Asus Zenfone Zoom S

Bu konuyu okuyanlar

imgzl

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Bu telefon hakkında ne düşünüyorsunuz? Kamera ve pil benim önemsediğim şeyler.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Çöp böyle piyasanın içinden geçen bir kamera olsun(ki öyle değil ) yine o işlemciye 2500 TL verilmez .
2016 amiral gemilerine yönelin mesela kamera ve batarya ikilisinin zirvesi S7 Edge

imgzl

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
bunun fiyatı fazla zaten katılıyorum. Bu telefon hakkında pek bilgi edinemedim yeni olduğu için fikirleriniz almak için bu başlığı açtım. S7 edge ilk aklıma gelen telefonlardan ama fiyatı fazla maalesef. Galaxy a7, asus zenfone 3, xiaomi mi5, sony xz. Bunları da düşünüyoruz? Sizce optik imaj sabitleyici telefonda olmalı mı?

M

Murat Burç

SDN Okuru
bunun fiyatı fazla zaten katılıyorum. Bu telefon hakkında pek bilgi edinemedim yeni olduğu için fikirleriniz almak için bu başlığı açtım. S7 edge ilk aklıma gelen telefonlardan ama fiyatı fazla maalesef. Galaxy a7, asus zenfone 3, xiaomi mi5, sony xz. Bunları da düşünüyoruz? Sizce optik imaj sabitleyici telefonda olmalı mı?
Kesinlikle olmalı kesinlikle fiyatına nazaran muhteşem özellikler sunmadığı sürece olmalı
Xzde ois yok ama FHD 30 ve 60da iyi çalışan bir steady shot var 4kda çalışmıyordu benim en son bildiğim
Bunlar arasından XZ alın fakat o fiyatlara s7 edgenin ekran olarak küçüğü düzü ve bataryası farklı olup diğer herşeyi aynı olan S7 ye de bakabilirsiniz