiz lounge da var mi bilmiyorum ama bazilarinda karanlik oda uygulamasi ve dus imkani da var.

Lounge girmediniz diyelim. Yarim litrelik su aldiniz, en ucuzu gratiste oluyor sanirim hala, 3-4 lira. 2 bardak kahve ictiniz, 10 lira. 2 simit poğaça yediniz, 10 lira. Bir de bunun haricinde el bagajinizla oturacak yer buldunuz, rahatca oturdunuz falan diye kabul ediyorum ki 2saatten sonra illallah dedirtiyor bence. Yani tavsiyem lounge girisi yapmaniz.
Hocam sizce hangi lounge a gireyim red 10 a fırsat yokmuş ne yazık ki ve yiyeceklerim kaba hesap yemek 35 çay kahve su 30 tatlı ve + atıştırmalar 30 toplam 95 falan gidiyor eğer bu fiyat sınırında varsa hemen girerim hemde beleş kahve duş priz falan iyi olur.

wet_willy

Asistan
Reaksiyon puanı
15
2. alternatif olarak havalimanı çalışanları genelde %25-30 arasında indirim almaktadır. Birinden rica edersen sana yardımcı olacaktır , bilgin olsun.

AjansAD

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Atatürk havalimanına trafiğin yoğun olmadığı saatlerde havalimanı transferi kullanıyorum. Hem ekonomik oluyor hem de konforlu, taksiden daha rahat. Progo
--- Gönderi Güncellendi ---
Atatürk havalimanına trafiğin yoğun olmadığı saatlerde havalimanı transferi kullanıyorum. Hem ekonomik oluyor hem de konforlu, taksiden daha rahat. Progo