asus zenfone max pro zb602 kl yada huawei p smart 2019

Bu konuyu okuyanlar

laz bakkal

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhabalar,
Dar bütçe ile araştırma yaptım ,diğer markalara sıcak bakamıyorum.
huawei p smart 2019 ve asus zenfone max pro zb602kl uygun geldi bana.
Asus da 1.8 işlemci sıkıntı yapar mı 4bg ram bana daha cazip geliyor,
Ayrıca asus un güncellemeleri hakkında ne düşünüyorsunuz.
yardımcı olursanız çok sevinirim.

_TB2HEN_

Öğrenci
Reaksiyon puanı
19
Merhabalar,
Dar bütçe ile araştırma yaptım ,diğer markalara sıcak bakamıyorum.
huawei p smart 2019 ve asus zenfone max pro zb602kl uygun geldi bana.
Asus da 1.8 işlemci sıkıntı yapar mı 4bg ram bana daha cazip geliyor,
Ayrıca asus un güncellemeleri hakkında ne düşünüyorsunuz.
yardımcı olursanız çok sevinirim.
Ben p smarım 2018 kullanıcısıyım bir sorun vardı telefonda yetkili servis hemen harekete geçti ben p smart 2019u öneririm ancak daha yeni çıktığı için kronik arızası olup olmadığıda belli değil ama kalite olarak sıkıntı yaşamazsın sana kalmış ama

laz bakkal

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben p smarım 2018 kullanıcısıyım bir sorun vardı telefonda yetkili servis hemen harekete geçti ben p smart 2019u öneririm ancak daha yeni çıktığı için kronik arızası olup olmadığıda belli değil ama kalite olarak sıkıntı yaşamazsın sana kalmış ama
teşekkür ederim

Leand

Dekan
Reaksiyon puanı
4,375
meizu x8 güvenirseniz onada bakın, türkiyede çok bilinmeyen ama iyi bir marka kvk garantili ürünleri.
sizin seçeneklerden psmart 2019 daha iyi işlemci& kamera olarak, yine batarya uzun süre yeter fazlasına çok ihtiyacın olmaz.
meizuda google güncelleme almazsın ama flyme arayüz güncelleme ve ara güvenlik güncellemeler veriliyor, işlemci, kamera vs yukardakileri ezer.

laz bakkal

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
meizu x8 güvenirseniz onada bakın, türkiyede çok bilinmeyen ama iyi bir marka kvk garantili ürünleri.
sizin seçeneklerden psmart 2019 daha iyi işlemci& kamera olarak, yine batarya uzun süre yeter fazlasına çok ihtiyacın olmaz.
meizuda google güncelleme almazsın ama flyme arayüz güncelleme ve ara güvenlik güncellemeler veriliyor, işlemci, kamera vs yukardakileri ezer.
teşekkür ederim inceledim biraz ,aksesuar (kılf ,ekran koruyucu)sıkıntısı var diyorlar.
note 8 modeli nasıl sizce

Leand

Dekan
Reaksiyon puanı
4,375
teşekkür ederim inceledim biraz ,aksesuar (kılf ,ekran koruyucu)sıkıntısı var diyorlar.
note 8 modeli nasıl sizce

hocam aksesuarları aliexpress filan yada amazondan temin etmek lazım note8 işlemci vs bazı yönlerden bayağı geride bu modele göre eğer oyun oynuyorsanız x8 öneririm.

laz bakkal

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
teşekkür ederim fiyatlara baktım şimdi birkaç yerde, arada lg Q7 plus hakkında düşüncelerinizide öğrenebilirmiyim

Leand

Dekan
Reaksiyon puanı
4,375
teşekkür ederim fiyatlara baktım şimdi birkaç yerde, arada lg Q7 plus hakkında düşüncelerinizide öğrenebilirmiyim

çöp bulaşma işlemcisi çok düşük geri kalan yönleride... sadece ses özellikleri iyi biraz