asusx550vx ariza iade

Bu konuyu okuyanlar

kararlimuhendis

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
arkadaslar acill aranizda asus x550vx dm263tc model notebook kullanan varsa sunu cevaplayabilir mi ? masaustunde resim pdf dosyalarina sag tiklama yapinca ekran kapanip geri geliyor. w10 guncel ekran karti guncel. mause touchpad farketmiyor.

vatan dan aldim 23 gun oldu bu 2.sorunu birkez daha olmustu format atip geri verdiler. ben parami geri almak istiyorum bilgilendirirmisiniz.
--- Gönderi Güncellendi ---
sagtik sorununu hoca odev vermisti . autocad de cizdim odevi sonra dosyayi yuklerken sadece winrar uzantili dosyalar yuklenebilir kosulu vardi. winrara yukleyecekken autocad uzantili dosyayi bunu fark ettim.

kararlimuhendis

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
sagtik sorununu hoca odev vermisti . autocad de cizdim odevi sonra dosyayi yuklerken sadece winrar uzantili dosyalar yuklenebilir kosulu vardi. winrara yukleyecekken cizi bu oldu

VATANbilgisayar sağolsun sorun icin para iadesi yapti 3.300 lira mi geri aldim . simdi bekliyorum magza indirimi oldugu gun farkli bir cihaz muhtemelen casper alicam

Reaksiyon puanı
16,118
sagtik sorununu hoca odev vermisti . autocad de cizdim odevi sonra dosyayi yuklerken sadece winrar uzantili dosyalar yuklenebilir kosulu vardi. winrara yukleyecekken cizi bu oldu

VATANbilgisayar sağolsun sorun icin para iadesi yapti 3.300 lira mi geri aldim . simdi bekliyorum magza indirimi oldugu gun farkli bir cihaz muhtemelen casper alicam
sakın gaspet gazulet casper alma dell 7559 bak.