Ata ve Özge tatlı bir çift oldu!

Konusu 'Magazin' forumundadır ve AliA tarafından 23 Şubat 2011 başlatılmıştır.


 1. AliA

  AliA Guru Onursal Üye

  Katılım:
  29 Haziran 2007
  Mesajlar:
  64.968
  Beğenileri:
  330
  Ödül Puanları:
  0

  - Ata ve Özge tatlı bir çift oldu!

  Oyuncu Bülent Şakrak boşandığı eşi Özge Borak’ın Ata Demirer’le ilişkisi hakkında konuştu: “Özge dünyanın en güzel kadını, Ata da Türkiye’nin önemli bir ismi. İnşallah evlenirler, tatlı bir çift oldular. Onların adına sevindim”.

  [​IMG]

  Cem Özer’in boşandığı eşi Nurgül Yeşilçay’ın Mithat Can Özer ile ilişkisi hakkında yaptığı açıklamaların bir benzerini oyuncu Bülent Şakrak eski eşi Özge Borak için yaptı. Şakrak, eski eşinin ünlü şovmen Ata Demirer ile ilişkisi hakkında VATAN’a konuştu:

  [​IMG]

  - “Eyvah Eyvah 1”de üçümüz birlikte rol aldık. Hep beraber oturur kalkar, sohbet eder çok eğlenirdik. Şimdi Ata ve Özge sevgili oldu ve bence harika da oldular, harikalar. Çok tatlı bir çift oldular. Sizce de tatlı değiller mi? Özge dünyanın en güzel kadını, Ata da çok başarılı, Türkiye’nin önemli isimlerinden biri. Onların ilişki yaşamalarından daha doğal ne olabilirki. Onların adına çok seviniyorum. İkisini de ayrı ayrı seviyorum.

  - Özge ile bir evlilik denedik ama olmadı. Aslına bakarsanız etik olarak şimdi benim onun Ata ile ilişkisinin içine girmem hiç doğru değil. Bu yüzden de ilk ve son kez konuşuyorum. Özge çok iyi bir insan, özünde de iyidir. Ata ile ilişkisi de biz evliyken başlamadı. Bunun tersini söylersem Özge’ye haksızlık yapmış olurum. Ona bu konuda sonsuz kefilim. Böyle bir şey hissetmedim, bunun altına imza atarım. Ayrıca bu gönül meselesidir, aşktır. Hayatta böyle şeyler de oluyor, olabilir de. Zaten ilişkiler nasıl başlıyorki. Aynı ortamda kadın ve erkek birbirini görüyor arada bir elektriklenme oluyor. Bu sıradan insanlar için de böyle değil mi?

  - Onlar birbirlerini istiyorlar, ben de onların mutlu olmasından başka bir şey istemem. Evlenirlerse de çok mutlu olurum. Çünkü ben de yeni bir ilişki yaşıyorum ve özel hayatımda çok mutluyum.

  - Ata ile Özge’nin ilişkisini gazeteden öğrendim. Açıkçası şaşırmadım, niye şaşırayım. Hayatın içinde böyle şeyler olabilir dedim. Sonuçta iki insan, kadın ve erkek. Neden olmasın?

  - (Eyyvah Eyvah 2’de rol almamasıyla ilgili olarak) O dönemde yurt dışı turum vardı. Sonra bu iptal oldu. Onlar da bana filmin sonunda yer vermek istedi ama o sırada da reklam filmi çekimim vardı.

  Vatan
   


 2. Silence

  Silence Dekan Onursal Üye

  Katılım:
  29 Nisan 2009
  Mesajlar:
  8.246
  Beğenileri:
  44
  Ödül Puanları:
  48
  vay be geniş mezhep diye buna derim ben :)

  Eski sevgilimin bile bi başkasıyla olmasına dayanamam kaldıki eski eşim vuuu :D Ali kaptan gibi olurum herhalde
   
 3. mr_rain

  mr_rain Guru

  Katılım:
  9 Temmuz 2008
  Mesajlar:
  23.975
  Beğenileri:
  433
  Ödül Puanları:
  83
  4 gidiş, 4 geliş.. Genişliğe bak !!
   
 4. temjelis

  temjelis Asistan

  Katılım:
  24 Mayıs 2010
  Mesajlar:
  263
  Beğenileri:
  5
  Ödül Puanları:
  0
  Gerçekten baya genişlermiş. Ne diyim Allah muaffak etsin hepsini...
   
 5. clients

  clients Profesör

  Katılım:
  25 Ağustos 2010
  Mesajlar:
  3.089
  Beğenileri:
  35
  Ödül Puanları:
  48
  neresi genişlik. boşandıgın eşin başkasıyla gezip dolaşamazmı , boşandıgına göre senın onun üstünde bir hakkın yok. helal olsun adama , eski eşi hakkında kötü bir laf bile etmedi.
   
 6. kowalskii

  kowalskii Profesör

  Katılım:
  31 Ekim 2010
  Mesajlar:
  3.057
  Beğenileri:
  22
  Ödül Puanları:
  0
  Ne desin adam... Bence çok iyimser bile konuşmuş. Ayrılmışlar, arkalarından kötü konuşmak istememiş. :)
   
Taslak kaydedildi Taslak silindi

Sayfayı Paylaş