Atatürk demek ...

Bu konuyu okuyanlar

PowerKing

Asistan
Reaksiyon puanı
76
Atatürk demek:
Akıl, bağımsızlık, barış, beraberlik, bilim, birlik, cumhuriyet, çağdaş, çalışmak, demoktasi, devlet, devrim, doğruluk, dürüstlük, eğitim, eşitlik, gelecek, halk, haysiyet, insanlık, irfan, itibar, kadın hakları, kültür, laiklik, medeniyet, nezaket, okumak, onur, öğretim, öngörü, özgürlük, özlem, özveri, sanat, saygı, sevgi, şeref, tarih, teknoloji, üretim, vatan, var olmak, yaşam, yenilik, zafer demektir.
Sevgiyle, saygıyla, minnetle, şükranla ve rahmetle anıyorum.
IMG_20200224_205505.jpg

PowerKing

Asistan
Reaksiyon puanı
76
@Rint aynen, birkaç kişiye denk geldim. Tutturmuşlar da arapçayı kaldırmış, bilmem şu savaşı yaptı yapmadı gibi bunlara cahilce aşılanan sözlerle hem Atatürk'e hem de bu ülkeyi düşmanlardan kurtaran gazi ve şehitlere düşmanlık besliyorlar.

PowerKing

Asistan
Reaksiyon puanı
76
@KamtariR devşirilen rant olayını açıklamanı rica ederim. Gerçekten bilmiyorum.

Yasuobilal2007

Müdavim
Reaksiyon puanı
954
@Rint aynen, birkaç kişiye denk geldim. Tutturmuşlar da arapçayı kaldırmış, bilmem şu savaşı yaptı yapmadı gibi bunlara cahilce aşılanan sözlerle hem Atatürk'e hem de bu ülkeyi düşmanlardan kurtaran gazi ve şehitlere düşmanlık besliyorlar.
Canım cumhurbaşkanım Atatürk'e ayyaş dedi şeriatçı toplum olmaya baya yaklaştık ve Atatürkün fikirleri yıkılıyor...

PowerKing

Asistan
Reaksiyon puanı
76
@KamtariR halen şu devşirilen rant olayını açıklayıp örnek vermeni bekliyorum.

PowerKing

Asistan
Reaksiyon puanı
76
@KamtariR kardeş, kendi düşüncelerini başkalarına mâl etmen ayıp değil mi? Açıklamasını geç anlamını bilmediğin, örnek dahi gösteremediğin ifadeleri kullanman ayıp değil mi? Amacın nedir? 2 kez ricada bulundum. Cevap veremeyeceğin ve kaldıramayacağın ağırlığın altına yatmayacaksın. Uyduracak hurafe mi arıyorsun? Açtığım şu konuya, konu dışı yazı yazıp kirletmek de nedir? CHP, Atatürk'ün partisidir ve Atatürk adına iş yapması normaldir. Atatürk adına rantta yapar açıklamada. Milletin vergisini çalıp kendisine saray yapıp da sahiplenmedi. İyi forumlar.