ASUS Zenfone 5 alınır mı ?

Bu konuyu okuyanlar

TechnoYoung

Profesör
Reaksiyon puanı
358
Bence alınır bir telefon olmuş . Kamera testi izleyemedim kamerası iyiyse alıcam.

Geri kalan her şeyini sevdim , işlemcide benim için önemsiz biliyorsunuzdur.

Teknosada taksit yapabiliyorsak alıcam en kısa zamanda ?

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Çentikli ekranı kafaya fazla takmıyorsanız alabilirsiniz.

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Kafaya takmıyorum , hatta hoşuma gidiyor anlamsız bir şekilde.

Teknosada taksit yapabiliyorsak alcam biraz daha araştırıp.
Yapılabilir ancak taksit süresini fazla uzatmayın derim yoksa telefonun gerçek fiyatından daha fazla tutar söz konusu olduğunu unutmamak gerekiyor.

TechnoYoung

Profesör
Reaksiyon puanı
358
Yapılabilir ancak taksit süresini fazla uzatmayın derim yoksa telefonun gerçek fiyatından daha fazla tutar söz konusu olduğunu unutmamak gerekiyor.
6 ay yeterli . Şuan bulamadım taksit kapalı galiba. Başka telefonda denedimde. Birde ziraat kartına yok :(

Reaksiyon puanı
2,554
Bende özellikleri iyi diyip zenfone 3 aldım sonuç ise hüsran :D

Lochness28

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Bugün itibarıyla çeşitli AVM'lerdeki Teknosa mağazalarına sınırlı sayıda gelmiş bulunmakta ilgililere duyurulur :)

TechnoYoung

Profesör
Reaksiyon puanı
358
Son düzenleme:

astegon

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,361
Hayır , kendi arayüzü ama güncellemişler baya.

---- Mesajlar birleştirildi ----

Off off. Fiyatlar almış başını gidiyor zaten birde taksit yasağıyla uğraşıyoruz.

2014 (yani 4 sene oldu)'ten beridir Kredi Kartına taksit yasağı var.

Ya faizsiz nakit avans kampanyası ile kredi kartınızdan çektirin (çünkü telekom alışverişine sonradan taksit de yaptıramıyorsunuz kategorisel açıdan)
ya da bireysel tüketici kredisi kullanmanız gerekiyor.

TechnoYoung

Profesör
Reaksiyon puanı
358
2014 (yani 4 sene oldu)'ten beridir Kredi Kartına taksit yasağı var.

Ya faizsiz nakit avans kampanyası ile kredi kartınızdan çektirin (çünkü telekom alışverişine sonradan taksit de yaptıramıyorsunuz kategorisel açıdan)
ya da bireysel tüketici kredisi kullanmanız gerekiyor.
Anladım . Biliyom taksit yasağınıda sadece yakınıyorum öylesine :(

Reaksiyon puanı
2,554
Hayır , kendi arayüzü ama güncellemişler baya.

---- Mesajlar birleştirildi ----

Off off. Fiyatlar almış başını gidiyor zaten birde taksit yasağıyla uğraşıyoruz.
Ben işte arayüzünü beğenmiyorum telefon standart kendi launcheri ile geliyor marketten bile yüklenebilecek dandik bir launcher ile yani normal arayüz üzerine birde kendi launcherini kurulu halde veriyor asus klavyesi berbat zaten müzik çaları bile yok ekstra yüklediğin her şey de telefona gereksiz yük o yüzden asus sevmiyorum normal arayüz yap isteyen kendi kursun launcher.

TechnoYoung

Profesör
Reaksiyon puanı
358
Ben işte arayüzünü beğenmiyorum telefon standart kendi launcheri ile geliyor marketten bile yüklenebilecek dandik bir launcher ile yani normal arayüz üzerine birde kendi launcherini kurulu halde veriyor asus klavyesi berbat zaten müzik çaları bile yok ekstra yüklediğin her şey de telefona gereksiz yük o yüzden asus sevmiyorum normal arayüz yap isteyen kendi kursun launcher.
Anladım :) Arayüzü araştıracağım baya , değişmişe benziyor benim kardeşimin eskiden zenfone 5 i (ESKİ OLANI) vardı , arayüzü hiç sevmiyordum .

astegon

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,361
Anladım . Biliyom taksit yasağınıda sadece yakınıyorum öylesine :(
Yakınmanın çok bir anlamı yok. Zaten bir çok ülkede taksit denilen mantık yok. Paran varsa alırsın yoksa almazsın bu kadar basit. Taksit'in b*kunu çıkaran yegane ülkelerden biriyiz.

thelegendy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Forumları gezdikten sonra karar verip Zenfone 5 aldım. Yaklaşık 2 hafta oldu, oldukça memnunum. Blogumda bir de inceleme yazısı yazdım. Almayı düşünüpte, kararsız olan varsa okumasını tavsiye ederim; Asus Zenfone 5(ZE620KL) İncelemesi

LoN3Ly

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
şuanda bu dolar kurunda alınabilecek sayılı telefonlardan bana kalırsa kamerası olsun hızı olsun fazlasıyla ihtiyaçlarını karşılar